Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahányszor benézek ebbe a topikba, folyton frobi gépéről megy a diskurzus.
Elég nehezen dolgozod fel.
Egyrészt leírtad hogy az IS tehát nem ez a baja... másrészt nyilván küld el kell még itthonra egy kis veszélyes hulladék
Harmadrészt meg igazából nem erről ment a duma de megmondom őszintén arra jutottam hogy igazából nem írtad le mi baja engem meg azért annyira nem izgat mert nem az én motorom, meg amúgy is előbb utóbb tudni fogja mindenki hiába a nagy misztikum
Nem szoktam "kamuzni"! Az akku is zárlatos lett! Ha adsz egy címet el is küldöm! 13 hónapos Varta..
Ja, erre emlékszem :-) gondolom fennakadt az első városban vele, azért tűnt el.:-) szélesebb mint egy Harley. :-) tavaly nyáron beszereztem egy oxford nyeregtáskát, raktam is fel képet róla. Nem kell ahhoz semmi egyéb hegesztés, hajlítgatás.
Na megálmodtam, rájöttem szarok a tanktáskára, meg a louisos kombóra. Csak annyira hozzászoktam a tanktáskázáshoz, hogy csak akörül forgott az agyam.
Igazad van a louis nyeregtáska tényleg picsafüst.
Sztem összehozok egy olyan, mint JAKHUL a givi t449-el, az 70lityi 30ezerért, nem 55lityi 28ért. Ha egyedül megyek elég egy hátizsák általában, ha ketten megyünk akkor az 56-70liter bőséges.
Köszi a tanácsokat.
ha nem akarod hogy tema legyel akkor ket jotanacs:
- ne itt kerdezoskodj
- utana miutan mindenki kivancsi ne titkolozz es kamuzz

jah es meg egy plusz utana ne haborogj es ne veddbezt tamadasnak

PEACE
Köszi... de így látatlanban mondom, biztos lehetsz benne, hogy nem én vagyok az.

Csak évi 2-szöri használatra nem fogok venni tanktáskát 50ezerét, inkább kerülök belőle egy hosszú 7végét valamerre.
Ez kb olyan, mint aki erölteti, hogy minél ragadósabb legyen a gumi, alig bírja megvenni, utána meg a széléből 5centi használatlan. Szóval a totál felesleges pénzszórásra akartam rávilágítani.

De ha a kifinomultságról beszélünk, én láttam élőben azt az oldaltáskát, amit belinkeltél, azt sem nevezném éppen annak. De nem k...va mindegy arra az egy hétre, mig elcsavarsz valamerre? ugy sem lesz állandóan rajta.
Igaz, ami igaz, de! Ne haragudj, de azt hittem, hogy én leszek a legcsóróbb tounos aki ráb@szta az összes pénzét az álmára és nem telik tanktáskára, de pont most adtam el a 30 lityis mágneses tanktáskámat és vmi kifinomultabb megoldást szerettem volna. Egyébként visszaolvastam és értem a koncepciót, de.........
És! Ne essék félreértés ezzel nem azt akartam mondani, hogy TE vagy a legcsóróbb tuonos....... puszi... TUONO RULES
Már 86szor leírtam, én hogy oldottam meg a tanktáska kérdést, ha van türelmed, visszalapozhatsz, 2éve, vagy mikor még képet is dobtam fel. Sima mágneses az enyém is, fél perc alatt fent van.
Apropó! Van egy univerzális tükröm eladó, ha valakit érdekel.
[ LINK ]
Igen, én is néztem a QUICKLOCK-ot, de maga az adapter 10K és egy normális méretű tanktáska 40-50K, ennyiért használtam is kapok már gyári aprilia tanktáskát.
Írtam a louisnak, hogy homályosítsanak fel, hogyan is lehetne applikálni a szettben lévő tanktasit várom a választ.
Nem ismerem de olvasva ez nem nekünk való.

mindenféle tankra persze...

7 mágnes + lekötöző szíj (vagy nem tudom minek fordítsam) van rajta.

Miénkre a tanklock rendszerű való. vagy mi a neve.
valaki használ louis-os tanktáskát a tounoján?
Most ERRE akarok lecsapni csak nem sok info van a rögzítésről, azon kívül hogy mindenféle tankra jó.
ez igy igaz
Mi lenne ha nem lenne ez a téma? Döglött lenne a fórum.
Amúgy meg egyáltalán nem biztos hogy eladom. Ha meg eladom is nem a hiba mértéke és milyensége végett ha nem azért mert van..
Kinyírta valszeg a szar aksi a gyujtáselektronikát. Jártak már így nemrégen rsv factoryval is, az is kitakarította a portáról, azóta boldog egy rizskályhával
Főleg úgy, hogy ilyen színből csak neki van.

Mielőtt én vettem akkor is már vágtam, hogy a sárga az Frobié.

pici olvasok és látom, hogy volt valami problémája, de olyan titkos volt, hogy el se merte mondani. inkább összekaparják és eladja...

hát biztos nem nem hívnám fel.

mondjuk amíg szar van addig veréb is
Most komolyan?! Azért nem akarod elárulni mert gáznak tartod hogy ilyen fatális hibát nem vettél észre? Pedig jó fej és segítőkész itt mindenki de tök hülyének nézed őket ezekkel a kommentekkel.
Mindegy remélem minél hamarabb dübörögni fog alattad, bár csak nagybátyámé után! Már régóta vár a sorára
De ez csak az én véleményem és tippem!
Szerintem meg kikönyökölt a motor!De ha meg van csinálva akkor nincs mit titkolni! Sőt ,van egy új motor! Járt már más is így! És ennyi Ja ,de nem mindegy ki javítja!
Ja ertem hat akkor mindjart mas sok szerencset az akksi cserehez...
Ha megengedsz egy baráti tanácsot, ha el akarod adni, pont nem jó politikát választottál, mert aki venni akar, ide tuti benéz, de nyilván egy motort, aminek valami titokzatos hibája volt és ennyit rugóznak rajta, szerintem messze el fognak kerülni.
Nem tudom hogy kell kicserélni.
Na ne szorakozz ahhoz nem kell szerelo