Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó egy kitűnő állapotú ÖHLINS állítható kormánygátló, 50 000 Ft.
Ja és köszi. Kezdek megnyugodni.

azért végignézem a vezetékeket nehogy valahol össze legyen olvadva.
Rámértem. stabil 14,29- 14,31
Na látod, ha ugrál, ott valami lesz, nem hülyék tervezték, valami nincs rendben. Nincs annak a kábelnek semmi baja. Na, meg ha bele is toldasz, maga a kilépő vezeték csonk ugyan az, adtál a szarnak egy pofont. :-) nekem a töltés stabilan 14.2-14.4. De mérd meg rendes mérő vel előfordul hogy ami be van építve az nem működik rendesen.
Elindítom és 2 perc múlva már forró.

Ebből gondolom, hogy alul van méretezve.

Csatit igényesen letördeltem róla. Sarukat meghagytam, de faszán megpucoltam őket. összedugtam, zsugorcső. Melegedés viszont megmaradt.

Még azon gondolkozok, hogy elvágom a fesszabnál és a generátornál a vezetéket és betoldok egy vastagabbat.

A töltőfesz mennyire stabil nektek?
Nekem állandóan ugrál 13,9 és 14,7 között
Mikor volt meleg ? Használat után?
Sziasztok!

Garázsrámolás közben találtam egy pár (első+hátsó) fekete színű LSL tengelyvédő gombát. 2007-es Tuono-n szolgált egészen gumicseréig, utána elfelejtettem visszatenni és most találtam rá. Ár: 8eFt (a pár)
belgarda kukac gmail pont com
Hát én a szétbombázásra gondoltam :-)

Múltkor megfogtam és jó meleg volt a kábel.

Na majd holnap ránézek.
Nem, nekem generátor probléma volt. De vaóban, most nem a barna csati van bent, hanem egy másmilyen teljesen általános, a villamosságban használt csatlakozó. De van aki kiiktatta, direktbe forrasztotta a vezetékeket, az is teljesen jó. Hát az újravezetékelés alatt nem tudom mit értesz, mert akkor szét kell bombázni a generátor t is, mert ezek a vezetékek jönnek fel onnan..... egyébként teljesen felesleges, semmi probléma nincs velük.
Szia!

Úgy tudom neked volt már brown connectro problémád.

Ti csak a csatit iktattátok ki vagy át is kábeleztétek?

Sajna nekem aktuális. De ránézésre gyengék ezek a kábelek.
nekem is az volt az első, hogy milyen bicikli ez.
tök kicsi, hülyén áll a kormány, kényelmetlen, nem megy jól, nem fog a fék rendesen.

Hülye japók rossz helyre tették az index kapcsolót :-D

Visszaültam a tuncira és ahhh. imádlak
nekem az van most de azzal is lehet elegjo tempot menni
na ezt mondtam neked mint egy bicikli a tuono utan pedig tenyleg nem volt rossz en is szerettem
Jól teszed, nagyon szép motorod van, ami biztos nagyon élvezetes is!
Én is még idén biztos sport/túrázok, aztán ráfekszek az ügyre és nyugisabb vizekre evezek, lehetőleg egy nagy túraenduró nyergében!
Ez viszont jó ötlet...
Visszaültem egy kör erejéig a régi Z-mre.
Hááát... Így érezni igazán, hogy a tuono mennyivel jobb mint a Z.

nem is írom tovább. mert szerettem a z-t is. Nem akarom fikázni.

De a tuono hirdetést töröltem. Marad
Mindig LÁT hjaz EMBER valami ÉRDEKESET...NYÓC TIZtáúzend killóméter EGY garníTÚRA gumival...BUSÁVAL...és még HOL van a TÖBBI...mert még ENNYIT bír ki...ÁLLÍTÁSOD szerint...

EZT hogy csinálod BATKAMANÓ? UTÁNfutón TESZI meg e EME nem kevés KILLÓmétert vagy a BAKON pörgeted bele FELEMELVE?
Auuu, az finoman szólva "kellemetlen"!
Sajnálom!
Én a "ingyen szállás portaszolgálattal és étel" helyett, az ilyeneknek rátetováltatnám a homloukra nagy világítós betűkkel (az esti láthatóság kedvéért), hogy "TOLVAJ!", és szabadlábon hagynám, hagy tudja szemközt köpni őket az összes járókelő...!
A matt feketét ellopták. Aztán 2 év kihagyás után, vettem a pirosat. Azóta is túrom a netet hátha valahol felbukkan bármi apró része is mert ismerem minden részét. Ha valaha EU országba kerül vagy lábon jön vele az új tulaj mondjuk keletről akkor viszontlátom, mert 10 évig nemzetközi körözésen van a motor és alvázszám.
Az lehet, mert több motoros társaságában volt, de a többi típusra nem emlékszem, mert leragadt a Tuncin a tekintetem!
Mi lett a fekete null kilóméteres Tuonóddal, hogy már piros-fehér van?!
Remélem egyszer összefutunk, mikor én is motorral vagyok...
Szerintem engem láttál Pénteken, arrafelé kerültünk egyet munkatársakkal meló után.
Gyertek le Balatonakali-Pécsely közt felújították. Na az mókás.
Murphy törvénye..., mindig akkor szólnak, mikor már megvettem!
Multkor már rendeltem tőle a "Kicsihez" és ingyen házhoz szállítja, vagy személyesen átlehet venni tőle Budapesten!
Van Weboldalad?
Ha jártok felénk motorozni, akkor üzenj rám itt a fórumon, mert betársulnék, ha beleférek a társasába!
Tegnap mi voltun Zircfelé motorozni. A 82-es utat Zirc és Veszprémvarsány között ki ne hagyjátok, ha arra jártok!
Nálam olcsobb és van is minden amit vettél ;+)
5100 10w-40 és 10990Ft volt a 4 literes kiszerelés.
Innen rendelem mostanában a motorokhoz az általános dolgokat (olaj, gyertya, láncspray,....). A többi dolgot, mint Pl. levegőszűrőt is, a márkakereskedésben vásárolom.