Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ja ez nem az a motor amivel túrázni kell az biztos, nekem le van, de ide a környékre pont kurva jó.
Attól csak fürgébb lesz, de gyorsabb nem!
"Üveghangon meg nem szeretném átmotorozni az Országot"
Bocsánat a magas fogyasztást a negatívumokhoz akartam sorolni...
Le kell áttételezni.
Végre sikerült ma kipróbálnom egy 2007-es Tuono-t!

Pozitívum:
-Brutál jó fékek
-álom futómű
-gyönyörű hang
-kényelmes/magas üléspozíció
-Magas fogyasztás (a tulaj szerint 10L! , bár ő elmondása szerint szinte csak városban használja)

"negatívum":
-hát a teljesítményétől sajnos nem "ültem seggre"... Kigyorsításoknál jól húz (egy darabig 1-2-3 és talán még 4. fokozatban) ha megfelelő fordulaton van, de 160km/h-nál/tól már érezni, hogy nem úgy gyorsul, mint egy sor4 és addig is jópárat kell váltani!

Nagyon jó motor, de nem győzött meg teljesen a teljesítménye miatt... Ha lenne benne még +30-40Le és mellé szintén +30-40Nm nyomaték, akkor maga a menyország lenne!
aprilia Alkatrészek és Szerviz


06 70 389 6486
Az enyémen raptor dobok vannak, vedd meg motorral együtt!
Akkor ez a motor értékét is újra értelmezi...!
Sajnis, vagy nem sajnos, Frobinak igaza van
A dob eleje,a katalizátoros rész az a gyári.A vége meg a palást nem gyári...legyen akra.
ilyen kipuk vannak rajta.

eredetei, nem átalakított
de a leömlő is akra

link
Az egy gyári dob átalakítva!
Az akra ilyen lenne katalizátorral:
A katalizátorra gondolsz?!
Az a dolga...
Polyák Lacit keresd fel, ő be tudja állítani és nem kell hozzá pc
Van hozzá bizonylat, leömlőkön, rugókon mindenhol benne az akra logó. Még a db killerben is. Dobok végén is.
+kaptam hozzá a full gyári rendszert is.

Szóval ez eredeti.

Közben olvasgattam. Katalizátornak lehetett melege. Ami a dús anyag miatt lehet
Lehet ennek az agyát hangolni? Vagy PC kell hozzá?
Ha az a rendszer van rajta ami a képen is akkor az full gyári csak másik palást és vég van rajta egy akra matricával, a dob előtt meg a katalizátor van ha még esetleg nem baszta volna ki belőle senki
Dehogy nem. Nagyon csípem. Igazi paraszt.
Csak nem láttam még ilyet. Ha nem normális akkor inkább megnézetem.
Eredeti full akra rendszer van rajta. A szomszédok imádják. Föleg ha megyek dolgozni 5órakor ;-)
Úgy látom te valamiért nem tudsz vagy akarsz megbarátkozni ezzel az Olasz teknikával...?!
Az normális, hogy erős ~5km-es csapatás után izzik belül a dob előtti rész?

Nem tudtam sajna lefényképezni.
Toltam be a robogót és pont beleláttam a kipufogóba. Persze teló le volt merülve így kép nem készült.
Kész is lett a túra tunci ráadásul jó áron, köszi a számot!
Egyenlőre "elkurvultam" és előreláthatólag az elkövetkező 3 hetet a Bridgestone-ban nyomom...!
Én hiszek a sorsszerű dolgokban, így ha van egymással dolgunk, akkor előbb vagy utóbb úgy is összehoz minket a sors...!
Szerintem nem okozna neked (sem) csalódást a Busa, akár az enyém, akár másé...!
Van itt Budapesten is egy eladó Tuonó, aki cserélné is Busára. Már beszéltem is vele, hogy csinálhatnánk egy közös csere túrát, hogy legyen mind a kettőnknek valami fogalma, mire is készülünk...!
ha jársz még a hankookba akkor egyszer összefutunk.

Néha néha mocival megyek. Mondjuk mostanában hazafele elázok mindig...
Jól néz ez ki fekában is szerintem.

A hangjuk az kurva jó. Az enyém nem az a durrogós fajta de azért néha néha bepöffent egyet. Akkor még faszább.
De ha egy meredekebb dombról gurulok le lassan mondjuk kettesben hosszabban akkor kegyetlen nyomja.

Te mocid valamiért nagyon tetszik. Hayabusát gyorshalálnak hívom :-)

Lehet elcsábulnék. Úgy vagyok vele, hogy a hayabusa van olyan legendás gép, hogy egyszer kell egy nekem is.
Csak nem gondolkodóba estél?!
Hirdetnek Pilisszentivánon egy piros-fehéret, ami itt van tőlem 10 percre. Felhívtam és átmentem csak úgy megnézni, hogy egyáltalán tetszene e a típus, de szerelem volt az első látásra! Nem mentem vele, csak ráültem és hallgattam a hangját... Nagyon bejön!
Már csak mennem kéne egyel, hogy úgy milyen, mert a Busa után az egy eléggé "kardinális" pont...
Ha ott sem okoz csalódást, akkor a Tuono az én motorom!
Amúgy kérdésedre válaszolva, igen biztos tetszene a fekete is...