Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Légszűrőt akartál írni nem?
Én is szemezgetek vele mert én úgy szoktam, hogy minden tavasszal csere.

aztán lehet más is így csinálja, de múltkor volt egy ember aki csak minden második olajcserénél cserél olajszűrőt. néztem nagyokat :-)
Meglátogattuk Mike-t, megnéztük az új szerzeményét.

Csodaszép a motor amit vett. Egy darab karc nincs rajta, kerestem, mondom egy 2OO6os motoron látszódjon valami használati nyom, semmi. Patika.
Én is ezért vettem KN szűröt, mert ha már 3 szezont megtartod a motort, ugyan ott vagy árban és nincs a fejfájás, mikor rendelni kell, hogy honnan, mennyiért.
Én sem találtam meg annó, szerintem nem.
Na még egyszer utoljára....

kb. erre szokták mondani, a "ha hallgattál volna"... kezdetű közmondást.

"Apa" azért "Tujonnozik" mert "Tujonno"-ja volt. Továbbá, mivel hogy ez a fórum egy összetartó csapat, legtöbbünk személyesen ismeri egymást, nem olyan fröcsögő, mint a kátéjjem, így "Apa" továbbra is belátogat ide, örülünk neki, szívesen vesszük, ha ír ide. Nyilván ez nem mindenki tekintetében van így.

"Apa" első beírása egészen pontosan:
"Hali, Ha van valakinek elado Adventure 950-990- normállis áron érdekel!
Előre is köszi"

Nos, ez nem igazán úgy hangzik, ahogy te - próbálva olcsó népszerűségre szert tenni - előadtad. Így szerintem egy ferdítő, hangulatkeltő alak vagy, akt kitol magából minden fórum, mint egy rákos sejtet.

Végezetül, a saját gondolatodat nyugodtan magadévá teheted ezek után ....ezt: "Persze nem lenne ez ijjen bonyolult...csak kicsit gondolkozni is kéne..."

Hidd el, ha nem csak arra használod a fejed, hogy legyen mire a sapkát húzni, szebb lesz a világ.

Köszi, hogy itt voltál.
Köszönöm szíves invitálásod de KIHAGYNÁM...nem TERÜLETEM az ÁPRÍLLIJA...csak APA írogatott anno a KÁTÉJJEM fórumba hogy szeretne EGYET...FÉLÁRON persze...meg KINT ennyiér meg annyiért van...aztán CSAK nekifutott FEJJEL a falnak...mossmeg itt TUJONNÓZIK...kapkod össze vissza mint pedofil pap az óvodában...

ÉN ezt is amit írtam csak jótanácsnak szántam...de felesleges..felőlem megjárhassa ITÁLLIJJÁT egy héten HÁROMSZOR is...FELESLEGESEN...asse érdekel. Persze nem lenne ez ijjen bonyolult...csak kicsit gondolkozni is kéne...

De hát tanácsot lehet adni...de ESZET nem...:)

Na mentem vissza a TESSZKÓ parkolóba..kocsit tologatni...egy százasé...az legalább BIZTOS...nem úgy mint a KÁTÉJJEM FÉLáron:))

Minden jót barátom!:)
találtam 5400ért is.

Ennél olcsóbban tud valaki?
Ki honnan szerzi a gyári légszűrőt?

Egy normális helyet találtam de ott 7000+ Ft amit meg sokallok.
Át lehet rakni az órát 24 órás formátumra?

könyvében nem találtam hasznos infót róla
én 200at :-) de ugye végül a fekete lett.

de mennék már
150et tudtam lefaragni az árából.

Raptor dobok valakinek tuono/rsv re?
kiskunfélegyházán volt.

mennyiért ha nem titkos?

Én is megalkudtam a gyerekkel csak bejött ez amit megvettem.
Nem azt egy másikat (fehér) Használtautoról lehet emlékszel rá 1.5é volt hirdetve.
Teljesen korrekt volt a srác.

Ott is járattuk, bőgettük, mentem vele.
nem jött elő.

Szerencsére nem nagy hiba. Ennél nagyobb baja sose legyen.
Még ettől a barna csatitól félek mert külföldi fórumon egy csomót látok elolvadva.
Megvetted a karbonost?
Hát ja
Nálam még nem derült ki semmi turpisság és remélem nem is fog
Hát ja, emlékszem, mikor a haverom adta el az övét, az eladás előtti napokban hol megjelent a felirat, hol nem, még az eladás napján ment Boglárra megnézetni, hogy mi a hiba. Semmi extra nem volt, valami érzékelő volt elkoszolódva. Csak érzékeltetni akartam az eladó és eladó közti különbséget. Biztos ez is tud róla, csak nem szólt.
Bölcs vagy, írnod kéne ebből egy doktorit.... de adig visszamehetnél a Tesco parkolóba kocsikat tologatni 1OOasért.

De ha konstruktív hozzászólásod van a topichoz szívesen látunk itt is.
A volt gazdáját hívtad, hogy mit tud mondani róla?
Nem tudom pontosan szerintem olyan 1-2 ora fele
Te meg probalj meg kulonbseget tenni azok kozt a topicok kozt ahol varjak hogy egy ilyen felkegyelmu oda irogasson meg ahol kurvara nem kivancsi rad senki.
Mikor ész, mert lehet, hogy csatlakoznék...
TE apa...próbájj meg különbséget tenni az AUKCIJJÓ meg az AKCIJJÓ között...akkor TALÁN máskor nem fucc JUKRA...:)

Úgy őszintén:MIT hittél? LEFELE fog menn az ÁR nem FELFELE?
Ami zsíros állapotban van az KINT is DRÁGA...az AJJUKCIJJÓs házban se hüjjék...tuggyák mit mennyiér lehet eladni...állapottól függően.

Persze vannak jó VÉTELEK...de azokat se az uccáról betoppant akárkik viszik el...ezt elhiheted.

Apa...
Hat legkotekebb sztem en holnap fot es kornyeke szerintem