Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha netán Haraszti kolléga nem jelentkezne egy ideig, egy Aprilia RS250 hengerfejem nekem is van, pici síkolás ráfér, de amúgy ok.
hali! Engem az első képen lévő guma érdekelne. meg lehet akkor az első is egyben...
Árajánlat, külön? egybe? badrick@leszradio.hu
Szia a második képen szereplő hengerfej megvan még ?
Hali! Eladó térdkoptatók:http://www.kepesmotor.hu/ruha_...
sziasztok keresek rs 250 hátsó gátlót
Jaja találtam én is többet ebayen, sőt szinte mindenem onnan van, de többe kerül a leves mint a hús Mármint itt a szállítási költségre gondolok... Azért mertem bátorkodni hogy vané vmi elvetemült aki még foglalkozik ilyesmivel
Sajnos azt nem tudom,az ebay.co.uk-en talalsz, http://www.ebay.co.uk/itm/apri... ,hogy jo-e azt nem tudom
köszönöm válaszod, igen a vázat én is féltem. Egy olyan megoldást gondoltam még esetleg, hogy a hátsó és első blokk felfüggesztést összekötni egy merevítő híddal és arra ráaplikálni egy gombát elkerülve a vázat.
Egyébként itt van pár megoldás de ez nem az idomra vonatkozik!

http://www.apriliaforum.com/fo...!-Fork-frame-axle-Need-
some-advice-to-homemade-some-of-them

Még egy utsó kérdés, hol találok olyan embert aki csinál pályaidomot magyarországon?
Szia!
Nekem volt rajta egy idoben Motrax gomba,melyet az oldalidom felso felfogatasi pontjanal a vazhoz kell rogziteni at az idomfeltarto muanyagon keresztul egy hosszu csavarral.Sajnos kepem nincs,de nem a legjobb valasztas,mert ha esel ott a vaz serulni fog a felfogatasi pontnal.Akkor inkabb az idom..
Srácok!

Olyan kérdésem lenne, hogy bukógombát vki szerelt-e föl Rs 250-re és ha igen pár képpel ki tudna segíteni, hova rögzítette? Soha nem árt :)
Ulest(elso) keresk az RS-hez, van esetleg valakinek? Surgosen kellene.
zsingi69@freemail.hu
vagy facebook Zsingor norbert
Majd ha szétszeded a közepe a leggyengébb !Küldj mail címet köszi!
főtengely jó állapotban van a felső henger dugója van sérülve
de ha 150-200ezerből kijön a blokkgenerál az még úgy jó
nem eladni vettem hanem használni
A henger és a főtengely nagyker áron is többe kerül mint a motor !És a főtengely ha a középső rész rosssz akkor nem felújítható! sajnos! Ajánlatom mailben
Viccelsz?
ehez bármien alkatrészt betudok szerezni nagykeráron
amúgy minden eladó csak tegyél 1 normális ajánlatot
Helló
Mi a hibája ,hogy ennyi volt az ára?
Ha nem bírsz hozzá alkatrészt szerezni átveszem :)
Helló
engem mindenképp érdekele a kormány lengéscsillapító
12ezerért
zsingi69@freemail.hu
Én nálam van a szarvasi rs 250es!
Üdv
Ki vette meg a Szarvasi Rs 250-et ?
Ára mennyi lenne?
info@euromotoracing.hu
Szia! Megvannak még de betegek!
NEm Ok nem nikasiloznak. Millenium Technologies.
Wiseco?
Én minden nikasilozást USA-ban csináltatok, igaz a kikuldés és visszaküldés sajnos megdrágitja nagyon, de szuper cucc. Egyszer sem volt semmilyen problémám vele, állitom tartósabb mint a gyári, és nagyon igényesen csinálják, rendesen ki van hagyva a kipufogo nyilás gátnál nem fog megszorulni. szép munka nagyon.