Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

légcsavar ?
150, fentről a 2.
figyelj már, neked Rs blokk van benne ? És elcserélted a 34es karbit? Te mekkora láma vagy öcsém legalább valaki jól járt a váltót megszoktad már ? Most milyen légszűrő van benne ?
Ja én nem festettem az idomokat, nekem gyárias
Kipufogó hogy áll?
Mai kérdés: Ki mekkora főfúvókát használ, tű állással ?
Sziasztok !

Aprilia rx 125 Rotax 122 (1997) Bontás
Minden alkatrésze eladó.
Csak telefonon vagyok elérhető, Hivj és megbeszéljük.

Tel: 0630.649.26.76
Koszi a gumicsos megoldast! Baze ez krosszenduro 50 eskent hasznalom, mert arra van h varosba is menjek vele. Nem?! Amugy ezen nincsen szegecs. Ossze lett heggesztve, egyszer korbe a dob hatuljan, egyszer korbe ahol ramegy a cső. Akkor szetvagom es megnezem. Koszi amugy.
A szivacs volt a hunyó. vissza tettem a 10es gyertyát, normál 0,6 hézaggal
Köszi! Írtam e-mail-t! :)
Ezt ne reklámozd annyira, mert nem sokára hengert-dugót fogsz keresni a motorodhoz . Az pedig hogy pici gyeryahézag jó csak, az a gyujtás elgyengülésére utal
Szia! Ha érdekel nekem van egy gyári bontott berúgókarom.
patvaros87@gmail.com
Üdv
Akinek szarakszik a végfordulat, "szaggat" tilt", megvan a megoldás!
Új gyertya 6-os hőértékkel, új gyertyapipa, új gyertyakábel, gyertyahézag hangyafaroknyira. Ja és a legfontosabb a légszűrő szivacs ne a vastag fajta legyen mert fogja mint állat, hiába 11,5Bar kompresszió, nem szimeringes ! A szivacs akkorát fog mint állat. Most Piros Malossi van benne ( az is légszűrő olajba bemártva) és kérem szépen 3.ban is kiemeli a 90kilómat ! olyan szinten megváltozott a gép, eszméletlen.
jaj bazd+ mondtam ne azt vedd meg nah figyelj, kell egy gumicső és 2bilincs ár a rezó utáni toldáshoz. Aztán a kipufogó dobon a szegecseket fúrd le és húzd le a köpenyt. Látni fogod nincs benne gyapot. Szépen tömjed ki, a furulya cső köré, majd told vissza rá a dobot. Ennyi. Ja rendszámos ? Meg kell mutatni az E betűt a dobon. Egyébként meg vagy téged jelentenek fel, vagy te jelented fel a benzinkutast. egyébként meg minek használod falun belül a cross gépet ? tényleg ennyi ellenséget akarsz ? szimplán hülye vagy bocs
Sziasztok!
Rotax 123-as blokkra kellene nekem berúgókar. Tudom, hogy ritka, de nincs valakinek véletlenül eladó?
Válaszaitokat előre is köszönöm!
Sziasztok! Az a problémám, hogy kibaszott nagy hangja van az RX-emnek. Egy öregasszony feljelentett, a fél falu utál, és a benzinkutas "Feribá' " sem ad több benzint, mert gyorsan szoktam menni az utcájukba(hiába mondom neki ha csak a hangja nagy, nem megyek gyorsan, annyira). Egyébként ez nem vicc, tényleg így van sajnos.. :S a rezó és a végdob ahol összemegy, ott nekem nincs semmi, valami gumicucc volt de már klijött, és hátul a dobnál, ami cső belemegy a dobba ott is el van repedve. ha jól nléztem akkor már volt ott heggesztve, gondolom kigyapotolták(?) Na most jön a kérdésem. Ugye 5000 Ft a gyapot, ami nem is olyan vészes. Házilag megtudom én azt csinálni? Mit kell még hozzá vennem? Szerintetek ha már ugyis lesz a héten heggesztve, akkor szétszedjük és megnézzem h milyen a gyapot benne? Tanácsokat kérnék köszönettel! Tocka, itt most főleg rád gondolok, ha nem baj, mert te tudom, hogy csináltál ilyet a tiéden :D
Rotax 122-es hengert(Nicasil) Keresek! Sürgősen!
Eladó aklatrészek!
Rotax 123 -as hoz:elektromos power eletroninkával.15000ft.
Deltoro 34 karbi:6000ft
Rotax 127 peumatikus power: 6000ft.
Ha tudsz kell! E-mail: mishikeace@gmail.com

Ennyiért akinek kell viheti, nincs semmi bajom a motorral, nagyon jó szerkezet, de úgy érzem, hogy majd később kell nekikezdeni ennek a motorozásnak.
Eljött a VÉGKIÁRUSÍTÁS!

Minden ALKATRÉSZ 2.000 FT /DB !
Eladó Aprilia Rotax 123 termékek!

Most érkezett frissen Olaszországból 1db Aprilia AF1 Sintesi és 2db Tuareg Wind!
Szinte minden alkatrészeik megvannak!

-Gyári Kipufogó rendszerek
-Komplett fékek, fék alkatrészek
-Gumiabroncsok(terep-utcai 17"), kerekek
-Elektromos power egységek elektronikával vagy nélküle
-Idomgarnitúrák (Tuareg gyári:zöld-fehér, sárga)
-Műszerfalak
-Első teleszkóp, hátsó rugóstagok
-Blokk alkatrészek (vízérfedél, stb.)
-Komplett hűtő rendszerek
-Váz és segédvázak
-Lábtartók

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu
Mobil: 06-30-403-6551
Na meg nem lattam az idomot, tolem egy 35 km re van egy "bonto" es nekik van, direkt megkerdeztem a balost is xd jovo heten megyek el motorral felprobalni, szemrevetelezni. Ha komolyan erdekel akkor valahogy privatba beszeljuk meg vagy vmi. Arat meg nemtudok mondani.. :/
Ui.: h-h eladod a motrod? :(
Érdekel :D
Rotax 123 jó állapotú hengert keresek dugóstól vagy anélkül.
Nem nagy dolog a karc/meghúzás a hengeren. honolással meg biztos kihozható. Attól függ milyen is. Láthatatlanba nehéz megmondani de szerintem nincs ott gond.
Rajtad múlik hogy dugó ügybe mennyit szánsz rá.
Gondolom Nicasilos henger. Nem is biztos hogy honolni kell. De nem drága mulatság az. 2ezer ft körül van.
MISI!
lehet szereztem nekünk idomot! :D
Meg lett a hiba okozója.A kormány ütköző elvágott kettő vezetéket ami a gyújtás kapcsolóhoz megy és zárlatot okozott.Aminek a cdi itta meg a levét.Másik cdi-vel már újra a régi.