Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor maradjon mindenki a saját gépénél :-)

milyen motul-t vettél mennyiért ha nem titkos?
...arról nem is beszélve, hogy most tavasszal kapott elől/hátul új kerékagy csapágyakat (NTN) és az új porvédő szimeringekben! Szerintem ebben az évben elment ~150e forintom a karbantartásra!
Ma láttam Solymáron egy piros-fehér Tuonót
Igen csorgott utána a nyálam...
Az attól függ, hogy mennyit fizetsz rá a cserére , mert most rendeltem a Busához közel 80e-ért alaktrészt (Motul Olaj+K&N olajszűrő, DID arany színű láncszett, 5.1 fékolaj, 4db NGK gyertya) és pár hete vettem bele gyári Suzuki levegőszűrőt és a gumikban is van még túrásan kb. 8-10e kilóméter, tehát jó darabig nem kell költeni rá!
Felkerült az új pacsker a gépre.

Brig. R10. olyan mint a ragasztó. Teljesen máshogy lehet vele kanyarodni.

Viszont most meg mintha kicsit csóválna 170felett. De szeles volt az idő. szóval még tesztelem.

Jövőhéten megy műszakira.

MiaManó még lecsaphatsz rá.
Műszaki után törlöm a hirdetést
a futómű+fék jó
A kardán visszapofázik a váltó felé...és idönként egy-egy váto/komplett/cser...ez egy gyenge pont,és nem pont olcsó
Amúgy tol mint egy gőzmozdony szo-szo vegyes érzés....az egész egyben
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy mit tudtok a BMW K1200R (2008 évj.) motorról?
Milyen problémák - hibák jellemzők rá? (ha van)
A futóművük az nagyon gyenge!
Az egyik cimbimnek volt egy 1200-es karbis,Akrapovics rendszerrel az nagyon böszme volt!
Hát.... amit én próbáltam azon volt.
egyszer én is próbáltam egy nagy banditot. az első fék egy kalap kaka. a motorba alig volt 6000 km, szóval nem egy lelakott kopott darab volt. egyszerűen nem volt fékerő elől.
Van itt veszprémben egy motorszalon, a múltkor bementem gumit nézni, a tulaja meg mindenáron motort akart velem cserélni. Szóval, ha gondolod, itt veszprémben el tudod cserélni egy suzuki gsxf 1250-re. Már mentem olyannal, szerintem marha jó kis masina.
Szia Bury!

Fazereket nem nézted? Az 1000 -ek jók 2 személynek is.
Remekül dobozolható, paci is van bennük igaz nem olyan mókás motor.
Ha van kedvetek ugorjatok el felénk üléspróba fontos az asszonykával.
Meg a kövi mocin miimum topcase lesz. Hátizsákot már utálom
Így már érthető!
Arra azért számítanod kell, hogy az összes olyan motor ami élvezetes a drivernek, az kényelmetlen az utsnak! És gondolom, hogy te sem egy GoldWing nyergében szeretnél kirándulni a pároddal?! Engem múltkor vitt a barátom az 1150GS BMW-vel és szerintem kényelmetlenebb, mint a Busa hátul és elől sem sokkal különb a lábnak, csak deréktól felfelé! Sajnos a motorozás ilyen sport/hobbi, kompromisszumokkal jár!
Azt ajánlom, hogy próbáljátok ki a pároddal a barátod Busáját, hogy milyen! És ha úgy gondoljátok akkor visszatérünk rá! Egy biztos, fogyasztásban verhetetlen a Busa a Tuono-val szemben!
Elmentem a hankookba dolgozni és sokkal kevesebb szabad időm van.

Ha meg éppen van akkor mennék motorozni de a barátnőmmel is lennék. Ezt kötnénk össze, hogy együtt megyünk motorozni.

Nekünk a legnagyobb gondunk, hogy magasan van a hátsó lábtartó.

Nekem a karaktere nagyon tetszik. Ma is odatekertem neki :-)
Mindenkit lerombol az útról. Meg olyan hangja van, hogy már nagyon messziről azt nézik, hogy mi a faszom jön ilyen hanggal
Irta hohy valtozott az elet turasabb gep kell
Aham...
simán csak kimotorozta több póver kell
Azt nem értem, hogy most vetted márciusban és még szinte nem is volt alkalmad használni! Miért akarod eladni vagy lecserélni?
Mi nem tetszik benne, vagy mi a bajod vele?
Csáó.

2007es a moci. 2008as forgalomba helyezés.
javíts át 2008.-asra a Hahu.-n
Nem töröltem le pedig.

mehet a közös gurulás. Ha lesz időm. Még nem tudom a beosztásomat.

Most szombaton Dunaújvárosban leszek az biztos.
Lesz a biztonságban 2 keréken rendezvény
Vagy csak dugdossa előlem...!
Hiba a keszulekben kerem kapcsolja ki
...nem értem, most meg megint ott van!
Szórakozik velem az oldal?!
Már azt hittem, mert eltünt az adatlapodról a hirdetés!
Valamikor gurulhatnánk egy közöset, persze ha van kedved!
Nyugi, nem kölcsönkérni akarom, hanem csak közelebbről szemügyre venni a méreteit,...!