Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megyek oda melózni
Miért is?
ott az enyémet is nemsokára láthatod :-)
Ma én is láttam, munkából hazajövet egy Tuonóst a Hankook körforgalomban... Ki volt az?
Szerintem nem a te készülékedben van a hiba...!
Én biztos odamentem volna hozzátok a "majdnem ponttyal" és kezdeményeztem volna a beszélgetés közben egy cserekört...!
Ott voltunk 3 tuonoval, meg egy RSV-vel, igazán megállhatott volna bandázni, elment mellettünk gyök kettővel a parkolóban aztán egy erőtlen egykerék és átment megállni az út túloldalára, a vár felőli parkolóba.
Ez úgy látszik, hogy hasonló rejtély marad, mint a Tuonós "kollégátok" műszaki hibája...!
Ki volt tuonoval Cseszneken ma 5 óra fele?
Őszintén megmondom nem is húztam le semmi igazából sehonnan, de ellenőrzöm azért még egyszer a kedvedért!
Nekem 16 korul ment el a zvmx+ did lanc igaz kapott egykerot sokat
Koss inkabb cascot ra
úgy van, nekem tsubaki volt, az is elment 16ezret. Nálunk nem mennek a láncok 3Oezret, most did van, attól sem várok 18nál többet.
Mindennek van értelme, természetesen attól még el lopják, ha el akarják.
Van vkinek gyári riasztója? Akár utólagosan beszerelt? Tuono 2007-es változat.
Van értelme belerakni?
Nyugodtan vedd meg en IRIS lancot vettem es az is hibatlan nem kell mindentol felni
Minden pici csövet visszadugtál a helyére és jó helyre?
Sziasztok egy kis segítségre lenne szükségem!

Gyertya cserét és légszűrő cserét hajtottam végre a motoron( sima gyári típusú gyertya és sportlégszűrő).
Csere után és azóta indításnál hidegen fehér füst száll ki a motortérből ami kis idő után eláll, furcsa mintha olaj vagy műanyag szaga van.

Vajon mitől lehet? Mit basztam el?
A JT 525 Z1R szakítószilárdsága picit nagyobb mint a DID 525ZVM-X-é.
[ JT SPECS ]
[ DID SPECS ]
Használt már valaki JT láncot?
Fent volt neten a hirdetes nem volt titkos Igaz gyirsan tettem rola hogy le is keruljon most a legjobb baratomnak keresunk meg egy pegaso-t
szerencséd volt ha lessz még jó vétel üzenj-vagy tel
nem apriliában vettem a TZ-Motors-ban, gyakorlatilag első tulajtól kb szalon állapotban még nem volt időm fotózni inkább mentem vele tegnap este egy kört, majd talán ma lesz időm lőni egy sorozatot akkor megteszek róla képet
gratula melyiket?a dabasit?kép?
En kozben beujitottam tegnap elhoztam egy caponord rally raid-et
mássz vissza oda ahol eddig voltál pöcsfej