Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az semmi. Én fát metszettem, meg virágot ültettem.
Prfactory. Rendes srác, hívhatod bármikor, persze nem éjjel, távgyógyításban is mester, én sem találkoztam még vele, de már hívtam párszor, mikor elakadtam a tudományban.
Holnap is van nap...!
Merre jártatok és milyen az új gépállat, bevált?
Mikor mentek legközelebb?
Na akkor akar johettel is volna velunk
Én sem bírtam ma magammal, mivel délre már itthon voltam a munkából, így verettem egy lightosat itt a környéken!
Holnap vasárnap. akkor a fű se nől ;-)

ha adsz egy nevet, várost akkor mentem a számot. sose tudni mikor jön jól.

köridős dolgot használja valaki?
En meg csak szimplan enduroztam ma 3-4-5 orat
Legalább azt is megtudtam, mi a fasz csörög mindíg, mikor kiveszem az akksit. nekem sosem volt vele gondom.

Szerintem hívd fel holnap a mestert, majd megmondja a tutit. Lehet még csere alkatrésze is van.

06 70/389-64-86
Közben annyi kiderült, hogy ha csak hozzáér kicsit akkor hibakód.

Ha ott tartom pár mp-ig akkor leállítja a motort.

szóval működik az.

Leragasztom nehogy kanyar közepén állítsa le mert az szopó lehet.
Még nem szedtem szét de igen csörög ha megrázod, nekem is
Helló srácok.

De felbaszta ma az agyamat ez az olasz

Egy kibaszott métert nem ment a motor mióta itthon van. Vétel után ugye elhoztam a kulcsokat szóval ott se ment már többet.
Ott minden rendben volt. itthon meg állandóan hibakódozik.

Kiszültem belőle, hogy a borulásérzékelő a hibás.
Pár kört lenyomtam mankóval, anyáztam stb

De csak nekiálltam. Megtaláltam az érzékelőt és olyan volt mint egy csörgő. Szétszedtem és azt látom, hogy az a gyűrű tök szabadon mozog. Ahogy jár a v2 összevissza megy.
Kipróbáltam ha odafogom a műanyagozott részhez akkor nincs kód. Ahogy elengedem és odaér a fémhez akkor jön a kód. Szóval tényleg ez lehet a szar.

Na most a kérdésem, hogy ennek a szarnak nem az lenne a célja, hogy ha esés van akkor leállítsa a motort?
Mert ez nem állítja le a motort (nekem)

Nektek nem volt hasonló probléma vele?
Ha valakinek van kedve levenni az ülést akkor pöckölje meg, hogy milyen hangja van. Arra vagyok kíváncsi, hogy másnak is csörög-zörög?

Én valószínű odaragasztom a műanyag részhez aztán problem solved...
Te apa nem tudom ki vagy?képet se teszel fel...tán nem a zsigányok embere?
Igen voltam kint...de mikor kint jártam,még aukció alatt volt a vas nem adták oda fix árért....de jobb is mert felverték az árát
De ez mindet minek is írom neked?
LACOSZKÁM...ne FASZOZZÁL...mert ha JÓL emlékszem a KÁTÉJJEMNEK is nekifutottál...mert KÜLHONBAN féláron mérik...vagy MÉGSE?:)
Az a baj hogy az új kurva drága
Banki lehúzós faszságba meg nem megyek bele
Használtak öregek....sok kilométer...és ami jobb az is drága
A dilema adott
Olyat vegyel ami neked jol esik ugyis azt fogod szeretni mondjuk ha valami turas erdekel a capo-t en meglesnem
"millasnak" születni kell
meg cc 24 év munka...stb meg ami nem publiku
A HÍR.....elvitték ma a pegát nincs most aprilia a gariban
van egy szutymák Dio+1 yamaja jog mondjuk ezektől a Briggs fünyirómat is többre becsülöm
Nah mit vegyek ha nincs gondom csinálok magamnak
Én holnap nem tudok menni sarat túrni, mert melózok!
Next time...
Azaz, nekem is mosás után jelent meg, akkora volt, majdnem kiverte a szemem. :-) Ha elmúlott az jó, mert az a felirat maszziv hibajelenség.
Ez méteres felirat volt :-)

250km-t utazott szakadó esőben a futón.
itthon meg csak be lett tolva a garázsba.

Újraindítás után szerencsére eltűnt
A bazi nagy service felirat az hibajelenség, azt nem tudod nullázni.

Nekem egyszer jelent meg, mosás után gondolom megnedvesedett egy csati. Kiszáradt, aztán f@sza. A lényeg, hogy az nem normális, ha kiírja. Amiről én beszéltem, az egy pár mm-es villáskulcs ikon.
millas voltal mar akkor is
660-as lc4 prestige-m volt......igaz szupermotyó...de zsir új 2004-ben
Kicserélem amit ki kell, aztán nullázom. onnan lehet használni.

igazából azért nyomkodtam mert indításnál service-t írt. darabig égett aztán lelőttem. újra indít de akkor már nem írta.
ami onnan neked kell, a kis villáskulcs eltüntetése, mikor figyelmeztet a szervizre. De ne az szerint szervizelj, az már 1OO, hogy el van csúszva, mert asszem az 75OOanként ugrik elő.
Találtam egy megfelelő szervizkönyvet.

Szóval tudok mindent :-)