Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló
Előbb kell egy szárazkuplungos Mc18-21 -es blokk,az enyém túl gyári :)
No, akkor várjuk a fejleményeket.
Nsr a legjobb ez nem kísérlet ez beválik 25 -ös átmérőjű csapja van ez elég megnyugtató
NSR főtengely nem javítható. Fogja bírni a megnövekedett terhelést? Ha hamar kiüti a főtengelyt, megéri kísérletezni vele?
Egy 360 -as már jó volt ez majd 400 ccm lesz
Sok szerencsét hozzá!
Majma!
Köszi eladtam az apriliát majd hondán lesz a nagy henger csak kell egy nsr blokk :)
Zsolti! Keresel még RGV főtengelyt? Valami Pécs melletti csávókának van egy, de 50-et akar kapni érte, és, ahogy a gépműhelyben mondták, (ahol az enyém volt felújításon) szarabb volt, mint az enyém. Ennyi...
Hát,,, kb ennyi. Ez nem tuningszelep, hanem hiánypótlás. És ehhez nem kell gépészmérnöknek lenni... Nem véletlenül kezdtem bele ebbe az utángyárós projektbe. Eddig 6 párat küldtem el, és soha semmi visszajelzés nem jött róluk. Ha szarok volnának, megtaláltak volna vele.
Igen rád gondoltam :)
Szevasztok!Nekem voltak ilyen szelepek a motoromba,es finoman szolva is sz...ok.Lehet,hogy ram gondoltal Zsolti,tavaly nyaron beszeltunk is ezzel kapcsolatban,meg akkor visszacsereltuk a gyarira.Ha hulyere forgatod akkor dolgozik,az alatt doglott,csak palyara!Idekint sokan eloszeretettel hasznaljak palyakon,mondvan nem doglik be.A velemenyem az,ha valami jol be van allitva,es meg van csinalva+jo olaj,az TUTI.
Így van egyik haver így járt,középen meg akkora lyuk van benne hogy alig forog át,de az verseny úgy is árulják :)
Akkor kb annyi, mintha benne sem volna. ez esetben pedig akármilyen szép is, lóf@szt sem ér. De, ha csak pályán akarja használni az ember, és csak 10.000 fölött, akkor végül is megoldás lehet...
Hali! Elküldöd nekem akkor a bankszámlaszámod ? köszi!
Angolok csinálnak valami fix-et szerintem ez az ,fel van húzva aztán annyi ,szar is csak fönt megy !
Nagyon igényesek, szép kidolgozásúak. Egyedül azt nem láttam, hány lépcsősek.
És pontosan honnan? Mert ha így lesz, akár még engem is érdekelhetne egy szett...
Láttam a hirdetésedet, de nekem 3lépcsős kell. Ennyiért már rendelek Angliából full tuning szelepeket, és 2db hengerre van szettben.
Powert tudok neked. 2, vagy 4 db kellene?Íme.
Sziasztok!
Én RGV250-hez keresek alkatrészeket. Konkrétabban hengereket, powerszelepeket, első futóműt kerékkel, és idomokat. Ha valaki tudna ilyesmit, megköszönném.
Szaiasztok. Asegítségetek kérném,mert motor beszámolés előtt allok és még nem volt 2t motorom. Az rs felújítása során a főtengely cserélje nem törvényszerű ügye? Motorba ill keveréshez ajánlott olaj és a felújításhoz alkatrészbeszerzési vonal elérhetőség. A szerelést meg tudom oldani szerintem. Két motort számolok be és megválnék a másiktol az egy rgv 250. képet tudok küldeni majd. Előre is köszi
Eladó aprilia Rs 250 üléspup 4000ft
Új indexek eladók a képeken látható választékban.Postai úton is Ár:1500ft.Debrecen 06 70 459-6036