Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a véleményetek a Suomy sisakokról? Ugyanis ilyet fogok kapni karácsonyra

Nyugodtan mondjatok rosszat is, sőt elsősorban az érdekelne!
Hihetetlen, hogy végül rászánta magát.
Aztán rákövetkező tavasszal eladta ám a srác, de azóta azt is láttam a hahun.
Legutóbb én is megfogadtam, hogy Fehérvár 100km-es körzeténél nem megyek messzebb, erre közel 300km lett belőle. Ráadásul kétszer kellett mennem mert ott intézték a forg.helyezést. Ennyit a fogadalmamról.

A vágott dobokat eladtam, nem tetszett sem a hangja, sem a formája.
Nagyon köszönöm az infókat! Tudom mit beszélsz,mivel már Én is jó pár motort vettem ...nem akarom elkapkodni,és ezen a fórumon is azért kérek segítséget,hogy olyanra ne pazaroljak pénzt és időt, ami nem üti meg a jó állapot elvárható szintjét... biztos sokat elutazgatok majd,de nem akarok csak azért motort venni gyorsan ,hogy utánna mindíg rossz érzéssel üljek rá ,mert valami bibi van vele,vagy volt... azt megkérdezhetem hogy a vágott doboknak mi lett a sorsa?amennyiben publikus?
Nagykanizsán vettem, egy fiatal srácé volt aki lakásvásárlás miatt adta el. Előtte megnéztem párat, de elég elkeserítő volt a helyzet. Örültem, hogy találtam egy szép állapotú darabot ami nem volt törve és széthajtva, mellesleg a tulaj sem gondolta meg magát az utolsó pillanatban (ilyenre is volt példa). Nem szeretnék senkinek az üzletébe belepiszkítani, nem is szóltam volna közbe ha nem kerül képbe a volt motorom. Ha van rá lehetőséged akkor nézz meg minél többet, így lesz összehasonlítási alapod. Tudom, hogy nem olcsó össze-vissza pattogni az országban, de azért mégiscsak milla fölötti motorokról beszélünk. Sok sikert a vásárláshoz!
Nagyon köszönöm! A telefonos beszélgetésünk alapján,nekem is annak tűnik!Rólad is nagyon pozitív véleménnyel volt,aminek nagyon örülök Az első 3-ban van a motor(od)ja...csak a távolság miatt nézek meg előtte még néhányat...egyébként az előtted levő tulaj ki,és mien volt?Amennyiben megkérdezhetem?Köszönöm a segítséget
A piros nálam volt 2011/2012-ben. Vágott dobokkal vettem, szityyyu jóvoltából ezeket lecseréltem gyárira, illetve utána vettem rá a BlueFlame kidörrentőket. A mostani tulaj korrekt, lelkiismeretes srác, ez a motor nem zsákbamacska.
azon is le vannak cserélve.. .valamilyen Blue Flame kipu van rajta...
akkor azokat a kipukat,majd nagy becsben tartom ,majd azon játszom az asszonynak a szarvas bőgést... és egyetértek veled,ez a szín nagyon cool... néztem a hahun...de addig már anyagilag nem akarok elmenni...biztos el tudja majd adni,és valaki nagyon boldog lessz majd vele! bár közel van...
Gyári kipuffot kevesen használnak
De a legszebb szín Frobié.
Akkor az az, a hölgy szerette nagyon....akkor ha azt veszed, tudd, az én gyári kipujaim lesznek nálad.
Igen,jól tudod... le a kalappal...a pirosnak a második tulaja,ha minden igaz egy hölgy volt,és attól vette meg a jelenlegi tulaj...egy dőlésen kívül,ami véleménye szerint nagyon minimális (kormányvég,és lábtartó)sérüléssel járt,egyéb sérülése nincs...hát nem egyszerű ez a vásárlás... de van időm...és még itt van szekka motorja is,amiről most küldött képet... a kékről pedig este kapok majd űjabb képeket...
most nézem, a kékbe 29ezer van, amiről én beszéltem, abban sokkal kevesebb.

Hát igen, nem egyszerű a vétel.
Hát az elsőhöz... nem tudom mi van azzal a motorral, de te leszel a 4ik gazdája, ha jól emléxem, amikor a 2. tulajnál volt, ő vette meg az én gyári dobjaimat. De a mostani tulaj aktív tag itt, de az RSV fórumon tuti.
A második passz. Kering egy ideje egy kék színű, az RSV fórumon ismeri valaki, az meg filmforgatáson volt öszvérmotor. Kamera meg egyéb felfogatás. Állítólag karcos mint a sz@r. Az, hogy ez-e az a gép, azt nem tudom.
Hát abban az időben 2OO6, ment a motorbiznisz, kellett vmi csemege amivel elédesgetik a vevőket a GSXR-ektől.
Ezt a két motort néztem még ki....
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_tuono_1000-807
2648
A tulajjal beszéltem,nagyon korrekt volt,bár elég messze van hozzám,de szerintem megéri ezt is megnézni...bár lassan egy vagyon lessz az utazgatás...
Ez egy másik gép,Öt is felhívtam,első tulaj,szervízkönyv,és még eldölve sem volt...jókat mondott a gépről...mondjuk nincsenek meg az eredeti pufók.. ahogy írtad,lehet alkudni...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_tuono_1000
_r-8411067
ha valamelyikről tudsz valamit ,ahogy eddig is várom a hasznos infókat!
Felhívtam a tulajt, és megfogom nézni...ami egy kicsit elvette a kedvem,hogy csúszott és az ülésalatti idom repedt ...a tulaj egyébként korrektnek tűnik...majd élőben kialakul a kép róla... a mit írtál abból úgy tűnik,ahogy jobben ment a szekér az apriliánál,úgy vettek visszább az extrákból... taljánok...
Ez kép alapján szép, teljesen gyári állapot, ezeket még a viztiszta plexivel nyomták ki. Amit látsz, és amiért a 2OO6osok sokkal szebbek szerintem. A fékről már írtam, 2OO7től egy közös betét van oldalanként. Viszont itt kapod az akrákat, kapod az üléspúpot, volt olyan évjárat, amikor nem adták hozzá. Ezeknek még a hátsóülése csajbarát, kényelmesebbre tömött, kapaszkodóval, nem az a 1Ocm széles szivacsdarab. Hasidom szinrefújt, feliratozva, oldalidom színrefújt, matricázva az oroszlánnal, később sima fekete műanyag volt mind. Első sárvédőn a kockás zászló.
Üdv!
Igen,megyek arra,22-23-án,a két nap közül valamelyiken,remélem neked is megfelel ez az időpont...Amennyiben gondolod,küldj képet,és írd le amit fontosnak tartassz a motorról árral együtt...
bixi@citromail.hu

Köszönöm!
Üdv!

Én nem hirdetem az enyémet, majd csak tavasszal, de ha erre jársz Szeged fele megmutatom. 2008 év végi f helyezés, fehér.
Bár amit linkeltél drágábban.
Erről a motorról valakinek esetleg valami infója?Vagy a képek alapján esetleg észrevehető valami?
http://olx.hu/hirdetes/aprilia...