Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kép lemaradt
Így néz ki.
Ott a helye a gyári hőgombának az a nagy nyílás...
ez az
revo 70 cm3 revo a hengerfej is
Pontosan milyen hengert vettèl?
Jó bele... Elvileg kell lenni a hengerfejen egy olyan menetnek amibe a gyári hőgomba becsavarható.
70 es hengerfejbe való hőgomba valakinek ha van eladó szóljon!
az 50 es é jó bele vajon?
Gyárinak jónak kell bele lenni...
hali srácok!vettem egy 70 es hengerszettet és hőgombát nem találok hozzá esetleg valakinek van?vagy lehet valamivel helyettesíteni?más motor hőgombájával?segitsetek!köszönöm!
Helló ha még érdekell 17.5 karbi Am blokkra nekem van vadi új csonkal eggyütt 15 000ft
Ha mindenképp szét akarod szedni, akkor végig kell vágni a ragasztót ami összetartja, ha szétjött akkor vigyázz hogy a foncsor részébe ne nyúlj bele mert ott marad az újlenyomatod. Itt egy kép, a jelölésnél kell körbevágni a ragasztót:
Köszönöm. Sajnos nem tudom az izzó nyílásokon keresztül berakni mert kicsi a nyílás .
Gyárilag ragasztva van, szét lehet szedni de elég nagy munka, szerintem nem éri meg megbontani. Másképp nem tudod megoldani a led berakást? Izzó foglalat helyén nem tudod berakni?
Sziasztok
Segítséget szeretnék kérni , mégpedig nem tudom hogy a 2003-as rs emen hogyan lehet szétszedni az első lámpaburát vagy lámpatestet vagy egyáltalán szétlehet e mert én nem bírtam . Vettem egy ledszalagot és azt szeretném beépíteni , ha valaki szedte már szét vagy tudja hogy hogyan lehet az kérem írja le előre is köszönöm és kellemes ünnepeket :)
Hát akkor ennyit a motoromról ! Én arra már nem igazán érek rá hogy foglalkozzak vele.. Bukok rajta, de a befolyó pénz belemegy a nagymociba...
:(
Átmeneti motorra akartam megcsinálni, de amit ráköltöttem eddig, és amit helyrehozattam, nem éri meg nekem...
Szia.Szerintem gyorsabb nem lesz a motor csak erősebb.A sebességhez a fojtás kivétele, a lánckerekek variálása, nagyobb karbi stb.Ezekkel tudsz variálni.
Sziasztok !
Volna egy nem hozzáértő kérdésem.
A mocim ( 2005 RS50 AM3 blokkal ) eléggé gyengusz. A vége 65 km/ó 11ezres fordulaton. Bemérettem a dugót-hengert, és azt mondták hogy JELENTŐSEN elkopott, és a duplája a kopás mint ami megengedett. Ha kicserélem a hengert, és a dugót ÚJ készletre, várhatok valamilyen pozítív változást a sebesség terén ? vagy ez több tényezőtől is függ ?
A válaszaitokat előre is köszönöm !
Üdv:
Lajos
Köszönöm, tökéletes.
17,5-ös karburator érdekelne szívócsonkal együtt!
Bocsi lemaradt a link.Aprilia_RS_50_Engine_Service_Manual_www.manualedereparatie.info
Szia.Ez jó lesz?
Am6 hoz keresek robbantott abrat. Min A valtorol kellene.. Koszonom
10ezer postával együtt és érdekelne.