Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van hozzá nem átlátszó 10 000ft
Eladó egy 90 köbcentis Top racing alu henger szett Am blokkokra Kb 16-18 le teljesitményt tud.Ár:25 000ft
halihó!

2008-as rs 50-be keresnék blokkot, rezot!
kinek van, mennyiért? Milyen állapotban?
2003-2004 es rs hez keresek plexit! Kiscsende@freemail.hu
lehetöleg képet, árat irj!
Engem érdekelne pár alkatrész, plexi,fejidom,fejidom tartó konzol,talán oldal idom is! irj! vagy kiscsende@freemail.hu
Közben megkaptam..
Nem kaptam meg, próbáld meg még egyszer légyszi!

honda4022@gmail.com

(A felhasználónevemmel ellentétben, az emailcímemben van egy négyes... Üdv - www.bmotor.hu
irtam üzenetet
2003-2004 es 50 es rs hez keresek, fejidomot, oldalidomot,fejidom tartó fém konzolt, plexit,
Rendben akkor hozzad az ülést is stb.Majd csörgess meg s pontositunk Tel:06 70 459-6036
Heló! Rombusz lámpás rs 50-re érdekelne egy plexi !
Legyen 12.000
Te 10.000 et mondtál én 15-öt. így egyikőnknek sincs igaza és jövőhéten beviszem debrecenbe
Rendben!
na még meg gondolom, alszok rá egyet, mert nekem csak lom, a gsxr- re meg épp nem jó :D :D
Te a plexit vetted rá ? mert nagyon újszerű.Vagy gyártattad ha igen hol mert nekem nincs rajta és mindenhol nagyon drága.
Bocs de nekem nem ér 15000ft.-ot tartaléknak gondoltam de ünnepek elött nagy kiadás!max 10 000ft az idom toldat nem kell ülés sem szükséges
sárvédőm nincs hozzá, ennyi van ami a képen látszik.
a hátsó ülésen vadi új bőr huzat van. + meg van az az idom a lábtartónál ami az rs ek 80%-ról hiányzik vagy törött
Esetleg elsö sárvédö is lenne hozzá?
15.000, mert ha postázom se kerül kevesebbe, így meg be kerül Debrecenbe. ez a vége, ennyiért is nagyon karcsú....
10 000ft az egészért
látom debreceni vagy, én is itt vagyok albérletben, szóval a szállítást is meg tudom oldani, mert be tudom hozni ha kell.
Neked mennyit érne meg?
alkudjunk meg rá közösen és akkor mindenki jól jár remélhetőleg
Köszönöm a dícsérő szavakat. Saját design
Az Rs is megvan köszöni szépen, bár most főtengely felújításra vár ( nincs szezon, ilyenkor kapja ezeket a dolgokat). Az Rx játszósnak kellett, kiengedni a gőzt
Mennyiért adod a komplett idom szettet?