Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az igen, azért köszönöm a felvilágosítást:)
Jah, előtte pedig egerbe volt. Félévente hírdetik neten. Bejárta ez már az egész országot. A vázon az IP matrica alatt ha jól emlékszek hatalmas horzsolás, vagy horpadás van ráadásul.
Biztosan nagyon fasza lehet ha Esztergomba vagy Székesfehérváron árulták vagy fél évig most meg megvették és már el is adják. Valamire ráeszméltek szerintem, de senki üzletét nem akarom rontani.
Ebay lesz a legegyzerűbb szerintem :/
Üdv
Keresek Rs250 -hengert,és ekeidomot akinek van kérem jelezze
jakabracing@gmail.com
Üdv.
Valaki nem tud erről az Rs-ről valami infot mondani? http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_250-5233163
Uhhh De Gáz ne haragudjatok ezt nem ide akartam...
Nekem azt mondta egy már sokat látott ismerősöm, hogy addig tanuljak amig lehet szerezzek egy vagy több szakmát amivel el lehet helyezkedni és próbáljak szerencsét külföldön mert jelenleg ami Magyarországon van az siralmas most mondják azt hogy rajtunk múlik a jövő hogy mit lesz itt vagy hogy hazaáruló és rohadjon meg aki külföldön dolgozik de jelenleg itt nincs jövő az én meglátásom szerint legalább is annak aki majd most lesz a munkás élet elkezdése előtt sajnos.
400e magyar valutáért, amikor hazaértem "kicsomagoltam" a vasat én is láttam hogy nagyobbak a karbik (rgvből indultam ki), illetve hogy az elektronikájára az van ráírva hogy 79 Le 13.800-on 2011ben mérve, erre azért majd nagyon kíváncsi lennék hogy ebből mennyi az igaz, de ha minden jól megy le tudom majd méretni, illetve ha van itt vki aki mérte akkor megnézném a teljesítmény diagramját is, abból már sok mindent megtud az ember meg ha tényleg ennyi van benne akkor nem válnék meg egy porcikájától sem . Egyébként minden fölösleges villany lebontva, csak a nyers vas. Hétvégén ha hazameek és lesz egy kis időm rádugok egy végnyomásmérőt megnézzük mit mutat, aztán sokkal okosabb nem leszek, de legalább lesz vmi képem a hengerek állapotáról :) viszont ha értetlenkedek itt kérdésekben elnézést kérek RS-el nem sok tapasztalatom van, de az RGV blokkot széthúztam egy párszor és ahogy tudom a blokk alja illetve a hengerek elrendezése ugyanaz, az ablakok szöge más a hengerben, illetve az elektronika. Sokat bogarásztam robbantott ábrákat is azon is totál azonosnak tűnik
Rs 250 matricaszett érdekelne ,ha valaki tud szóljon .
Azt mondják az RS 50 ugyanakkora,én úgy tudtam csak a 125 .-ös =a 250-nel
Heló Baszott nagy karbik vannak rajta nehéz lesz behangolni ,alul 0 -lesz az érzés pont azért becsapós!Olyan karbi kellene nekem a big bore hengereimhez ,ha nem boldogulsz adok érte gyárit és + pénzt :)
Mennyiért sikerült megvenni?
Öööö igen, nekem köszönheted, vagyis a bálának, amelyik nekem jött :)) Én is most nézem a képeid, így már beugrott az rgv alapján, hogy te is mentél.
Valóban nem egy fiatal pilóta vezette, de egyenesbe nem egy reszelt 125el kellett volna egyformán, vagy rosszabbul mennie. Mindegy végülis, jól be kell lőni, és jó lesz az.
Most néztem a képeid tudom már, Robival mentetek elől, akkor Neked "köszönhetem" a második helyet. De a Te vasadban sem egy széria 125-s motor ereje lakozik :)
ott lettem második az rgvvel, ez ahoz képest jobban megy érzésre, de még igazából nem tudtam kipróbálni, viszont egy 55 éves emberkétől az is jó teljesítmény ahogy hozta ezt a motort.
Ha jól emlékszem , ezzel mentek szeptemberbe Balassagyarmaton, nagyon szarul ment a motor.
Sziasztok!
Először is szeretnék csatlakozni a klubhoz másodsorban erről a motorról tud vki nekem vmit mondani? :) Egyébként most vettem, előtte 4 évig egy VJ21 RGV-t nyúztam. Természetesen csak pályára

Üdv. Badrick
Hello

engem érdekelne a meghajtás. Kerestelek telefonon, de sajnos nem értelek el.

Az email: hajasand@gmail.com

Ha küldenél pár képet, vagy adnál egy alkatrésszámot, az sokat segítene abban, hogy beazonosítsam.

Előre is köszönöm!
Sziasztok,

komplett kipufogórendszert keresek. Akinek esetleg lenne eladó, attól várom az ajánlatokat.

Előre is köszönöm!
rs 250-hez van egy km-meghajtóm gyári bontatlan csomagolásban.tel.06209520171
hello!

99es motorblokk vagy főtengely érdekelne! akár egyben vagy bontva csak jóóó!
Hali!

Mennyire szervizigényes ez a motor?
Drága hozzá alkatrész és lehet kapni?

Lenne egy amit vennék és kéne infó.

Rendszámos nem pályagép.

köszönöm
hali!

99-es évjáratú 250nek a főtengelyét lehet felujitani?vagy csak egyben kompletten lehet szerezni?
hali!

milyen árban lenne 99es rs 250 hez végdob?2db!
gianelli vagy jolly moto..
csáó

Meg tudja nekem mondani valaki, hogy milyen akksi kell rs 250-be.
Egészen pontosan a száma érdekelne.

Előre is köszi a segítséget.