Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lemaradt az előzőből. :D
Eladó alkatrészek...

http://www.bmotor.hu/

(még nincs fent minden a weboldalon... érdeklődj bátran...)
Sziasztok
Az lenne a kérdésem hohy az rs50 emen hogyan lehetne megváltoztatni a hanglyát úgy hogy nagyobb motornak tünjön. Gondolkoztam azon ha 125 ös vagy a robogonak a végdobját rárakom az enyémre de félek hogy kárt tesz a motorba . valaki tudna ebben segíteni , vagy ha simán csak leszedem a végén a dobot az tesz a motoromban kárt? vagy mit csináljak hogy egy kicsit nagyobb motor benyomását keltse a hangja alapján?
A válaszokat előre is köszönöm.
Van valami video róla?
Ennyire lóg ! Szerintetek ez még elmegy ? Fel le nem és csavarni se lehet de oldalra elég kemény lógása van.Evvel össze lehet még rakni ? 70-es dr henger megy rá !
Eladó LED-es indexek, és hozzá szükséges index relé.
Szerintem se ! 20 ért + posta már rakja föl hétfőn :)
Na ez nem rossz... Ennyiért megéri.
Az a baj nem tudom honnan szüljek 37 ezret :/ :D Gondolom neked van munkád de én suliba járok meg kollégista vagyok ráadásul szóval a pénz gyűjtése nem egyszerű dolog :D havi 1500 forintot tudok megspórolni úgy hogy 1700-at kapok mert behoznak
Egy 50-es kb. :)
Henger meg a főtengely ?
Akkor azért az sem annyira nyomatékra dolgozik :) Nekem a motoromra kéne plexi + az a henger 37 ezer neked mennyi volt ösz visz ?
Olyan 11ezerig forog el és 6-7 től kezd el húzni.
Milyen fordulaton használod ? Nem mintha akarnák egy 80-as polinit meg telisonkás főtengelyt :D csak úgy érdekességképpen
De főtengelyt is cseréltem, egy telisonkás doppler van benne. Így még nagyobb a nyomaték a nagyobb kartersűrítés miatt.
Meg én azért szeretem ha fordulatra jobban dolgozik :) :D
Te főtengelyt nem cseréltél hozzá ?
Enyémen 80-as polini van, olcsón vettem megfurattam és raktam bele új dugót. Elég jól megy jó nyomatékos. :)
Neked milyen henger van az rs-en ? 50-esen gyári ?
Használt hengert nem akarok mert ha valaki eladja akkor azért adja el mint én csak és csakis újat veszek ha 23 ezer akkor annyi gyűjtögetek még úgy sincs még szezon :) Vagy kérek innen is onnan is aztán össze szedem a lóvét ! Most néztem hogy volt aki ilyennel rakta össze ilyen revo fossal és 700 kilóméter után eltört a dugó meg a csapszeg elszabadult stb.Hulladék az a henger csak olcsón akartam valami jót de az a naraku nem tűnik szarnak sőt ! Ahhoz lehet kapni külön dugót is meg minden az nagyon faszántosnak tűnik :) nekem szimpatikus !
Szerintem revot semmiképp az a legalja sajnos... inkább nézelődj aprón hátha kifogsz valami jót jó áron, de ha újba veszel akkor ez a naraku a legolcsóbb ami még haszbálható.
Persze én is körbe néztem hogy mi hogy merre hányméter de az a baj hogy nincs ennyi pénzem ! Egyébként plexi még mindig nincs a motoromon stb tehát esztétikailag sincs a toppon de az nagyon kéne már rá egy plexi ! Meg egy jó henger ! mert az a revo vagy mi fasz és társai annyira gagyinak néznek ki hogy hihetetlen semmi megmunkálás tiszta darabosak a felömlők is az szerintem erőre is egy nulla ! MEg futásteljesítményről ne is beszéljünk... Szóval szerinted semmi féle képpen ne vegyek olyan hulladékot ?
Szerintem egy ilyen hengerrel járnál a legjobban, elfogatható minőség, revonál sokkal jobb...link
Hát igen mi is meglepődtünk hogy ennyire fos besült valószínű csak vissza lett téve új gyűrűkkel aztán mehet tovább.Amúgy a főtengely oldalra lóg de nem annyira vészes oldalra lóg de le fel jobbra balra nem. Holnap csinálok videót aztán megmondjátok mennyire rossz.Amúgy egy revo 70-es henger lesz majd rátéve nem tudom hogy az mit tud mit nem de remélem menni fog így vagy ettől jobban ! De félek hogy 3-4 ezer kilóméter és ko annak a hengernek. Egyébként a bejáratás 1000 kilóméter lesz majd ! Valaki tudna mondani valamit a "revo" nevezetű hengerről ? Mennyi a fogyasztás mennyit forog fullra meg hogy kopásálló e eléggé ?