Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az új akksival tökéletesen teker az önindító. Az index nem csinál semmit. Azért gondoltam, hogy a relé szar.
Ha önindítózásnál csak kattog akkor érintkezési probléma ,lehet az akkusaruk/vagy a bendixnél van eloxidálva..Vagy a szabadonfutó ment szét.
milyen az akku?Véletlen nem a bendixet akartad megkérdezni?Mert nekem a tank alatt van egy fekete kockadoboz 3saruval ...
Beraktam a zsír új akkut és semmi index. Azt hittem az a gond, hogy fos akksival vettem. Duda szólt, fénykűrt ment vele, de az önindítót már nem bírta tekerni. De mint utóbb kiderült, az indexnek semmi köze nem volt hozzá. Gondolom a relé van lefingva.
így van az a relé ,és ha minden igaz 2 sarus
A jobb oldalon?
Közben megoldódott a dolog. Letőltöttem a 600-as service manuálját. Index relé merre van rajta? A Fejidom mögött egy henger alakú cucc?
Ha minden igaz akkor ő kell neked http://www.carmania.hu/hella-g...

nekem ez van benne ,igaz ez t 600 de nem hiszem h különbö
Hello!
Keresek tuareg 600hoz fékpedál rugót / főfékmunkahengerről -sas-szeges kukucska műanyagot !
Emailt írj kérlek árral megtámogatva:
mcholskukacfreemail.hu
Tuareg 350-be milyen típusú izzók kellenek a hátsó lámpába? Köszi
nekem is tuaregem van de ugyan az mint az etx csak a tank más sztem....
Ezt Én is nézegettem...Ha esetleg vásárolsz majd kérlek írd le nekem milyen a minősége ,meghogy minden rendben mente a vásárlással!
Ha minden ok, akkor Én is veszek 1 db-ot, elméletileg megegyezik a tuaregével is a mérete !
elvileg igen,van neki gumiszerszámja.
Oké, köszi.
A motor jobb oldala,az első lánckeréknél.Leveszed róla a burkolatot,mert így férsz hozzá rendesen.A blokk közepe-teteje,3 db.imbusz csavar rögzít egy kicsi deknit,ez levesz és alatta van a szűrő.
Olaj szűrőt hol keressem rajta?
Sziasztok.Van 1 125ös pegasóm rotax 123as .
Mostanában gyakran előfordul hogy inditáskor nem ugrik vissza a bendix a helyére, ilyenkor csak kattan de nem indít megszorúl.
Következő inditáskor pedig indit egyből.Levettema müanyag burkolatot, a bendix mozog kotyog valószinüleg ezért nem ugrik vissza a helyére mindig.Valaki megtudná esetleg mondani hogyan működik mi húzza vissza a helyére.Elég lehet egy másik bendix ,vagy más is el lehet kopva?
válasz erre
Sikerül akkor szerzni?
már beszéltem a sráccal :)
Üdv. Nekem van egy elfekvőben.
Ha gondolod írj emailt.
tomnovak.94@gmail.com
Szia!
Az bizony szerintem mindenkinek problem,a karbi és a henger közt is valami drótszövetes gumi van feltételezem nem ez a gyári,de a karbi és a lev.szűrő között ami van az dráma,nekem is szó szerint egy tekercs szig.szalag van rajta.Most megpróbálok szilikon csőböl fabrikálni eggyet hátha jó lesz,nincs sajna jobb ötletem.Az olajcserénél figyeljetek a feltöltésnél mert nem megy le az olaj egyből a blokkba a vázból.Én úgy csináltam 1 l olaj bele üresen tekertetés,másik 1l olaj tekertet,és az utolsó 0.7-nél szintén.Ja a egy olaj van a váltóba és a blokkba is.
üdv
Pubi
http://www.jofogas.hu/baranya/aprilia_tuareg_350_etx_350__rotax_350_alkatresz_uj_szivotorok_26875584.htm
itt is van egy szívócsonk
Köszi a segítséget. Remélem beválik a gép.
a vázon keresztül tölti fel a blokkot is,csak most itt az volt a kérdés hogy egy olajjal megy a motor meg a váltó is de ezekszerint igen,szerintem jó motor birja a strapát,nyomatékos,és nem zabálja le a hajadat!
Köszi a segítséged. Még annyi, hogy a blokkba kell 2,7 liter ?És fent a vázba mennyi megy? Oda is ez a típusú ?Jók ezek a 350-es blokkok?