Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló.Castrol 10W-40 Actevo X-TRA 4T raktam bele,a váz leeresztő a kipofogó könyököknél van.a másik a blokk alján,köszi Gábor
Hát azt nemtudom nekem 125-ösöm van
De haveromnak a 4T Hondában seincs küklön a váltó meg a motorolaj
Hello Máté350.Milyen típusú olajat raktál bele?Holnap készülök venni egy aprilia tuareg 350-et és érdekel ez a téma .Meg az is, hogy a vázban hol található a leeresztő .A feltőltés a nívónál történik oldalt a blokkon? Köszi a segítséget.
megpróbálom,újabb kérdésem van.cseréltem olajat,kitekertem a vázba is a leeresztőt meg a blok alján is,kijött majd 3 liter olaj,de visszatöltésnél csak a 2,5 liter fért mint azt mindenhol irják,ez hogy lehet?motor váltó olaj itt nincs külön?
http://www.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Aprilia_ETX_donor_motor_nelkul___alkatreszek_28867357.htm?first=1
próbáld meg irjál rá vagy hívd fel nem-e volna esteleg szívócsonk
Cak ezt találtam meg van egy másik bolt de ottsem olcsóbb sajnos
köszi,igen erre gondolok de ez az ár elég horror pár hónapja még fele ennyiért volt,jobb ötlet esetleg?
Várom a hozzászólásokat. Sürgős lenne, mert hoznám el a motort. Köszi
http://italmondo.hu/shop/36-uz...
Itt találtam ha ijenre gondolsz.
Üdv,nem tudom hogyan kell privizni itt az oldalon,újabb kérdésem lenne,nekem is problémám van a szívócsonkal,honnan érdemes beszerezni?
Ja és persze nem közútra használnám. Inkább erdő mező.
Üdv .Új vagyok aprilia témában. Eddig egy Honda mtx 125 2t-kergettem. Most lehetőség lenne lecserélni egy aprilia tuareg 350-re. Adjatok tanácsot, hogy milyen gépek ezek. Nagyon szervíz igényes? Meg az érdekel, hogy az olaj hűtőbe milyen olaj van. Meg persze a blokkban?
Köszi a segítséget!
hello Viktor!

irok en rola szivesen. :) van mit.
mi a helyzet a tieddel?
hianyolom en is a kis Pegat, de azota is van `sajnos` fontosabb a motorozasnal.
hello

ahogy az elottem szolok irtak is nekem volt pont 94es Pegam.
en nagyon szerettem.en is pont azert valasztottam a korabbi szeriat mert jobban tetszett a kinezete es nem is bantam meg!
fenntartasa semmivel se dragabb es rosszabb mint barmely kategoriatarsae.mindre kolteni kell. :)
biztos lesz mit szerelni rajta elobb utobb mert nem mai csibek ugye, de ez minden hasznalt motoron igy van.
de ha rendbe van kapva akkor nagyon megbizhato gep, engem sose hagyott cserben pedig volt par szep turank. :) konnyebb terepen is allja a sarat es autopalyan is birja orakhosszatt a 130as tempot kenyelmesen.
fogyasztasban nekem megallt 5.5 liternel, erre sok helyrol hallok tobbet...
az tuti hogy ha inditasnal recseg, akadozik vagy olyan mintha elforogna elcsuszna akkor szabadonfuto csere (50 ropi es azt le kell alkudni! :) ) de ez sem olyan veszes tipushiba mint ahogy emlegetik... ha elkezd szetmenni akkor annak elojelei vannak es idoben eszreveszed, nem egyik percrol a masikra hagy ott vhol.
osszesegeben relative olcson tudsz egy jo motort venni! :P

ha kerdesed lenne irj batran.

udv, Attila
Sziasztok! Nekem egy forgórész kellene ETX125-ös (rotax127-es)blokkhoz.Ha esetleg lenne valakinek érte is mennék. Előre is köszönöm!
Szia!
Nekem is 350 4 T-m van,34-es delortóval,pöc röff és nagyon jól megy,nem egy erőgép gyorsulásira sem szoktam vele járni,de megbízhító és én nagyon szeretem.Merre lehet téged megtalálni!Küldesz egy képet róla?Akár privibe is.
Üdv
Pubi
köszi!
Szia!

Nekem phbr 34bd(gyorsítós) karbi van a 600-on, gond egy szál se!
Nálad vagy főfúvóka dugulás vay a gyorsító membrán nem pumpálja gázadásnál a benyát azaz átszakadt ,de lehet játszani a súberrel + főfúvókával
Szia. Ha érdekel tudok benne segíteni. A részleteket emailon, írj rám.
patvaros87@gmail.com
Üdv
TUAREG RALLY 125 tankot sapival... elsősárvédőt és fejidomot keresek..nem baj ha karcos vagy repedt... előre is köszi 30 605 6883
értem köszi,sok év után ültem újra motorra,kis motorok voltak régen,de én többet várnék egy 350estől :)
Köszönöm szépen a segítséget,kb én is így gondoltam a motorral kapcsolatban mindent,(ha van gazdája a gépnek azt minden motor meghálálja!)
Hellooo!
Tudom, hogy már nincs meg, de jelenleg te vagy az egyetlen aki eszembejutott, hogy kinek volt régi idomos Pegasoja. leírnád a tapasztalataidat mégegyszer újabb tagunknak? :D
Érdemes lenne találnod egy másik ugyan ilyen tuaregest, aki el tudná mondani, hogy az öváben milyen van, de mivel egy eléggé ritka motorról beszélünk, ez kicsit nehézkes.
Ha gyárilag nagyobb van beleírva, akkor előfordulhat, hogy nem megy úgy mint kellene.. egy kb 20 éves motornál megesik, hogy valamelyik gazdája cserélt benne karbit..
A tünetek amiket leírsz, azt egyszerű karbibeállítással is lehet korrigálni. Attól, hogy kisebb karbi van rajta, még tud menni szépen is vele.