Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
A motor elkelt, köszönöm!
Üdv! Aprilia Tuareg Wind 125 1989-es évjárat. Rotax 123 blokkal. Gyújtáshibás. Vagy trafó, vagy alaplap, hol van szikra hol nincs random módon. Ha éppen van, beindul, működik. Fényezés szép állapotban, a láncszettben, nincs 500 km. Van hozzá egy doboz alkatrész, ami cserélve lett, 13 éve én használom ez idő alatt kb. 25000Km-t mentem vele, 2 éve áll. Egyben eladó, most még van rajta rendszám, valamint meg van a törzskönyv, de készülök végleg kivonatni a forgalomból. Donornak kiváló, esetleg ha valakinek van otthon gyújtás, egy csere után használható. Mondj egy árat, megegyezünk. Tényleg csak a helyet foglalja. Jászfényszarun van. +36302733548
Van valakinek eladó amal sem, rotax 123-hoz lendkerék? Illetve alaplap?
Ha furatni is kell akkor miért nem bízod arra az emberre a dugó beszerzését aki megfúrja neked a hengert? Miért bajlódsz vele? Rendeljen hozzá ő dugót meg gyűrűt, igy nagyobb az esélyed arra hogy jó lesz az illesztés!
Ajánlom neked a Tábori Tuningot! Ők megfurják és még dugót, gyűrűt és csapszeget is adnak hozzá ha ugy kéred! Látom Miskolci vagy, postázni is tudsz a Táboriéknak, és fizethetsz utánvétellel. Én eddig kétszer dolgoztattam velük hiba nélkül! Nem akarom őket reklámozni, de meg vagyok elégedve az eddigi munkájukkal!
Üdv!
Megvannak a papírjai?
Sziasztok
Kérdéssel fordulok hozzátok, egy barátom etx be kellene dugót, gyűrűt,tűgörgőt cserélni. Hol tudok ilyet beszerezni nincs e valakinke elfekvőbe?
Amit most tudok dugó a kezembe felül 025, alul 54,50 van van irva. ettől nagyobbra lenne szükség, mivel furatni is kell mi a következő méret? illetve mekkora gyűrű kell rá. Válaszokat előre is köszönöm!
http://olx.hu/hirdetes/aprilia-rotax-123-motor-ID2UgUh.html#d75cd65981
Hátha segít
Sziasztok
Rotax 123-hoz keresek hengerszettet dugóval .
Ha tud valaki kérem jelezze
köszi és Üdv
Helósztok lenne egy kérdésem az etx-m el kapcsolatban
Menetközben azt tapasztaltam gödrösebb úton ojan mintha a kuplungom megcsúszna,ugrik egyet a motor
Tapasztalt már valaki ijet ezzel a tipuusal kapcsolatban?
rotax 127-es blokk
Köszönöm!
hengerem nincs csak power elektronikám és a behúzó tekercs hozzá. powernyelv sincs. az elektronika és a tekercs 4000ft.
engem érdekelne a henger és powerszelep szett is
engem érdelekne a henger dugó és kellene power szelep szett is
elkelt a power. még power elektronikám és behúzó tekercsem van ha kell valakinek.
Üdv! Megvan még a power? Érdekelne! Mi hiányzik belőle?
Sziasztok! Szeretnék egy nagyon nagyon nagy segítséget kérni!
Lenne egy Aprillia Tuaregem rotax 127 es blokkal! De sehol nem találok normális SERVICE MANUALT :(
Tudna valaki linkelni eggyett ahonann tudok letölteni?
Előre is köszönöm
Üdv.
Friss Tuareg tulaj vagyok,volna egy 125-ös wind gépem Dellotro phbh 28-as karbival...szal az lenne a kérdésem hogy mennyire kell beállítani a levegőt,illetve hogy az úszót is kell állítani ezeken..?
Mert volt amikor beindult,ment is kb 15 kilométert mentem is vele l,aztán elkezdett csöpögni a benzin az úszóház oldalán lévő csavarból,na azt megcsináltuk (kicseréltük) és azóta nemnagyon akar beindulni még szivatóval se,egy párat pöffen ha húzom-elengedem a gázt...gyertyát néztem csak benzines (mégcsak nem is volt kormos vagy barna amikor még ment) szép szikra van,gyújtás gyárilag van beállítva(hozzá sem nyúltunk)...valaki esetleg tudna valamit mondani hogy újra neneteljen a kicsike?
Előre is köszönöm a segítséget :)
Üdv Tamás.
Rendben okés
heló!

Köszönöm , beszéltem emailba a hírdetővel, de még nem tudta lemérni pontosan mekkora
http://olx.hu/hirdetes/aprilia-tuareg-350-etx-350-rotax-350-alkatresz-uj-szivotorok-ID1xqtt.html#c43ec49d14

Én ezt találtam nemtudom segít-e neked
hello,
van valakinek pneu powere elado? rotax 123-hoz
hello,
van valakinek pneu powere elado?
dobok képet hogy mi is kell
továbbiakban etx 350 é is érdekel mert elméletileg az is ugyan az
sos-be keresek tuareg-pegaso 600 henger felöli szívócsonk gumit
nagydemon@citromail.hu