Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nagyon koszos már a légszűrő szivacs akkor nem kap elég levegőt akkor több üzemanyagot szív és a fogyasztás is nagyobb lesz...
Én is kicserélném csak most a főtengely felújítás eléggé elvette a lóvét top erősített hajtókar lesz bele.Egyébként többet eszik ha levan fojtva mintha nem lenne ? Mármint hogy most 12-essel lehet többet eszik mint amennyit 17-essel enne ?
Én azzal kezdeném hogy kicserélem a karbit...
Azért eszik sokat mert valószínű levan fojtva, nem olajos nagyon a légszűrő szivacs? Az a 12 karbi max egy 50 es robogóra jó, erre legalább egy 17-es kellene....
5-5,5 litert eszik a motorom 100 kilóméteren : 70 DR(1500 km ) de amúgy gyári karbi ( 12 ) , módosított gyári légszűrő ( ki van fúrva én már így vettem 5 furat van rajta kb 2 cm átmérőjűek ) ötlet ? mi lehet a baj mert gyári karbival gyári főfúvókával stb 5,5 liter vegyes használat átlagosan 6-7 ezer körül van forgatva.Mellesleg annyi kérdésem lenne hogyha egy nagyobb 17,5-es karbit vennék rá akkor még többet enne vagy maradna ez az érték mert jelenleg 8 ezer után már nehézkesen forog kevés a levegő benzin az van csak levegő nincs neki elég.
Eladó teljesen új 2500ft
Eladó 50 es gyári Rs hengerszett. A henger hónolva lett , a dugattyú is cserélve lett. Azóta 1000 km-t futott. Nagyobb henger vásárlása miatt fölöslegessé vált. Akinek kell szóljon , képet is tudok küldeni.
Üdv mindenkinek!

Ha van valakinek eladó hátsó féknyerge 2002-es RS-hez (hátul dupla villás, aminek a kipufogó felőli oldalon van a fék) az szóljon.
Sziasztok!
Kis segitség kellene nekem ha van valaki aki segit..............
Elektromos problémám lenne egy runneren és szeretném megoldani.
Ritkán járok ide a fórumra és akkor is csak segitségért de hátha akad valaki aki segitnekem a problémát megoldani.
Eladó km óra alatti meghajtó . 3000 ft
Sziasztok!
Egy kis elektronikai segítségre lenne szükségem. A kábelkötegből jön ki egy zöld-sárga és egy zöld-piros kábel ezek egy csatlakozóba végződnek. Kérdés hogy ez minek lenne a kábele? Egy zöld sárga kábel van a hátsó lámpánál de nincs sehová se kötve. Műszerrel kisipoltatva a két zöld sárga sipol, tehát a két kábel megegyezik.
Sziasztok! Keresném, a képen bejelölt idomokat! Abban az esetben,ha valaki rendelkezne ugyanilyen színű idomokkal, az lehetőleg ne tartsa magában! Előre is köszönöm! ( Ui.: A kis idomból bármilyen színű megtenné! )
Sziasztok
Elkezdett szorulni a váltom kb 2-3 hónapja így hát kicseréltem a kuplunglamellát ,nyomólapot , olajat és még mindig szorul már kezdek megőrűlni nemtudom hogy milehet a baja néha szorul néha meg nem de általában ha megállok alacsony fordulaton szinte alig lehet váltani már próbáltam állítani a kuplungkarnál de semmi ugyanolyan . Valaki aki már találkozott ilyennel vagy van ötlete kérem segítsen.
am5-am6 alsó tűgörgő mérete mennyi ? Válaszokat előre is köszönöm
Szia érdekelne,mennyi?
75w90 castrol full sintetic
Ilyet: Agip
Sziasztok!
Milyen váltóolajat használtok?
Semmi baj. :) Valami egyéb ötlet?
Valóban, ne haragudj, én kavarodtam meg kicsit
Nem nyúltam az önindítóhoz sem. Csak a vízpuma szimeringet cseréltem ki. Mielőtt átment volna a víz a kuplunghoz indult szépen önindítóval.
leveszed a kereket, sárvédőt, majd meglazítod a rögzítő csavarokat,kihúzod a telót.készíts egy edényt ( 285ml van benne) a teló alsó részében van 1 8-as csavar meglazítod és az edény felett kicsavarod,és kifolyik az olaj.egyszerűen széthúzod a telót és cserélheted a szimeringet.1999-2005-közötti (35*47*10)kétélű szimering.ha benne van véknyan bekened olajjal összedugod majd annyit húzd vissza hogy az olaj beleférjen.pontosan mérd ki majd fecskendővel töltsd fel. A csavarra tegyél egy új alátétet tekerd be annyira hogy még ne szorítson,nyomd óvatosan összébb a levegő távozott, húzd meg a csavart!
Sziasztok!vettem egy teljesen felújított 80-as blokkot új 17.5 karbival és egyszerűen nem tudom behangolni!gyárilag 0.95-ös fuvóka volt benne de azzal nem bírt menni. Cserélgettem 1.5-ig de 1.20 felett már sok volt neki a benzin. Most 1.12-es van benne,behangolom,szépen megy jó az alapjárat megyek vele 6500-ig szépen megy onnantól nincs benzin. Addig tekerem be a levegő csavarját míg simán pörög. Szépen indul is de ha egy kicsit hül nem indul csak ha tolom!ha tud valaki segíteni köszönöm.tű az alsó rovátkában van ha feljebb teszem a levegő csavart majdnem teljesen be kell tekézni!