Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

engem érdekelne a szívócsonk! milyen állapotban van? ára?
Köszi de most úgy döntöttem h pihentetem a dolgot egy kicsit!De azért meg1x köszönöm!
tel:06307316232
van lendkerekem ha kell meg.
nekem a spiralon kivul van minden, irj vagy hivj batran ha erdekel.
elado cuccok Pegasohoz-hez: gyujtasalaplap, powerhaz es nyelv, powerbehuzomagnes, henger, vizterfedel, nikasilos hengerszett, fotengely, kuplung, valto, blokkfelek, deklik, trafo, feszszabalyzo, vhsb34 karbi, 28as karbi, elso telo, kozponti, elso fekszett, fektarcsa, elso -hatso kerek.........

erd: attila.hunter@gmail.com vagy 06705655856
Szia!
Ha érdekel tudok benne segiteni, mindenem van hozzá, korrekt állapotban és árban!
érd. emailon:
patvaros87@gmail.com

Üdv
Sziasztok,
kellene nekem egy hűtő, egy 28-as karburátor, fordulatszámmérő spirál és a karbi és a membrán közötti szívócsonk.
Előre is köszönöm.
Az új mennyibe lenne itt a freemail címem zsolt.voda@freemail.hu de tudnál adni egy tel számot és délután felhívnálak.
Ha érdekel tudok benne segiteni!
Lejjebb megtalálod az elérhetőségemet!
Üdv
Szia!
Ha érdekel tudok bontottat illetve újat is adni. érdeklődni itt tudsz:
patvaros87@gmail.com

Üdv
v ki segiten hol lehet szerezni kuplung bovden 125 pegasoba vagy v kinek nincs eladó mert naon jó lenne
Rotax123 service manual letölthető innen:

MANUAL

remélem hasznát veszitek! bár, jobb, ha nem kell..
Hello. Komplett fejidom kellene (lámpákkal , plexivel) , ha jó a 600-ashoz.
HI.
Mennyi a plexi ? És az olajtartály? köszi.
heló! plexi az megoldódott úgy néz ki viszont itt jól láttam az egyik képen, hogy van egy fekete színű ülésed?
Rotax 123as blokkra kellene lendkerék!Ha valakinek van kérem jelezze!Köszönöm!
noresz_big@citromail.hu
Megvan még szét se lett szedve egybe van az egész fejidom lámpával mindennel
Heló! Van plexid az elejére, olyan ami jó állapotban van? Meg még egy két dolog lenne majd...
Üdv!
henger, hengerfej, víztérfedél, főtengely, karburátor, membrán, power szelep, power motor(elektronika sajnos már nincs meg), kipufogórezonátor(dob van de szét van vagdalva...), főtengely, komplett váltó, blokkfelek van ha érdekel: angeluszmail@gmail.com email címen tudunk egyeztetni, olcsóba
Üdv, Komplett blokkot keresek 123,122 Akinek van jelezze.
Akár szétszedve darabokban is érdekel.

Leírom mikre van szükségem:
Henger, főtengely,komplett szívórendszer és kipufogó, gyújtás minden tartozékával, komplett power, blokkházak kivéve a kuplung dekni.

Magyarul egy komplett műkodőképes blokk váltó, berugószerkezet és kuplung nélkül.
tanács, ne tölts bele 4T olajat:D
bocs... egyik ismim bejátszotta:D
Hello
Tudna nekem valaki segíteni? Nagykőrösön lakom és tanácsokat szeretnék Rotax 123-as blokkal kapcsoltaban.
főtengely eladó 12 ezer + postaköltség