Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A jeladó ami a blokkban van az önídító mellett, amibe kis mágnes van ,nem????
Nézd meg a jeladót nekem volt(tzr)hogy a forrasztás elengedett(rázkodás,meleg..stb)hol ment hol nem-hátha csak ez a hiba
Yah most nézem hogy az van ráírva hogy NIPPONDENSO , van rajta egy sorozatszám majd a végén made in japan, de ez csak kontaktos lehet mer amikor jó akkor nagyon megy de aztán megáll a moccom
Nah mondj valami okosat hogy ha nem az a szra akkor mi mehetett szét, mert már nagyon ideges vagyok mennék már motorozni. A gyújtás másikfele az akis cucc ami ott van a blokk jobb oldalán önindító mellett, az annyi hogy egy kis mágnes plusz 2 vezeték megy bele. Szal az nem hiszem hogy rossz lenne.
Mito????
A f@sz tudja mien motorod van???????????????

Azért mondtam neki h hívja fel holnap ahelyett hogy itt okoskodunk aztán fingunk nincs mennyi lesz.......
en ezt mar kicsereltem a motoromban es 90e a bolti ara ez denso gyujtas ranezesre sem 10e :) Gileradban biztos masfele van
Csombek!!!!
Ez nem 90ezer
Ez nem komplett gyújtás csak gyújtáselektronika............
Logikusan nézve sem 90ezer

Na látod Jamal mondtam én!!!!!!
Hívd fel holnap a műhelyt és kérjél egy árat !!!!!!!
van msn-ed? lehet tudok segiteni mibaja mert ketlem h ez ment volna nalad tonkre
A 169. hozzászólásban Joe azt írta neki munkadíjjal volt 10 000 FT. De ha télleg ilyen nagyon drága az új, akkor valszeg érdekel a te fölös cuccod
ezt ha ujat veszel az elegdraga azt hiszem 90e
viszont nekem van egy folos ha erdekel
Egyelőre haldoklik a mocim De ha jó lesz akkot talizhatunk
na de JAMAL akkor majd ütközünk valamikor ha már ilyen közel lakunk 1máshoz?

nézd meg az italmondo-n
Nah beszéltem ismerősünkkel, bár ő "gépkocsimérnök" vagy mi, és nagyon tudja ezeket a dolgokat és ugyanezt mondta mint te joe meg apám is ezt mondta hogy gyújtás. Kiberheltem a cuccot, elvileg ez az. A tetején van egy sorozatszám. Honnan lehet ilyet szerezni???
Okké felhívom!
kösz
Mondom Jamal találgatás helyett Hétfőn hívd fel a műhelyt aminek megattam a számát !!!!!!!!!!!!!!!
legugolsz vagy leulsz es a csizmara rahuzott reszt a csizma szeleig lekell vagni korbe.
Na megvannak a ruhák ma megvettem mindent kivéve a gerincvédőt...
Shox 2részes
AGC GP1 sisak
Prexport kesztyű
Trace csizma :)
Kedden jön hozzá az RS is:)

Jamal te itt lax tőlem 10 percre, én a 11kerben lakok a 70-es út mellett, majd összefuthatunk!

A csizmába be szokás tűrni a ruhát vagy rá kell húzni?
szép az RS
A karbi nem hiszem hogy el lenne állítva mert hozzá nem nyúltam és vasárnap, kedden, szerdán is mentem vele. Vasárnap kb 25km-t. Tegnap csinálta először hogy fél km után megállt.
Hülye vagy én hozzá nem nyúlok a karbihoz nem akarom h még a végén megragadjon mint a szar............... Csaka aszerelőm nyúlhat a motorhoz!!!!!!!!!!
már bocs, de azért mert neked hasonló volt, nem kell mindent esetleges problémát félrelökni.
amúgymeg ez a nemhiszem ez kurva relatív mert csak úgy probáld ki hogy elállítgatod a karbit, és egyből rájössz hogy olyan dolgokat tud produkálni hogy az szinte hihetetlen.
Nem hiszem h benzin problémái lehetnek..... Az gyújtáselektronika lesz nagyon sanszos.. Igen egyébként egy kis műanyag doboz bár nemnagyon tudom hol található!!! Hihetelen én is ki voltam akadva h kb egy 5x5-ös kis műanyag szar miatt lebénult az egész motorom akkor !!!!! Kicsit idegtépő volt!!
és esetleg az uszoszintet meg a benzinszintet nézted, mert lehet azis hogy azért ál le mert elfogy a karbiból a benzin, és míg megpucolod a gyertyát , addigra megtellik az uszóház.
elöször ilyeneket kéne végignézni, kár lenne egyből alegrosszabra gondolni.
szerintem.