Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Önindító testelése esetleg, mivel levetted ott keresném először a hibát a környékén
Főtengely szimering csere.
Sziasztok.! Volt egy vízpuma szimering problémám, elöntötte a kuplung részt a víz. Ezt megcsináltam, összeraktam a motort, megy mint a kis angyal. Most olyan problémám van, hogy ha önindítóról akarom indítani a motort nincs szikra, pörgeti szépen az akku tökéletes. Tolásra pöccre indul és megy is szépen, csak önindítóval nem jó. Leszedtem a gyújtás felőli rész burkolatát és az alján egy kis olajat találtam, még azt a vizes szutykot. Az a kérdésem lenne hogy mi lehet a probléma? Előre is Köszönöm.!
sziasztok. hogy tudom szétszedni rs 50 nek első teleszkópját ? hm?
Sziasztok
Valaki nem tudja hogy 2003 as rs en van diagnosztikai/szerviz csatlakozó. Fokozatjelzőt szeretnék rá venni és ehez kellene hogy milyet vegyek.
A választ előre is köszönöm
Az már nincs meg,csak a tartó,első van meg!
Hátsó fékmunkahenger mennyibe kerül?
110/80 17 pirelli mt75 gumija nincs valakinek eladó?
Nincs
Sziasztok! Eladó Aprilia rs 50 bontásból megmaradt alkatrészek! Hátsó felni,lengővilla,első-hátsó féktárcsa,első fékmunkahenger,ülésváz,faridomok,Új öninditó(pár hónapot használt,am6),Polini szívócsonk,blokkra a fogaskerék takaró műanyag,hátsó fékmunkahenger tartó,tengely, stb...meg még pár apróság, írj hátha van! E-mail: motopatrik@gmail.com
üdv. rs 50 2006 tól komplett első és hátsó futóművet keresek, villabefogóval kormánnyal , központi teleszkóppal. gyula5@hotmail.com
99-05-re nincs véletlen?
Max újabb rs-é érdekelne.
Sziasztok!nem érdekel valakit?Hátsó ülés helyére.Üvegszálas.
Sziasztok 2006 os aprilia rs 50 1 hét állás után az akku feszültség leesik 11,6 ra tölteni tölt mérés szerint de nagyobb fordulaton mintha nem töltene eleget mi lehet a baja tud valaki segíteni ?
Valaki megtudná nekem mondani a 2003 as aprilia rs 50 oldalidomán az oroszlánfej matricának a pontos méretét
Esetleg még a spirállal nem történt valami ahogy szétszedted? Nem helyezted el máshogy és megtört vagy ilyesmi? Vagy lehet hogy ki van száradva és nem tud rendesen forogni. Nézd meg ezeket hátha segít.
Rendben .köszönö , majd megnézem
Lehet valami szennyeződés került a fogaskerekek közé vagy rosszul raktad vissza és ledarálta a fogakat ezekre tudok gondolni. Szedd szét megint és nézd meg mi a helyzet.
Sziasztok
Tegnapelőtt leszedtem a fejidomot és a km órába kicseréltem az izzót mert kiégett. A km óra hátuljára oda van fogatva egy bilincsel egy fekete meghajtó amibe belemegy a spirál , én akkor még nemtudtam hogy miez ezért lecsavaroztam a bilincset és lehúztam ezt a meghajtót ami televan zsirral meg műanyag fogaskerékkel , ezután visszaraktam , visszacsavaroztam mindent a helyére. De azóta menet közben 10-15 km/órával kevesebbet mutat és ugrál már szétszedtem de ugyanezt csinálja. Mit ronthattam el , vagy mi lehet a baja?
Hossz irányba semmit nem szabad lógni, ha már érzel egy kis kottyanást akkor az már rossz.
Csak oldalra lóg elcsavarni nem lehet meg fel le sem mozog vagyis nagyon nagyon minimálisat.
Ebből sokat nem lehet megállapitani, tedd felső holtpontra és a hosszirányú lógást nézzed ne az oldalirányút.
Nézd meg az adatlapomat a videók közt !