Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fejér megye Pest megyétől kollega? mivel? .. babettával?
köszi a választ, de az nekem messze van, nem szeretnék annyit utazni.
Nagy kar...

Azt sajna nem.
Szevasztok!Nem tud valaki szaraz kuplungot rgv,rs 250-hez?
Ja és én meg fejér megyei vagyok!
Hali. mármint az rgv érdekelne? kery0046@freemail.hu
csáó

Engem érdekelne a dolog, amennyiben nem kell sokat utaznom érte...én pest-megyei vagyok küldj egy mail címet aztán meglátjuk
Van valakinek jobboldali lábtartója,váltókarja?
Már tavaly elkelt de már bánom hogy eladram
Hali! Van egy rgv 250, vj21-es, magyar papíros, hibátlan gyári állapotú blokkal, igény szerint friss műszakival ha valakit érdekel!
cső

Megvan még az RGV-d?
Küldj légyszi egy mailt, ha még igen.
PNEUMATIKUS POWER-SZELEP ROTAK 122 -BE? Valakinek elado vane?
Lehet hogy az is van
Ingatlanod nincs eladó?
Aprilia Leonardo 250 variátor külső Varió tárcsa eladó!
Ha valakit érdekel szóljon.
Igen,a hengerfejbe csavaros gyari 2 stroke motorokhoz valo kompresszio merovel.Szerinted ez az adat mit jelent?Mennyinek kene lennie gyarilag?
Az okosok szerint a 8 bar még jó.
Hogy mérted? A hengerfejbe belecsavarós csatlakozóval mérted vagy kúpos gumis véget dugtál a gyertya helyére? Csak hogy a gyertya menetes részének térfogata beleszámolódott-e a mérésbe?
Sziasztok!Valaki megtudna nekem mondani,hogy kompresszio meresnel hany bar a megfelelo?En kozel 8 bar-t mertem mind a ket hengerben.Az szeretnem tudni,hogy ez a mert nyomas megfelelo-e?
Aprilia rs 250.
Elore is koszonom.
2002-es Rs 125 bontás!
Váz és alkatrészei:

Első teleszkóp: 15.000,-
Komplett váz: 20.000,-
Felnik: 15,-hátsó 20,-első tárcsával együtt (párban 30)
Fékek: 20,- (első,hátsó)
Iidomok: 25,-

Motor blokk(rotax122):

Power nyelv: 5,-
Power motor : 10,-
Komplett elektronika: 25,-
Főtengely: 15,-
Hengerfely: 5,-
Váltó fogaskerekek...
és teljes blokk bontva eladó

Egészet elviszed :80.000,-
Hali! Tudtam beszélni az idomos emberrel azt mondta 15.000ft lenne jövő hét végére lenne kész, az első futóműves embernél is voltam semmi jó hír! a kawa elejt odaadta másnak szarér-hugyért " jó barátom" a másik elejt meg már ilyen bontós áron beszéli! egyenlőre nincs elej projekt! most utaltam el a pénzt neked!
http://www.vatera.hu/repsol_mo... igényes olaj elérhető áron akár nyíregyházán is.. vagy esetleg egy teljesen versenyolaj szintén elérhető áron http://www.vatera.hu/elf_sport...
érdeklődni szucsik@citromail.hu címen..
Ő a másik Zoli, a sima V-s, nem pedig a W-s, aki én vagyok.
Zoli van még Yamaha főfékhengered tartályostól,mert túl puha pedig nincs benne levegő idegesít
Hát faragjál rajta kicsit a gyári jellegéből.