Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem az a benzinszűrő úgy nem jó.... Fordítva is van.. meg kicsi a dőlése.. én kivenném ami a tankba van elég...
Na végre megvan, nem birtam a 17.5dollerto karbit beállitani,elvittem szerelőhöz, kiderült hogy csak a tűt kellett kicserélni egy másik tipusra.
A gyári karbival dombnak fölfelé még ketesben is csak 20-30km/h val tudtam menni csutka gázon, hármasban nem is birt menni.
Ezzel a karbival erölködés nélkül 50-60km/h jött 3ban,ha felpörgettem és felraktam 4 ben is ment.
álmomban nem gondoltam volna hogy ekkorát dob rajta.
így látatlanban, ezt elég nehéz lenne megmondani, nagyon sok oka lehet! így sajnos nem tudok segíteni ha nem látom!
Köszi és esetleg nem tudsz abban segíteni hogy mi lehet az rx baja 9000 fordulat után nem pörög rendesen hanem mintha nem pörögne ki
Igazából most sokat költöttem rá és nem tervezek egy darabig többet beletolni anyagilag, de azért e-mailben adhatsz egy pár képet róla, meg egy ajánlatot...
fklepacs@gmail.com
itt a kérdés az az hogy mennyit szánsz rá?! én tudok neked adni persze nem 5 ezerért...
Használtan kellene egyet kerítenem...ha tudsz, vagy van valami ismerősödnek rám írhatnál...
Köszi a jó tanácsot!
5 körül evett a 21 el kb! de ez 21 pwk (poweres) karbi volt!
nem érdemes a gyárival szenvedni, nem fogsz vele annyit elérni h megérje szétbuherni! nekem gianelli rezom van , csak ajánlani tudom :)
21-essel mennyit evett? Ja meg 80-as fúvókád volt? Csak azért érdekes, mert a DT az faszán megindul 8000 körül, alatta viszont sokkal gyengébb mint az RX. Henger kompletten, karbi, membrán cserélve lett. Gyanítom, hogy a kipuval kellene kezdjek valamit. Nem tudod, hogy a gyári kiput lehet mahinálni valahogy?
ha teszi a dolgát akkor jó az :)
én most azon agyalok h egy másik (rövidebb) központi rugót épytsek be, persze egy másik felfogatással, mert eléggé idegesítő h nincs elég hely a blokk körül a rugó miatt! sajnos a 26 os karbinak már elég nagy hely kell :D
http://citybike.hu/
ez egy Győri bolt, nem a legolcsóbb de itt általában van minden rx-hez mivel aprilia szaküzlet!
vagy még ezt tudom ajánlani, de itt nincs minden rx-hez :
http://motoroswebaruhaz.hu/
Megoldottam...
Gyártottam vetőgép alkatrészből egy légszűrőcsonkot.

Vííí...
nem tudsz nekem linkelni egy rx boltot ahonnan lehet cuccokat rendelni
Lehet hogy rossza a relé nem tudsz nekem linkelni egy rx boltot ahonnan lehet cuccokat rendelni
Ja meg a másik..elég jól megy már olyan 4 ezertől a gázreakció nagyon jó lett a 14-es karbihoz képest, viszont egyszer-kétszer próbálgattam és 7ezertől nem indul meg, mint ahogy belett harangozva és olyan 9ezerig mertem húzni(bejáratós). Előfordulhat, hogy ha bejáródik, akkor még erősebb lesz? Vagy ne számoljak többre?
Sziasztok! Végre elkészült a motorom. Kapott egy 70-es hengert, meg egy 21-es PHBG-t. Viszont valahogy meg kellene mókulnom a légszűrőházhoz a csatlakozást. Gégecsővel, vagy mivel csináljam, ami benzinálló?
szia
siki92@gmail.com
üdv!
adhatnál egy email címet!
Attól függ melyik kell. A felnik mind jó állapotúak a gumik vegyes. Van ami elmegy de van olyan is ami nem sokat ment és 28 volt csak a gumi. Persze nem kérem az új árát. Viszont csak párba adok mert nem akarom hogy a nyakamin maradjon egy rakás első gumi. Találd ki melyikeket akarod és mennyit tudnál adni értük aztán kitalálunk valami okosat.
Helló! Lenne egy rieju rr50-em eladó. Rengeteg plussz alkatrész bővebb infó e-mailben vagy itt írj!
Láncvédőd van?
Lehet válogatni 5 kerék.
Bontott alkatrészek eladók.
Szinte minden van....idomok, váz, tank, kerekek, gyújtás stb..

Üdv!
Kb ezek vannak