Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert hidegen "nagyobb" a kompresszió, melegen eltágul, vagy a gyújtás bemelegszik és nem ad szikrát (zárlat, menetzárlat, stb)
De akkor hidegen miért indul?
Szivatóval sem.
szivatóval se indul?
Mikor melegen nem indul már, kivenném a gyertyát, néznék egy szikrát, illetve mérnék egy kompressziót is első körben
Sziasztok!Mi a teendő, ha melegen nem indul a moci?Hidegen pöc-röff,de melegen csak teker az önindító de nem indul be.'96-os RS 50-es.
Az újabb RS -hez gyári alkatrészek. Nem bontott szedett-vedett holmi, hanem vadi új minden. Normális áron. Ha érdekel elérhetőség az adatlapomon. Motorszám, de legalább alvázszám, évjárat, pontos típus kell, anélkül nem tudok mondani semmit.
Azt akartam kérdezni hogy miket módosítottál rajta, milyen blokk van benne, mennyit kérsz érte és képeket tudsz küldeni? Írd meg emailba megkapom amit te írsz.
Sehols sem
Nincs spamba vagy piszkozatba?
Akkor nem tudom mi van, pedig válaszoltam rá amit írtál.
culera@citromail.hu erre irtál? Mert rohadtul nem jött semmi megint megnéztemaz utsó bejövö levelem 2 éves
Az ég egyadta világon semmi nincs a fiokomban semmi sem nemhigy levélitt a számom csörgess meg felhivlak 0630 346 62 49.
válaszoltam már tegnap de semmi reakcio...
telefonról ez sikerüt
Az én motorom is eladó.
80ccm vashenger, új főtengely,arrow rendszer,új gumi...
Aprilia RS
Erre a képre aztán elég lesz ránagyítani...
Törött vázat vennék olcsón.
hali irtam mailt!
Hali nincs uj mail a fiókomban.nézd meg jó e a cím!
Bocsi nem voltam gép közelbe!
Castrol power1
Sziasztok aprilia rs 50 be milyen olajat ajánlotok Motul Scooter power 2t full sincetik jó bele ? vagy jobb a castrol power 1 2 t full sincetik ?
írtam emailt de semmi válasz....