Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha melegen nem akar beindulni akkor lehet szimeringes is.
lehet hogy egy alapos tisztítás megoldja... Pontosan milyen típusu karbid van? egumotorsnál elvileg beszerezhető csak kell a pontos típus.
Lehet, hogy akkor atlettunk vágva ezzel a dologgal, lehet nem is lett benne cserélve..egyébként honnan tudnék ilyet rendelni?
csak kb másfél hete lett cserélve a tűszelep, így nemhinném, hogy beragadhatott valami oda..
Az érdekes. Nekem is pont nem rég volt ilyen, megálltam leraktam a motort, a csapot nem zártam el, pár óra után indítanám és semmit nem csinált. Nagynehezen tök gázt huzva beindult és folyt a kipufogoból a benzin. Valószinű beragadhatott valami piszok a tűszelephez és telefolyt.
tuti jól, mert múltkor levettem a tankot és nem folyt belőle semmi..
Ha elzárod akkor nem szabadna neki tele folyni. Nézd meg jól zár-e a csap.
igen, elzárom..lehet mégegyszer akkor rákéne nézni..köszi a választ
Benzincsapot elzárod mindig? Tűszelep nem zár jól és tele folyik benzinnel, csak erre tudok gondolni.
Üdv.
Gondoltam írok ebbe a forumba, mivel a tzr-es kivan halva..elvégre az enyémben is am6-os blokk van..van egy 2008-as TZR 50-esem, olyan gondja van, hogy valamikor nem indul el, megszivja magát, valamikor pl egy hétig semmi gondja, utána pedig igen, ilyenkor gyertya ki, szépen gazegovel kiegetem es utána poccre indul, menet közben mar semmilyen problémája nincs..karbipucolas megvolt, tökéletesen belett állítva, tűszelep cserélve lett..valakinek valami ötlete?
Aprilia rs50. Re keresek hátsó ledes féklámpát,vagy fehér lámpabúrát
Eladó LED-es indexek KÉSZLETRŐL!
6000 Ft / 4db helyett, most 5000 Ft / 4db, a készlet erejéig!
- karbon mintás
- fekete

sz.schliemann@indamail.hu
Megfogod kitekered a dekli közepén a csillagcsavart, egyenesbe állitod a motort öntöd bele az olajat és ha ellezd folyni a lyukon akkor elég.
Üdv!

Nálam 8.2 deci az előírt de ennél a mennyiségnél nekem is kinyomja mikor kedve van.
Most kb 7-7.5 deci van benne. Meg ami benne maradt az előzőből.
Azóta száraz a blokk.
Bizonyára vannak kis lyukak vagy rések ahol megreked a régi olajból kevés és nem jön ki.
Legutóbb visszatöltöttem egy kiürült flakonba és nem lett annyi mint aminek lennie kell.
Feltételezem fél deci legalább marad a blokkban.
Pontosan mennyi olaj kell a motorjába?
Ja, nem igazán pontos az AM6 blokk szintjelzése. Még vagy kétszer kinyomja kb. és már be is van állítva a szint :).
Most csináltam meg a motorját.
Főtngely felújítás, henger-dugattyú-gyűrű csere, csapágyak-szimmeringek csere,lehetőleg minél jobbak, kupplung csere.
A motort most járatom, könnyen indul, nagyon szépen jár, jól veszi a fordulatot.Nem csinálja mindig, eddig 60 km mentem vele, és kétszer tapasztaltam.
Egyszer mikor nagyon sokat járt egyhelyben kisgázon, másodjára meg ma, mikor munkából jöttem haza. Hazafele ráértem és lassú 30-as tempóban jöttem nagyon kicsi forsulaton, majd mikor hazaértem, látom megint kinyomott egy kis olajat.
Főtengelyszimering cserés sajnos, akkor csinálja ezt
Sziasztok
Találkozott már valaki olyannal, hogy a hajtóműolajat kinyomja a motor a túlfolyónál?
Ahogy meglesz a kép felteszem.
Haveromén is ki volt kötve a szivattyú.
Sokáig úgy használták de sikerült működésre bírni.
Azóta is jól adagol.
Darabjaira szedtem és nem bonyolult maga a szivattyú.
Nincs benne sokminden ami elromolhat. Max eldugul.
De azt meg kifőztem belőle:)
Köszi szépen, ha van rá mód, akkor nagyon megköszönném. Még sajna nem volt időm foglalkozni a dologgal, csak a szándék van meg, mert sajna az előző tulaj alaposan kiberhelte, ezért meg kell vennem a z összes cuccot hozzá (tartály, szűrők, stb.). Azért voltam ennyire értetlen, mert nekem csak simán a gázkartól jött egy bowden, bele a karbiba
Köszi András, tudom ki vagy! :) NZ
Szia!
http://www.motoralkatresz24.hu...

Legutóbb itt vettem bowdent haver RS-ére. Tökéletes.
Ha még a héten akarsz vele foglalkozni csinálhatok képeket az olajszivattyúról.
Úgy is hűtővizet kell cseréljek. Ahoz pont a jobb oldalt bontom le.
Nincs valakinek elado első hátsó fékbetéte 2003-as rs- hez?
Eladó Aprilia RS 50 bontott alkatrészek. (a darázsseggű van és az újabb fajta, ami 2006-tól van..)

Pontos lista. (A 2006 utánihoz való cuccok jelölve vannak a hirdetések címeiben..)

Érd.: 0620/482-2625 - honda4022@gmail.com