Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kell!
Légyszi egy email címet vagy telefonszámot!
és ha akadna valakinek egy szivócsonk henger/karbi közé vevő lennék rá ,esetleg milyen tipusu mk-val egyezik meg?
Üdv!

lenne pár kérdésem tuareg 600-al kapcsolatban..
első teleszkóp olajat után lehet tölteni felülről?Véletlen az olaj leengedő csavart lazítottam meg és 1dl olaj a földre szökött :)
A másik kérdés. milyen motor olajat használjak a kicsikémbe?motul,repsol?
előre köszönöm a segítséget
ladó cserélhető aprilia tuareg 125 víz hűtéses , 6 sebességes power szelepes ,világítás , index , fordulat számláló működik , hibái , több mint egy éve nem ment így ki kell takarítani a karbiját , kell bele egy aksi , és kell még egy kilométer spirál , csere érdekel másik motorra ,quad, de mindent meghallgatok ,
van egy 127-es-hez való powerem kicsit hiányos amint látod.de a többi része hibátlan.2000ft ha kell.
Üdv!
Eladóvá vált a motorom!
http://www.kepesmotor.hu/april...
Érdeklődni email-ben a hofi89@vipmail.hu címen lehet.
Üdv.
Bármilyen pneumatikus powerhez vennék alkatrészeket.
Fiat Sapka jó rá
Köszi!
sajnos nincs. csak 125osokhoz van par maradekom.
Szia! Aprilia Tuareg Rally 50-shez keresek fesz.szabályzót és hűtősapkát.Van-e neked?
eladok a kepen lathato megmaradt alkatreszek. (RS,RX,AF1,TUAREG,PEGASO 125)
leginkabb egyben de akar darabonkent is.
mondj egy arat es vidd!
Az utolsó mondatod a lényeg,igen az ilyen járgányok igénylik a törődést,és ha van türelmed,na meg egy kis "aprópénzed"megéri foglalkozni velük de meg is hálálják.
köszönöm !Amúgy érdemes ilyen vasat venni még?Ha fogalkozok vele nem fog cserben hagyni?
Szia!
bakonymotor.hu,de inkább hívd öket,majdnem mindenük van.
dugót pl honnét szerzek bele?
Üdv mindenkinek!
Lenne pár kérdésem tuareg 600 wind 90" kapcsolatban..
Mik a gyakori tipus hibák?
Kell félnem a rotax blokktól?
Vásárlás előtt mikre kell figyelnem különösen a motorikus részénél?
És egy utcsó: erős , megbízható ?

Előre is köszönöm
Itt vagyok Jóember!
Utólagos boldog új évet mindenkinek!

Írtam neked üzenetet is. Majd ha ráérsz válaszolj vagy csak küldj egy hieroglifát
Túl hosszú ez a tél, kéne már menni egyet, már beleposhadt a benzin is a tankba lassan. :D
Sziasztok!
Rég jártam itt, közben eladtam a Tuareg Rallyt és másik gép után kacsintgatok. Nyár elejéig nem aktuális a vásárlás, viszont addigra jó lenne tisztában lenni a kiválasztottal. A lényeg, ha jól emlékszem voltak itt Pegaso-sok, tőlük szeretnék infot gyűjteni :) 650, 650 cube, vagy az i.e ? Évjárat, karbi vagy injektor, jó és rossz tulajdonságok, jöhet minden érdekesség :D

Köszi előre is !
Üdv!
Hat lehet hogy jo mert mérd meg mijen hoszu a gumi ami kene es az atmerője a gyujtaskapcsolonak nezd meg hany kaveles es a felfogatasanak menyi a 2 jukközep közti tavolsag
Hát az enyém az 350-es,úgyhogy szerintem nem jók az alkatrészek,de javíts ki ha tévedek!De azért köszönöm.
üdv
Pubi
Ez 125 ccm cucok
A kapcsoló és a gumi érdekel.Ezek 350-es cuccok!?Lehet hogy ostoba a kérdés de amit nézegettem milyen motorjaid voltak azok kis kategóriájúak:
üdv
Pubi
Gyujtas kapcsolo 4e gumi 1e
Hivj ha kel mert dolgozok délig ha hivsz fel tugyak adni
Adok komplet tuareg elsö vilát ha kel 5e sarvédövel
Esetleg blok vagy alkatrészei nem érdekelnek?
06307316232
Mit kérsz a gumiért,és a kapcsolóért?Mi az az olcsó?!?!