Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt én se nagyon vágom 154es van nekem 140esröl még csak nem is hallottam
de gondoljunk bele nekem nem is lesz nagyon szívem eladni a motort hisz ez a legjobb 125ös!!ilyen végsebességgel...ááá nagyon odavág és gyönyörü!nekem mondjuk a 96-98 teccik a legjobban!egyszer muszály lesz felmennem vele Pestre h ütközzünk de akkor jó sokan legyünk :P
A 140 ccm-t hogy csinaltad? :)
az nem rosz akkor nekem is meg JAMAL-nak is akörül lehet karbid is nagyobb a gyári 28asnál nem?jah igen akkor nekem is virul
nekem állítólag 185-t nyög és 190lejtőn, vagy lejtön 185 nem tudom de jó sokat mert 140ccm es egyébként benne a motor. hát igen 4-5 az semmi, de mondom néha felhuzom 8-10re és akkor virul a fejem... ma is 1er azért megjáratom:)
neked mennyi a vége?
1ébként én ezt nagyon nehezen tudnám megállni szvsz!mondjuk muszály lenne
jaja én is ezt mondanám
Én még nem is váltottam 3-nál nagyobb sebességbe Városba még a 3. is sok.
nem tudjátok h hogy irathatnám vissza a motort 11 kw-ra mert a forgalmiba 21 szerepel
mondjuk ha bejárattad akkor többet idöt töltesz a motoron mint máshol
uuu az rosz 4-5 ezres fordulat akkor még szinte nem is csinál semmit a motor :( 7000töl onnan már jó,mert "jön" a power-szelep
Én is jamalét néztem de szerintem tök minimális az eltérés!:)
elvileg 150ropi volt a felújítása. olyan 600km bejáratás, ebből letelt 480 körül... ma kimegyek nagykovácsiba meg vissza, és sztem a jövő hét vége felé már tényleg lehet huzatni... most is szoktam de csak néha és utána gyorsan fel is váltogatok 6osab és beállok 4-5 ezres fordulatra...
mennyi volt a felujitás nem kérdezted?habár nekem még 10 ezer km-ig nem kell papiron vagyis 9 ezer és mennyi a bejáratáshoz szükséges km?
jah hát igen jól hitted szívlámpásból két fajta van van egy olyan mint a mienk meg egy olyan mint ami a JAMAL-nak van!és azt kérdeztem hogy ez a kettő közül melyik a jobb szerintetek,mert erröl már vitatkoztunk másik fórumba is és kiváncsi vok a véleményekre
ja. elvileg. Hát azt mondta. :) az tény, h úgy érzem ah járatódik be h egyre jobb ereje van... az a baj h nem bírom meg és egy nap 1-2X muszáj 8 fölé cibálnom

Persze h a szívlámpás a jobb... a kocka nekem nem tetszik annyira... azt hittem a szivesen belül is kettő fajta van...
elvileg?
95ig volt aforditott trapéz lámpa utánna már csak szívlámpa
én eddig észre sem vettem h kétfajta lámpája volt és nem is látok sok külömbséget....
elvileg az előttem lévő ujította fel...
amugy egyébként szerintetek melyik a jobb a 95-98 szívlámpás vagy az az utáni amit 2005ig gyártottak?ez vita tárgya volt másik forumba nem nagyon jutottunk dülöre meg kiváncsi vok a véleményekre
egyébkén tugy vetted már hogy felujitották elötte a mocit vagy te csináltad?
ez jó szöveg komoly teccik
jójó hát:) de már néha odateszem neki, csak h tudja hogy iyen is van
ha nem olvasom végig akkor mondtam volna hogy elöbb motorozz sokat nehogy lemaradj a többiektöl mert azt mondtad hogy max. 80