Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1150-1200Gs BMW-ben, vagy valami hasonlóban kellene gondolkodnod, mert a Tuono nekem nem tűnik annyira kényelmetlennek, bár még sajnos sosem volt szerencsém hozzá!
Gondolom, ha nyugisabbra és kényelmesebbre vágysz, akkor a Hayabusa nincs a listádon?!
Ok! bananaman@freemail.hu
Most el kell mennem, este leszek!
Adj egy email címet, ott megbeszéljük a többit.
Szia: 188 cm magas vagyok, talán egy kicsit alacsony!
de érdekel! Képet tudsz fel dobni?
Szia!

2007-es Honda CB600F Hornet ABS-es esetleg érdekel cserébe?
Hello!Valami kevésbé durva vasra! Nyugdíjas vagyok! valami kényelmesebb, lassabb, De nem tolószék!
Szia!

Mire cserélnéd?
Üdv: eladó vagy elcserélném! Ára: 1000000 ft
https://admin.hasznaltauto.hu/gyorsnezet/motor/7769133
Üdv: Eladó vagy elcserélném!
Voltam én is fiatal..
Úgy látom pár vas megfordult már a hátsód alatt...!
848 már próbálkozott ilyennel..
De hát egy SV-vel nem mernék kiállni.
Mi ez a "pusztulat" (itt is) már megint?!
Újra nekem kell felpörgetni a fórumot valami "polgárpukkasztóval"?!
"Úgy hallottam az ismerősöm ismerősétől, hogy egy SV1000-es legyorsult egy Tuonot...!"
Na jó, csak vicceltem!
PEACE
csak magasabbat /60 /65 /70
Majd írd meg hátha tanulunk belőle valamit

Reméljük olcsó lesz a javítás
Még nem tudok semmit!
A mágus délután tud foglalkozni vele!
Megjavult az olasz?
Dunlop Sportmax GP 190/55ZR17 és 120/70ZR17 van az én motoromon. Van aki alacsonyabbat használ?
Sziasztok!
Tud valaki 06"utáni Tuonohoz tanksapka és a tank közti gumi tömitést?
Csak új érdekel?
Köszi
jártam így az enyémmel anno nekem egy 2 forintos kis gumicső reped el,a szitu ugyan ez volt,valami pici levegő cső,/létömegmérőhöz ami megy vagy hova?nem én csináltam szervíz/igaz nekem a probléma gyertya csere után-szervizelés után jött elő,bizt megszakadt a cső mikor fére húzták,vagy kicsíték valamivel.
Ez a saját példám!rem tudtam segíteni
eloszor is jobbulast neked!

masodszor hivd fel Prfactoryt neki sok mutyurje szokott lenni
Szerintem ezekkel az RSVforum technika topicban próbálkozzatok, oda többet benéznek a szakemberek. Mi csak találgatni tudunk.
Sziasztok!
Olyan problémája van a motoromnak (Aprilia Tuono 1000), hogy hideg indítás esetén beindul, de nagyon alacsony fordulaton jár kb. 3 másodpercig, és ezek után leáll. Leállás után az egyik kipufogón fehér füst jön ki néhány másodpercig. Ha újra indítom, ugyanezt csinálja. A motorban 16500 km van, mechanikai problémája valószínűleg nincs.
Tud esetleg valaki segíteni ebben a kérdésben, vagy volt már ilyen gondja a motorjával?

Köszönettel
Sziasztok!

Pár apróságot keresek '07 es tuonohoz......ha valakinek van esetleg elfekvőben vagy tud jó áron az jelezzen!

Váltókar...olajtartály takaró elem...vázon az a kis szélterelő műanyag, tartó csavarral(az a hosszú)...hasidom...emelőszem...eloxált fék-kuplung kar...!esetleg
akrához balos összekötő cső!

Elsősorban a műanyagok érdekelnek....többit innen onnan belehet szerezni!

Széles utat...................nekem kényszerpihenő((kulcscsont törés)!:((

Üdv