Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Újonnan lehet adnak a kuplungbovdenhez, ezt nem tudom, próbálj meg bontottat szerezni
Oké köszi sikerült!
És olyat amit kiszedtem olyat fehet valahol kapni mert az enyém kicsit törött
A kuplung deknit le kell venni, talan 6 db imbusz csavar van benne, ha azokat kiszeded belul meglatod hova csatlakozik a bovden, onnan kiakasztod, majd utana kihuzod, ennyi, de ha csak gyöngyözik, en nem bantanam. Bocsi, telorol irok
és hogy szedjem ki mert most probalom és nem akar ki jönni!
csak huzzam ki azt amibe a bovden megy?
Leveszed a kuplung deknit, kiakasztod a bovdent, és az egészet kihúzod, ott találsz majd 2 O gyűrűt
belül is meg kivül is?
Van ott 2 O gyűrű, azokat megnézném a helyedben
sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy ahol bemegy a deknibe a kuplung bovden ott mert nyomja ki az olajat
Válasokat előre is köszönöm!
cross csizmát ne vegyél, én vettem el is adtam nagy nehezen. nem engedte be a vizet, de a lábam mint a vizihulláé ! 2x kellett zoknit facsarni,... ja nem volt egy pocsoja se műtét utáni gipsz komfortosabb. Megragasztottam a bőrcsizmám. sima túra csizma 1000% különb.
így ahogy van nekem is ez van ! nekem még kosz se vóót. úgyhogy szépen felpolíroztam a dugattyút- persze faszán lekopott a teflonos rétegből egy kevés... mind1, mert nem ereszt, és visszamegy. nekem első fékeznél kint maradt és fogta. Egész nap így motorozni vele, elég megterhelő volt. mondjuk megfőztem 2x füstölt, lehet nem szerette
Aznap már két cipőm is tiszta víz lett mert az is pont eső után volt
Még nincs sajnos csizmám, jövő hónapban szeretnék venni, addig marad a lábdobálás
Köszi , bár eléggé fel van most ázva minden, csúszott bitangul, ezért elég lassan mentem. A motorom pedig köszöni szépen, jól van . A te videód is jó volt, viccesen kapkodtad a lábaidat
Srácok! Lenne egy problémám! Ma délután mennék motoros felvonulásra RX-el, de még nincs benne elsőkerék. De nem is ez a probléma, hanem az hogy azért nincs benne, mert az első fékem nekiállt buziksodni :S Húzom a féket, és az alsó fék "henger" (bocsi nemtudom mia a neve neki, de a képen ottvan.. :/ ) jön kifelé, tudom hogy ez természetes, de nem is megy vissza :D szóval húzom, húzom a féket és a felső egy darabon megáll, míg ez jön ki teljesen. Arra gondoltam, hogy nagyon szorul és kicsit kipolírozom(?). kb 1 hónapja szedtem szét, akkor volt benne dzsuva rendesen, de kiszedtem ahogy tudtam és fékolajat is cseréltem.
Köszi előre is a válaszokat! Remélem tudtok segíteni 2-ig :D
Jó lett a videó! :) Remélem jó motorikus állapotban van a motrod, mert az enyémnek is detto ugyan ilyen hangja van.
Szia rx 125 komplett blokot menyibe adnál?Helyileg hol lehet meg találni.Ha van is blok milyen állapotú. Előre is köszönöm.
Valaki egy dellorto 34 vhsb karbi pontos beállítását megtudná adni?úszó stb!
Lehet 6203-as, most elbizonytalanodtam, de ha szétszeded, úgyis rá van írva a mérete
6204-es csapágy, 3db, elöl is az van, ott 2db, de akkor már érdemes szimmeringeket, és élgyűrűt is cserélni.
Most töltöm épp fel youtube-ra a mai szösszenetet, majd dobok linket, hogy ne legyen kihalt a topic
Elméletileg 3 db 17x40x12 van benne, én még őszintén nem cseréltem benne, part catalog-ból néztem ki. 2RS-t kérj, azaz kétoldali műanyag porvédőset. Vidikkel hogy állsz?
Hey! Jááj de meghaltunk...
Akkor kérdeznék valamit.
Valaki megtudná mondani rx 125(2002) hátsókerék csapágy méretét? A jobb oldali nagyon kivan. És gondolom ha cserélem akkor már mind2-őt ugye? És ha bemegyek a csapágybótba, hogy kérnéék' egy **x**x** csapágyat akkor az jóú'?
ELADÓ ROTAX 123, TUAREG, AF1 ALKATRÉSZEK!

Eladó Aprilia Rotax 123 termékek!

Most érkezett frissen Olaszországból 1db Aprilia AF1 Sintesi és 2db Tuareg Wind!
Szinte minden alkatrészeik megvannak!

-Gyári Kipufogó rendszerek
-Komplett fékek, fék alkatrészek
-Gumiabroncsok(terep-utcai 17"), kerekek
-Elektromos power egységek elektronikával vagy nélküle
-Idomgarnitúrák (Tuareg gyári:zöld-fehér, sárga)
-Műszerfalak
-Első teleszkóp, hátsó rugóstagok
-Blokk alkatrészek (vízérfedél, stb.)
-Komplett hűtő rendszerek
-Váz és segédvázak
-Lábtartók

Email: olasz.alkatresz@freemail.hu
Mobil: 06-30-403-6551
ÜLÉS eladó ! 4ezer ft akciós áron ! sötétkék. nincs kiszakadva. Szivacs nagyon jó, gyári huzattal.
Szia! HA érdekel tudok gyári bontottat, adatlapomon lévő elérhetőségeken elérsz! Üdv
hali!új kézvédő akció!7000ft utánvéttel ingyen póstával!06304906559