Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem.

Valamelyik nap mentem is vele :-)

1 hét kihagyás után kurva erősnek tűnik (mondjuk az is)
Eladtad már a motort?
Mi vasarnap voltunk bar en gs-t meg rt-t teszteltem nakedben ami nekem majd szoba johet az 1290 superduke...sor 4 nekem targytalan
Igen, és szombaton voltam fél 5-től, 2x40 km, pont nem esett akkor.. baromi jók ezek a bmw-k, csak hát az áruk + a szervízár, horror. Csapatnám én, de a bicikliúton feltart mindig egy-két bringás:) Hát akkor még agyalok rajta...köszi
Hat nem szereti nem dadog csak 2500 alatt csapkodja a lancot ehhez a motorhoz kemeny kez kell es csapatni vele
Fent voltal paradon? Mi is voltunk vasarnap
Hat az r biztos erosebb de a tuono sztem a v2 miatt sokkal karakteresebb
Még egy kérdés: nagyrészt Budapesten használnám, szrintetek mennyire dadog a Tuono kis fordulaton? Nagyon gáz vele dugóban araszolni?
Bicikli a Tuonohoz képest? Na most igazán felkeltettétek az érdeklődésem:) Most hétvégén volt alkalmam bmw tesztnapon megtépni egy s1000rr-t és egy s1000r-t: az rr pengeéles + halálfélelem, az r viszont könnyen vezethető.
Akkor erdemes volt mennie vele
Olyan jo lenne csak 3,5 misi kicsit sok egy motorert
Azzal már ment, de szerintem nem merte 4000 fölé forgatni...
Arra gondoltam!
Neki semmit busat se...
2006-os rally raid...rsv fejidomu ? Olyan nem igen letezik max az uj ezerkettes aminek rsv4 lampaja van
Nem adom oda, mert sajnos még nekem sincs!
Mikori évjáratú a tiéd? Már az "RSV" fejidomú?
Na neki ne add oda a tuonot...
Nem fogjátok elhinni, de nekem van egy ismerősöm, akinek egy 600-as Hornetje van és szó szerint retteg az erejétől és el van ájulva a menet teljesítményétől...!
Irígylem is érte...! Mármint nem a Hornetért, hanem az idegrendszeréért!
A szemtelenul szep az stimmel de sajna nem en voltam meg melozok...
Nekem.z750 volt elotte ahogy az a hornet is bicikli a tuonohoz kepest
Ma a 2-es úton egy szemtelenül szép Caponord jött velünk szemben Szendehely környékén!
Nem te voltál az véletlenül...?
2 Busával és egy Fehér 1150Gs-el voltunk!
600as hornet után furcsa lesz, komolyan ég és föld. Olyan, mintha a katolikus bentlakásos iskolában nevelkedett barátnődet lecserélnéd egy utolsó ribancra.
Köszi a gyors infot!
Utána olvasok akkor a korábbi hozzászólásokban...és persze megpróbálom valahol élőben is kipróbálni a gépet még a vásárlás előtt:)
192 vagyok, a te gyerekméreteddel élvezni fogod, nekem sincs bajom aa kényelemmel.

Ez a megbízhatóság kérdés meg két hetente feltűnik itt, javaslom kicsit lapozz vissza, nagyon sok infot megtudsz. Nekem személy szerint nincs vele gondom, 5ik szezonja nálam, csodálatos mérnöki munka.