Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is megy mint a disznó csak most ez a szar fekete doboz szarxik.
a ruha 109-volt. Lehet kapni a Shoxnál asszem 60-70 körül is. nézd meg a webáruházat KLIKK
mondjuk szerintem nem is lesz sürün
nekem eddig nem volt
Itt ugy látom mindenkinek problémája van az RS-sel
és a ruha mennyi volt ugy külön?bukom,kesztyüm az van már régóta de ilyen drágán én nem akarok ruhát venni
szóval a félreértés elkerülése végett csináltam egy képet a müszerfalamról!a minöségen ne tessék meglepödni telóval,mühelybe,lámpafénynél csináltam a képet
Mármint összesen a csizma, bukó és a ruha volt 177...
Ruha megvan, ott van a profilomnál és 177 volt de kaptam 10% kedvezményt :) Motort holnap hozzák, csak a kilóméteróraspirált be kell majd szerezni meg azt a vackot... és remélem nem kell az egész qrva csigát kicserélni...
nah megvan már a moci?ruhád mennyi volt?majd dobjál ám fel képeket
Vennem kéne egy olyan alkatrészt amiba a kilóméteróra spirált kell a keréknél beletenni. de nem az egész csiga, hanem csak egy kis vacak amibe bele kell csavarni. Tud valaki iyet? Italmondo talán? Csak mert az egész csiga 11E ft...
thx
Beszéltem azzal a szerelővel, szerdán viszem be a dobozt és megnézik hogy rossze-e. Rögtön kérdezte hogy olasz vagy japán gyújtás van benne, Mondtam hogy japán és rögtön levágta hogy a doboz a szar De télleg drága
c
en mondtam hogy ott van rajta a kvar es nm lcd kijelzo ket kulonbozo dolog.VAgy te most mire mondtad?mittudom en mar nem olvasok vissza,mondtam hogy az leso kvarcos es meg sima km/ oras nem a sarga jelolesu mph.
kösz de már próbáltam
Pár hete ültem az új rs-en. Nagyon tetszett a kis gépsárkány.
pedig annyi ill. majdnem annyi----csak 80.000 :S az új
huh vazze nem volt netem egy ideig nem tudtam nagyon itt lenni mi van akkor ha elfelejtettem a jelszavam?mert velem most az történt és most is csak azért tok irni mert nem léptet ki a rendszer ha elkattintok az oldalról
Egyébként meg igazad van! Le van szarva!
Igazad van!
Van még mit tanulnom! De én csak az alapján tudok véleményt alkotni amit láttam! És én amit láttam RS125-öt evvel az újabb tipusú lámpával az mindegyik rendelkezett a fordulatszám és a kilóméteróra között egy ilyen LCD kijelzővel. És abikepics-en is a 1995-ösökön mindegyiken ott van. Csak hogy egy néhány példát említsek:

http://www.bikepics.com/pictures/327662/
http://www.bikepics.com/pictures/327664/
http://www.bikepics.com/pictures/406157/

Vagy lehet, hogy mindegyik 1996-os csak átírták az évjáratot 1995-re megtévesztés ürügyén.
enis erre tippeltem
yaya ez az akkor vágom
Az veszi a jelet a lendkerékröl két kábel megy rá,a forrasztást ne csak ránézésre hanem piszkálgasd is meg!
De tegnap szétszedtem az egész motort, a hátulját is és ott volt ez a feka doboz a computermellett. Megnéztem azt a kis cuccot is az öníndító mellett a blokkban, amibe a a kis mágnes van és belemegy a gyújtás 2 vezetéke, na ha az szar lenne akkor nem is indulna be egyáltalán a motor, nem? Ha meg ez fekete doboz kontaktos akkor nem ad mindig szikrát tehát valszeg ezér áll meg a motor, nem????