Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak szűkítővel használtam.Összesen kb 100km-t vagy annyit se ment a motoron. A lové miatt menne a háztól..
elküldtem az emil címet, átment?

Nem lehet, hogy ezek az átalakított dobok tettek neki "jót", amit hirdetsz?
Sziasztok!
Most készülök venni egy Aprilia AF-1-est de akitől venném az csak annyit tud róla hogy ment de egyszer csak megállt....
Megszorulva nincs átfordul kompresszió van.
Esetleg van valakinek ötlete hogy mi lehet a baj?
Válaszokat köszönöm.
Ezt már én is akartam mondani!

Nekem 2 éve van meg a tuono. Eddig 2szer szívatott meg , de kib...ottul! Én is nagyon el voltam kenődve és azt mondtam hogy viszlát! De mikor kész a motor és megyek a szerelőhöz olyan vagyok mint egy narkós! Alig várom hogy lássam és halljam a hangját! Mikor pedig ráülök elfelejtek mindent ami addig történt!
Dehogy adom el!

Akár milyen problémája van lehet hogy tudunk valamilyen megoldást rá!
De szerintem a kendőzés roszabb, nincs ezen mit titkolni. Ha valaki benéz ide, aki venni akar, csak azt fogja látni,hogy volt vele valami titokzatos gond, szerintem az még rostabb, mintha valaki tisztán lát.
Jössz szomabaton?
Nekem is jöhet.

Én most vettem szóval nem vagyok konkurencia.

Viszont ha nálam is előfordul, akkor jó lenne tudni, hogy mit kell nézni.

email
Nekem még az sem lenne elég indok az eladásra ha kiugrana a blokk oldalán a hajtókar, olyan jó áron vannak hozzá alkatrészek.
Jólvan akkor már nekem is küld el.. Én küldtem faszbukon Zozonak a Polyák Laci telefonszámát látod mennyi segítőkész Apriliás van itt
Légyszíves nekem is mond el! Én is próbáltam segíteni!
izoli76@gmail.com
...............
Számon lakat.
Tuti valami zárlat volt mi?
Csak csöndben megjegyzem, inkább a Japán...
Az én mail címem is publikus!
szityyyu számítunk rád...
Ne szórakozzál már, próbáltunk segíteni, mikor meg van a hiba, akkor meg nem árulod el? Én így nem tudok aludni menni. Na kivele.

Ha úgy érzed, rontaná az eladás esélyeit, legalább privátba, ígérem lakat a számon. szityyyu@yahoo.com
Most már engem is kíváncsivá tettél!
Amilyen következtetést most levontam..azt higgyétek el nem akarjátok
hallani. Sajnos ez tény.. Ha kész lesz eladom valószínűleg.
Na mond el.
Pedig szerintem sokan kíváncsiak vagyunk rá, tanulhatunk belőle. Az lényeg hogy megvan!
Köszönöm a hozzá szólásokat,segítségeket!
A hiba oka megvan. De inkább nem nyilatkoznék róla..higgadtan nem tudok!
Fészbukon keresd meg a Fülöp Robit, ajkai. Annak is volt valami hasonlója, tologattuk, nem indult, másik akksiról sem. Neki is egyik pillanatról a másikra ment el minden. Nem tudom mi volt, kérdezd meg tőle.
Szerintem hívd fel PRFactori-t (Polyák Laci) vagy PFvari-t, mindketten nagy guruk . Telefonon is sokat segíthetnek és egészen biztosan tudnak mondani valami okosat, nem csak találgatnak . Hidd el, gyorsabban meglesz a megoldás, az idő olyan gyönyörű most, hogy nem érdemes elvesztegetni ...
...és nem kellene indulnia másik aksival?szerintem igen.