Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

babetta 210 hástófék bowden+egy vég dió..... nekem is olyan a felesleget le lehet vágni... :D semmi gond nincs vele :D
ja igen, cserébe esetleg tudnék adni egy am6-ra való gilardoni 50es alu hengeszettet kompletten! vagy eladó ha valakinek kell
Sziasztok!
89es rx rv4-es blokkjára keresek hengert, hengerfejet, dugót! akinek van eladó szóljon!
köszi!
Üdv!
Am6-os blokkhoz keresek 5 lamellás erősített kuplungot de nemnagyon találok magyar oldalon. Valaki esetleg tudna segíteni hogy hol vásárolhatok itt M.o-n?
Előre is köszönöm
Üdv!
van egy eladó am6 blokkom, ha érdekel valakit!
igény esetén tudok hozzá egy 50 ccm-es szinte új Rms hengerszettet és komplett Ducati gyújtást is adni!
képeket tudok küldeni emailben!

pfening3@freemail.hu
Sziasztok!
Minarelli AM blokkos RX/MX 50-hez új első féktárcsa 5.000 Ft.
atox, rbence94: ezzel megkaptam a lényeget, magyarul semmi jelentősége annak a csőnek :D én arra gondoltam, hogy mivel közel van a kipufogóhoz az a hajlat a bovdenen, így direkt fémből van, nehogy olvadjon :)
Cső!
Az enyémet sincs ott az a kis hajlított cső, csak a bowdenház.
Egyáltalán nemfontos az oda, nekem is tökéletesen működik nélküle ! :)
Gyári fejidom érdekelne valakit?
Mi a problémád pontosan azzal a csővel?
épp ez az, hogy nem akarom megvenni :D csak nem tudom, hogy lényeges-e a végére az a kis hajlított csövecske. neked ott van, vagy csak simán a bovdenház? tudnál egy képet csinálni róla, ha nem nagy kérés? :) köszi szépen!
Hát ha olyan bowdent akarsz akkor nincs más választás vedd meg jó drágán, én inkább maradok az olcsóbb babetta bowdennél.
Nemtudom h rámegy-e.
köszi, de az a kis hajlított csövecske is ráfér a végére?
nem tudom, hogy vannak-e változások bovden terén az évjáratok közt, de nekem ilyen bovden kellene (kép) :)
Hello.
Aprilia rx 50-hez való kuplungkar konzolt keresek.
1 helyen találtam boltban, elég húzós az ára.
Ha valakinek van eladóba kérem jelezze.
Cső.
Én babetta hátsó fékbowdent hasznűlok a kis rx-embe kuplungbowdenként! :), tökéletesen működik, kicsit lekell vágni a bowdenből, megcineled ahogy felrakod a diót és kész!
hali! am6 os blokkba mekkora alsó hajtókar csapágy kell? és 70-es top hengerbe való dugót honnan tudok rendelni? valamit bekapott és szétvert mindent.
Sziasztok. 98-as rx 50-eshez szeretnék kuplungbovdent venni, újonnan elég húzós az ára, valaki tud használtan, vagy esetleg valami más megoldás, gondolok itt más motor bovdenére kis átalakítással stb egyéb?
Köszönöm előre is a segítséget!
megy hát hogyne menne..... csak az első sárvédő levan törve azért olyan fura.....
nemtom milyen a kipu..ezzel van aztán ennyi... valami kis 50 es sportmocié volt sztem... amugy jól megy...
hey a kipufancs milyen rajt ?
De furán áll az eleje...Nem rossz ár,ha még megy is :D
65000 ftért eladó 80 köbcentinél nagyobb de gyárilag 50 es am6 os blokkos tuning hengeres és karburátoros rieju rr 50 30 605 6883 csak a blokkja 65-70 000ftot ér alapban...
Régi idomosé, és egy festés ráférne.:D
attól függ milyen évjárat.. meg milyen állapot.......
Sziasztok! Szerintetek egy gyári fejidom mennyit ér?