Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én mentem '13-as busával, hát a tuono-hoz képest nagyon nagy és lomha - nem a menetteljesítményre értem - hanem ahogy mondjuk fordul
erőre nyilván jóval több mint a tuono, de annyira simán adja le hogy szinte észre sem veszed - meg persze az szél sem fúj mint a tuonon
Amikor a tuonoval mész azt érzed hogy tényleg a mennydörgés dolgozik alatta te vagy a mészárlás istene és épp csatába indulsz na ez a különbség a két gép közt, tuono-t csak olyan vegyen aki tudja hogy neki ez kell és semmi más mert különben sztem csalódni fog
Lehet, szoktunk is.

Talán ami a legrosszabb, hogy magasan van hátul a lábtartó.
Én azt nem értem, a tuonon miért nem lehet 2 személyel menni. Persze, kicsit kényelmesebb egy túra vas, de ez is szubjektiv. Én majdnem mindig 2 személlyel megyek. Szombaton is tekertünk 4oo km-ert. Annyival nem lesz kényelmesebb hogy százezres bukóval eladjam, meg újra átirogassam.
Srácok, mentünk már a csajommal erdei ösvényen, föld úton a csajommal a tuonoval, éppen egy várat kerestünk.

Ha csere, akkor négyhengeres túra, azt elhiszem, hogy kényelmeseb lesz. Nem ráz, nem kell annyit kapcsolgatni, stb.
Fekete vázast ugyan az árulja mint múltkor.
Szegény, rossz társaságba keveredett...!
Nem próbáltam még. Nem is ültem rajta.

Mindig szopatjuk a hayabusa miatt ;-)

De csak barátságból.

Nem ismerem személyesen!
Próbáltad már a Solymot? Ha igen, akkor milyennek találtad a Tuono után?
Ja. Elég uncsi szokott lenni, hogy mi már öltözünk fel a busa meg csak akkor fut be.

Amúgy fent van a fórumon. Pupos néven
Biztos jól mutatnának egymás mellett!
Ráadásul többet nem kéne várni a másikra...!
A pénz a legkevesebb!
Tetszik is a géped. Csak sokat kéne ráfizetned :-)
Van busás haver. Ő gépe is ott áll a hankoknál
kellemetlen
A Hondás és Suzukis haverok kitagadnak, ha két Apriliám lesz...!
na akkor csere lesz?
Kár hogy nem kék-fehér, vagy piros-fehér, mert a kétszemélyes élmény túramotorod, lehet lent pihen a garázsban nálam...!
látod-látod így jut el az ember a caponord-hoz
Maradjon csak....
Már hozzászoktam. Imádom a nyomatékát.

Munkahelyet váltok és így nem lesz annyi idő motorozni.
Ha meg megyünk akkor a vagánykodás helyett inkább utassal mennék túrázni.

Mivel nincs rá lehetőség, hogy ez mellé vegyek túragépet így helyette kell :-(

Felraktam hátha, de ha marad szezon végéig akkor azt sem bánom :-)
Láttam már árulod a vasat! Nem jött át ?
Ja felkerült a fekete vázas is úgy nézem....
aprilia Alkatrészek és Szerviz


06 70 389 6486
Akkor oda nyugodtan jöhetsz motorral, mert szép nagy tágas parkolója van! Ha netán motorral jössz, akkor össze beszélhetnénk, mert érdekel a típus! Én az új, épülő gyárban melózok még egy darabig, de átjárunk a régibe is!
nem, én a gyárba megyek.

csütörtökön kezdek. először én is úgy gondoltam, hogy busszal amíg kialakul a dolog :-)
Ha az építési területre jössz melózni a Hankookba, akkor én javaslom, hogy először gyere le autóval és mérd fel a terepet, mert elég sok a "varjú a vetésben" és bazinagy a por/sár!
ja, de lehet, hogy nem egy körforgóra gondolunk?
A Hankookba?