Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyformák nekem van is ha kel rotax 127 hez mindenem egybe is afom de kűlön is
Hátsó fék kompleten van 5e
Szia!
Tudok bármilyen alkatrészben segíteni neked, ha érdekel emailon irj rám és ott a részleteket!
patvaros87@gmail.com
Üdv
hello
Rotax 123 as blokk felet keresek jobbos kelenne akinek van irjon hátcso fékmunka hengert is keresek
Üdv!
Valaki tudja esetleg hogy a rotax 127 es blokkok belseje egyformák-e?
Akarom mondani váltó fogaskerekek,kuplung.
Egy tuareg etx és af1blokkról lenne szó
üdv

Rotax 123 főtengely kuplung felőli oldalán kéne lenni egy jelzésnek hogy a balance tengelynek a műanyag fogaskerekét fel lehessen tenni ugye?
Sziasztok !
Aprilia tuareg rally rotax 123 blokja van valakinek elado nem kell nekem se gyujtas se henger semi csak a blokk nekem a jobb oldali tőcsavar miatt kelene mert enyém eltőrt sajnos
akinen van es nem tul dragán adná kérem jelleze
Köszönöm
Valakinek nincs bontva 1986-87 -es aprilia tuareg rally 125 - ös motorhoz kipufogója? Csak ami a hengertől megy a dobhoz , a dob nem lényeges. (rotax 127 blokkal szerelt)
Kérem ha valaki tudja más oldalon csoportban is írja ki .
Köszönöm
Sziasztok! Van nekem egy Aprilia Tuareg 50-es motorom és a tegnapi nap folyamán mikor egy kis motorozás után leállítottam nem tudtam az önindítóval beindítani, csak tolásra sikeredett, de az pöc-röf, megnéztem, hogy az önindító forgatja a dugattyút, azzal nincsen baj, forgatja, néztem gyertyát szikra van kicsit megtisztítottam, utána visszatettem a gyertyát és 1x sikerült elindítanom önindítóval, majd leállítottam és azóta nem sikerült. Kérdés mi lehet a baj, mert ha tolásra beindítom, akkor szépen jár nem hagy ki, jól pörög. Ez lehet attól, hogy elöregedett a gyertya?

Válaszokat előre is köszönöm!
Méd mindig keresek dugot meg gyürüt Aprilia Tuareg 125
Irtam emailt
küldj rolla képet meg arat is mondj
Szia!
Ha érdekel tudok nagyon jó minőségű újat, kedvező áron. Adatlapomon lévő emailon elérsz
Üdv
valakinek van aprilia tuareg rally hoz dugoja megy gyürüje ?
A képen látható motor váznak minden eleme eladó, illetve ezen felül bármilyen alkatrészre szükséged lenne 125ccm Tuareg Wind és 125ccm Tuareg Rallyhoz nyugodtan lehet érdeklődni
patvaros87@gmail.com
Új utángyárott Amal Sem gyujtás elektronika(trafó) eladó.
Aki használta már, nem kell bemutatnom aki nem azoknak nagyjából: Sokkal, de sokkal megbízhatóbb működés mint a gyári , stabilabb szikra képződés(ez szabad szemmel is látható/érzékelhető), bekötése ugyanúgy mint a gyárinak illetve fél év garancia rá, versenyen is bizonyított már!
Illetve bontott hibátlan állapotú is van ezekről is emailon lehet érdeklődni:
patvaros87@gmail.com
arról tudtok valamit hogy egy arrow rendszer mennyit javít a teljesítményen ,rugalmasságon , hány1000 rpm körül kezd el "működni"
nekem koplett rezó és végdob is arrow + 19-es dellorto karbi van rajt jelöletlen anonim vashengerrel 55-től húz akkorát hogy mióta nálam van így nem ment (karbi frissen pucolt.
írtam privátot
*Főfékmunkahengert .....bocs
Sziasztok tuareg Rally 50-hez keresek első fékmunkahengert és blokk védő műanyagot ,a sajátom sikerült valahol elhagynom.....
itt a vasam :)
Üdv. a blokk ára?
Képek lemaradtak tél 06307316232
Aprilia alkatrészek eladó minden van még! Sem amal gyújtás delorto karbik fekek minden ezen kivûl van sport pro sintezit futura tuareg alkatrészek olcsón rotax 127 blokk a motorol 2 felnit gumistol tarcsakkal vihetitek 10 ezerbe :-) a gumik kb 70% oss
Aprillia tuareghez kellenének kapcsolási rajzok. Gyújtás,világítás,power elektronika(leginkább),tekercsekhez. Valamiért nem nyit a power.
A válaszokat előre köszönöm.
Üdv! Ismerősöm motorja is eladóvá vált. Aprilia Tuareg Rally 125 1993-as évjárat. Berúgókar nélküli, Rotax 123-as blokkal. Akku nélkül, indítómotor le van szerelve, jelenleg tolásra indul. Motorikusan jó, 6 fokozatú váltó. Lejárt műszakival, biztosítás jelenleg is és visszamenőleg is rendezve van. Kicsit foglalkozni kell vele, csak adásvételivel átíratás esetén eladó. Irányár: 140000 Ft Érdeklődni:+36303159630 Hétköznap, munkaidőben.