Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A legstabilabb ebben a kategóriában. Motor felfüggesztésnél a szilenteket nézném át először meg a blokk bekötésnél a gumibakot. Vasúti átjárón elengedett kormánnyal is átmegyek ha kell, százas tempónál is ráborítom kanyarra igaz a gumin marad 1 cm majrécsík. :)
Sziasztok! Ditech problémám van. Alapjárat jó, emelt fordulat jó, magas fordulaton durrog, prüszköl, nem megy. Kompresszor szerintem jó, 4,5 bar alapjáraton, 5 körül fordulaton. Gyertya új shampion, üzemagyag nyomás 2,5 bar, elszorítva a visszafolyót felmegy már nem is tudom hogy mennyire. Befecskendező a gyanús, azt ultrahangos tisztítóval pucoltam, és összeépítve szemre szépen porlaszt. Mivel nem olcsó hozzá semmi, ezért nem vásárolgatnék össze vissza, jó lenne valami hasznos tipp. Előre is köszi.
Üdv! Aprilia SR50 Morini körlámpás első világítás megoldás érdekelne. A két P26d izzó nem túl combos, sötétben csak botorkálni lehet vele. Tudtok olyan megoldást amivel látni is lehet! Előre is köszönöm.
Köszi a választ, csak én nem kiállitásra akarnám.Az a bajom vele hogy menetközben kicsit megrázom a kormányt, szörnyén beszitál. Nem tudom hogy mind ilyen labilis vagy csak az enyém.
Üdv! Páran főleg kiállításra úgy csinálták, hogy kimarták a T szárból a peremet amiben felütközik a telószár és így tetszés szerint feljebb csúsztathatóak a szárak, állítólag a csavar amit meghúzol jól megfogja.
Üdv! mesterek érdeklődnék hogy valaki próbálkozott e már aprilia sr factory elejének a leültetésével (teleszkóp,rövidétés)?
Sziasztok!

Érdekel valakit 30x42x10,5 első teló szimering pár? Megvettem az SR50-be és mikor szétszedtem akkor derült ki, hogy 30x40x7-es van benne. Ez sajnos még a régebbi fajta első telós 97-00 közötti. 2000 utániakba jó a 30x42x10,5-es. 4600Ft volt a pár, 3000-ért odaadom, mert a csapágyboltos nem veszi vissza :( mivel ő is rendelte.
Akit érdekel keressen +36703393276 vagy denes.konkoly@gmail.com , vagy írhat Messengeren is Konkoly Dénes néven megtalál.
Szisztok!A kedvencem Aprilia sr50,cserben hagyott.Kb 15km megtétele után,lassítottam egy kereszteződésben,a motor leállt,és nem tudtam beindítani,rúgásra indul,az önindító nem működik.Amit tudni kell : a keveréket én keverem,75-re fel van fúrva,az üzemanyag lámpa állandóan világít,pedig tele a tank.Kivettem a gyertyát,őzbarna volt,de mintha nem kapna üzemanyagot,szikra van.Hozzáértő motorostárs segítságét kérem.Előre is köszönöm.
Sziasztok.Hozzám került egy 2006 os ditech sr. Érdeklődnék milyen karbantartást igényel és milyen időközönként? Esetleg ha lenne valakinek egy használati útmutatója. Tudom hogy kényes müszer esetleg valami tipp amivel ki lehet tolni az elhalálozást godolok itt injektortisztitás stb.
Esetleg csongrád megyében valaki aki ért a típushoz és foglalkozik is vele?
Sziasztok! Megoldódott a gondom,feszszabályzót kellett cserélni és minden rendben lett . Köszönöm a segítséget 🙂
A mérések nem mennek. Néztem a videókat de magas nekem mit mivel hogyan. Én másban vagyok jó 🙂 értem hogy egyszerű .
Mit tudsz elrontani egy méréssel?
Sziasztok! Megint itt 🙂 hát próbálgatok amiket mondtatok de ez nekem nem megy és nem is akarom hogy jobban el roncsak valamit , így inkább szakemberre bíznám . Esetleg valaki tudna ajánlani szerelőt. 3- kerülethez nem annyira messze. De azért köszönöm a segítő válaszokat 🙂
Sziasztok! Egy aprilia sr 50-es hatsó kuplungja 50 felett nagyon visit és nem tudom mi lehet a baj. Szétszedtem bezsiroztam de nem segitett .A blokk piaggio, tudnátok segiteni mi lehet a baj.
Merd amit mondtam. A tekercs vege es a test kozott vegtelent kellene merned, a tekercsek kozt egy-ket Ohmot.
Sziasztok! Megtaláltam a fesz.szabályzót 🙂 taposóelejében van .beszéltem egy bontóssal a bajomról azt felajánlotta menjek el hozzá van pár darab bróbálgassam ha jó valameik akkor vihetem. Úgy voltam vele hogy úgy is veszek újat csak legalább kiderűl hogy ez okozza e a hibát. Így is tettem elmentem és 3 mat. Ki is próbáltam de semmi töltés. Poénból még mondta hogy a biztit nézted e , mondom igen de kihuzgáltam mutattam neki , ránéz mondja ok. Mondta hogy akkor ez valószínű generátor lessz. Hazajöttem mert a motor motorikusan teljesen jó megy elől hátul megy a világítás csak az index meg a féklámpák nem, de hazafelé már a műszerfal is meghülyűlt minden maxon mutat még az olajat is.Hazaérve még kutatgatok nézem a kábeleket, mondom rámérek a biztire. A kék 15a nem jó de szabad szemmel nem látható a szakadás. Mondom na meg van , bizt csere, be rakom a másikat és egyből kivágta. Kérdés hogy gondolom ez a fő bizti ezen mik vannak? Merre nézelődtek ? Köszönöm hogy válaszoltatok idáig is 🙂
A reflektor felett, belül, a felső kormánycsapágy mellett elvileg.
Mérd ki a generátort, a 3 fázison váltó feszt kell mérned, félgázon 40 V környékén vagy felette kicsivel.
De amúgy jó eséllyel a fesszabályzód ment tönkre, mint anno nekem.
Ha kijön a váltó, és a akku kapcsán nem mérsz töltést, akkor tutira. Vagy veszel egy másikat, bontottat, de miért tennéd, ha az ebay-on veszel egy MOSFET-et, mint én, olcsóbbért. (Igaz, a vám miatt most más a helyzet, de még így is...)
Amugy meg lekoveted a kabeleket. Általában motorbol jön ki generator kabelkorbacsa, ez a fesszabra megy...ugyis meg kell nézned a generatort is, mert lehet az nem tölt, vagy annak vezeteke, csatlakozasa a problema.
Itt keresd a szerelesi utmutatot:
https://www.manualedereparatie...
Szia! Köszönöm a válaszod.
De lebontottam az elejét de nem találtam a feszszabályzót lebontottam a hátulját is hátha ott, de ott sem🙂 merre keressem? Még a has idomot nem vettem le. Aksi mellett van egy kocka relé gondolom az nem az mert nincs rajta hűtőborda.
Ja lemaradt hogy karbis 🙂
Sziasztok! Egy kis segítség kéne. Tegnap akartam indulni és nem önindítózott, egyik napról a másikra . Műszerfal sem világított. Gondoltam aksi , kiveszem rámérek 6v alatt volt . Rárakom töltőre de mivel mennem kelett bedobtam egy másik kis aksit. Be is indította mentem is vele minden működött egy darabig míg minden eltűnt a műszerfalon. Rámértem az aksira járó morornál a saruknál és nem tölt.Hétfőn jön meg az új aksi . De mivel nem tölt , merre kéne elindulnom mogy kiderítsem hol a gond? 2008 évj . Vizes, pigi.
Nekem is megjött.
Bazmeg ezt nem ide akartam. 😆