Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akku zárlat.
És még mindig titkos a diagnózis?
Doktor bácsira vár.Már a kórházban.
Mi lett a vége..., megcsináltattad és maradt, vagy eladtad?
...inkább ezt akartam.
Nagyon remélem.
Yess!
Robiéba?
Én férfiassan bevallom, hogy az Aprilia "bokorugrómnak" 2600km környékén összefolyt a víz az olajjal!
Lehet itt fikázni a gyártót..., de a motorgyáraknak is vannak beszállítói...!
Az én esetemben Pl. egy nem megfelelő minőségű tömítőpaszta okozta a galibát, de szerencsére időben észleltem, így nem lett baja a blokknak!
hát én nem akarok belevau....de sajnos nagy gyártók pl:MB-BMW-francia csodák.....lehetne sorolgatni...vagy pl a hires...hirhedt HD mindegyik gyártónál be esik néha rossz széria-rossz alkatrész,és ott a vacak Suzuki Swift...sose semmi baja...agyon se lehet ütni/bolondbiztos/ Ami ki van "hegyezve"-le van könnyítve...ott előfordulnak dolgok...pl a KTM nem véletlenül üzemórában adja meg a cros gépekre a szervíz- periodust.
ez van sajna néha bejön egy kis "defekt"
Azt nem értem, hogy akkor miért kellett "feldobnod a labdát, ha nem hagyod lecsapni"?!
Legközelebb inkább tartsd magadban, ne hagyj "lógva" egy egész fórumot!
Ide azért "járnak" az emberek, hogy megosszák egymással azokat a dolgokat, amik a Típusal kapcsolatosak, legyen az jó vagy rossz!
Együtt örülünk a másikkal és a lehetőségekhez mérten támogatjuk bánatában! És nem utolsó sorban, felhívjuk mások figyelmét azokra a dolgokra, amit még elkerülhetnek!
Ne sírj, ismerősöm ereggyébe a hajtókar szakadt el, van ez így sajnos. Na mindegy. múlt hétvégén láttam! Legalább jó kezekben van.
Istenem ez a titkolozas...nem ertem miert hiszi azt mindenki ha baj van a motorjaval az ot minositi ez is csak egy gyarto termeke...ha szar a tv-d vagy a telefonod azt siman leirod na de a motort azt mar szegyellni kell
Semmi..hagyjuk.
Szoval akkor mi baja volt a motornak ?
Igen.
Én sokat próbálgattam amikor a gyárit alakítottam.De a hangja is változik.
Sziasztok!
Ma levizsgáztattam a Tuncim, ilyenkor vissza szoktam rakni az Akrákba a "furulyát". Így nagyon halk, anélkül meg nem túl szomszédbarát éjszaka! :)
Azon töröm a felyem, hogy a "furulya" hosszának rövidítésével arányosan nő-e a hangnyomás ami kijön a csövön?
Magarul ha levágok belőle akkor el lehet-e érni a két állapot közötti középértéket, vagy ez hülyeség így?!
Hidd el nekem,sírtál volna te is!
Azért ennyi tapasztalattal(motorral) a hátam mögött had "sírjak"...
Hat szerintem vegyetek japot az valo nektek sirtok itt aztan le sem tudjatok irnk mi van...mint az ovodaban
Van egy eladó fesz.szabályzóm ha kellene vkinek.. 45euroért vettem annyiért odaadom. 2006-tól..
Még én sem döntöttem a sorsáról...majd alakul. Hosszú távon terveztem vele. Már nem vagyok olyan anyagi helyzetben mint régen. +nincs hasonló motor...
Igen nekem is volt ilyen sajnos 2 szer beszoptam vele az agyfasz kerülgetett hogy finoman fogalmazzak .
Nekem indítórelé cseréje megoldotta a problémát mert az nyírta ki az akksit .
Pár ezer forintos művelet de mikor begurulsz benzinkútra tankolsz és indulnátok tovább de semmi akkor elgondolkozik az ember hogy máshogy használja fel azt a benzint amit tankolt .
De mikor mentem érte a szerelőhöz már széles vigyorral ültem rá .
kifogyott a benzin
Akku zárlattal hogyan függ össze?