Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Roberto.....én vagyok az a relitens:lacosz....nah a kérdésedre a válasz:/mert MI ezért írunk ide pl/
Szóval,leveszed a nyerget,a betétek közé bedugsz valami pl:reszelőt...laposvasat kb tárcs vastagságút,és ugy légtelenítessz hogy picit megemelve a légtelenítő csavar felfelé nézzen!igy ha más hond nincs bizt jó lessz a féked

A második fele...barátod Kátéjjem...a szitu röviden tömören,meg mertem kérdezni még összel-vagy télen A KTM-topikba hogy?tud É valaki eladó Adventuret950-990 es?jó áron
Nah válasz nem érkezett,ehelyett Kátéjjem barátunk frecsegése jött/nem pont segítő szándékkal/
Ne haragudjatok meg...de se gyerek....se senkije nem vagyok barátodnak hogy kioktasson!
A másik...ha tudok segítek...és leírom..mint az elöbb/mivel pl autószerelő vagyok/ha nem akkor nem okoskodok-frecsegek
Ezek tények,és itt aki ír-jelen van MINDENKI normális...kivéve anonim barátodat...akinek...se 1-kép-se egy értelmes valami nincs az adatlapján
Szóval röviden ennyi,remélem a kérdésedre megkaptad a választ
Miután leállítottad a motort, utána ellenőrizd az olajszintet! A saját kerekein áll a motor, nem pedig emelőkön. Én így nézem.
RÁBERT...az TÖRTÉNT hogy a LACOSZ nem faszozott...OSZT BEfeszült kissé...nem nagyon...KISSÉ...de ÉREZHETŐEN...mint írtad is hogy ÉREZTED...de SEMMI komojj...
Motorolaj szintjének az ellenőrzése mikor a legpontosabb? Járó motor után várok egy kicsit és az akkori eredmény az jó? Az első és hátsó emelővel felemelitek és úgy ellenorzitek? Van úgy hogy ha sokat nem használom a motort akkor a kémlelő nyílásban egyáltalán nem lehet látni semmit!
Vagy 2 hete nem láttam a fórumot ma mondom ráérek ,ránézek .
Erre olyan ész osztás van hogy a Harvardi professzorok jöhetnének továbbképzésre .
Lázasan kutattam az info után mi ez a brutál izomszag itt de semmi .
Miről szól ez? Erre már én is kíváncsi vagyok .


Ha már aprilia, tud valaki valami jó megoldást hátsófék levegősödésre ?
Fékfolyadék szimeringek rendben .
Ez típushiba de ha valaki talált már rá valami jó megoldást ne tartsa magába .
Köszi
!
De most mi beszélgettünk, miért másra mutogatsz. Csak kiváncsi vagyok miről szól, amit még mindíg nem írtál le.
ÉS a HAVEROD HÁNYSZOR jácotta már el a DEDÓS játékát? SOKSZOR...mégis MEGHALLGASSUK-ELOLVASSUK...

Szerintem TÖBBSZÖR futott már NEKI...mint ÉN... szóval valóban nem kell a MELLÉBESZÉD...

DE nincs EZZEL semmi BAJ...nem vagyunk EGYFORMÁK(még ISTENI szerencse)...és az EGYIK így..a MÁSIK úgy...a VÉLEMÉNY meg ojjan mint a SEGG...mindenkinek van...MINDENKINEK lehet...
ok, de ezt már elmondtad legalább 4szer az elmúlt hónapokban.

.... tehát, miről szól? .... öszintén, hagyd a mellébeszélést.
PL arról hogy felnőtt emberként nem HÜJJEgyerekként kéne megnyilvánulni...kapkod össze vissza,asse tuggya mit AKAR...ha nincs meg RÁ a lehetősége akkor mit akar...HA meg RÁszól az ember akkor meg KEMÉNYKEDIK...de MIRE?

Lenne inkább csendbe...aztán ha MEG tutta venni AZT amit szeretne,és TÉNYLEG büszkének lehet RÁ lenni akkor TEGYE fel...GYEREKEK...ezt vettem...

BÁR ezzel is csak a HOZZÁ hasonlók kérkednek...mert BÖLCS ember MAGÁNAK vesz valamit,magának TETSZEGGYEN...ne MÁSNAK...és nem utolsósorban NEM csinál BOHÓCOT magából...
Ez mondjuk engem is érdekelne, miről szól....
köszi.
Haggyadmá ezt a gyerekes "majd szeméjjesen" keménykedést...

Ez NEM ARRÓL szól...
Szia Lali.kérdésedre a válasz:Tom-Mot...ülés készítés...de nagy remény nincs,nincs magas tömés,szivacs amiből ki tudna szedni
Talán-talán a hátsó rugóstag körül kéne kutakodnod?De akkor meg nem lesz feszes a rugózás,ha engedsz rajta...szerintem.
üdv:lacosz
Reménytelen eset vagy...hagyuk egymást....ha van kedved valamikor személyessen is "okosságaidat" elmondani"?állok elébe mint írtam.....de menj......a retekbe végre.....itt senki nem kíváncsi rád!Vagy kiutáltak a KTM-topikból is gondolom...mint mindenhonnan.
Nah csőőőő-faszfej.
Mi az hogy MEGÉRTETTÉL? KINEK vezényelsz? EZ nem a SZIMMFÓNIKUS zenekar...de te még OTT se...

BOHÓCOT csinálsz magadból csöves...kapkocc össze vissza mint PEDOFIL pap az ÓVODÁBAN...

ÉSZ nélkül...PÉZ nélkül...
Hát nem pont panesz
Deeeeeeeeeeeee csodafegyver
Motorenwerke Zschopau GmbH, korábbi MZ Motorrad- und Zweiradwerk GmbH
ETZ-125....Vagyok..születtem 1989...ben...25-ik életévemet taposom,eddig adtam sok-sok munkát gazdámnak
de igérem meghálálom a törődést megyek mint állat néha még a 110 km/ó...is sikerül megfutnom....egy röpke pár perc alatt
De pesti jumbuj...az meg se kottyan repkedek járdán-padkán...parkokon keresztül....ahol csak akarok
Ez vagyok én ETZ-125..Honecker...bosszúja
SZARHÁZIKÁM ÁLLOK ELÉBE...BÁRHOL BÁRMIKOR...DE LEGYEN EZ A VÉGSZÓ ITT...ÉS HUZZ A VÉRBE......SENKI NEM KIVÁNCSI MOSLÉK STILUSOD-MODORODRA
Megértettél?ne írj...csak bólogass ..de azt is csöndben ratyikám
HOGY ugacc csöves? NEM erre tanítottalak...

Ha már ennyire szerecc ANYÁZNI akkor azt a megbaszást kezzd a SAJÁTODDAL...hisz KÖZELEBB áll hozzád mint ÉN...de RÁNézésre egy RATYI vagy...akit SEGGBEkúrogatnak...NEM te teszed MÁSSAL...

EZ az anyázás amúgy CSÚNYA dolog...nagyon CSÚNYA...és csak a TEHETETLEN,gerinctelen,ostoba ember ugassa...amíg TUD ugatni...
előmásztál a pöcegödörből mé nem maradtál ott vagy jó édes anyukád méhében menj má anyádba faszkalap
Érthető voltam KÁTÉJJEM?remélem felfogod végre ha nő vagy azé-ha nem az leszel rövidessen mert megbaszlak köcsög
sziasztok
a tuono ülésmagasságát lehet valahogyan csökkenteni ?
Hát amilyen ratyi volt a nyár, reméljük olyan jó lesz az ősz. Van még idő.
NE faszozz LACOSZ...valldki...RIGATIZENNKETTES...FÉLvagyis EGYKETTED áron....
ok várom
Sose lesz kész az enyém..
Már gondoltam rá hogy veszek vmit addig,lassan vége a szezonnak.
Ha panesz, akkor adok hozzá egy jó sisakot. Dinnyehéjból csináltam. :-)