Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minek neked az?
én elhiszem, egyszer egy nagyon kis kényelmes túránál mértem magamnak 6,2-őt.
Ezer köszönet Pazinak!:) igazi JÓ arc egy szóra jött segitett, vettünk egy caponordot,nekem :) és eljött mi tesztmester:) Holnap dobok képet is :)
....szerintem félre lettem értve. Akkor még egyszer! Én azt írtam hogy eddig sehogy nem tudtam 9 alatt etetni vele. Most meg túra tempónál,140 utazó...város...előzgetésekkel..stb. 6! Ennyi.
Sziasztok!
Nekem is megeszik 9-et biztos.Úgy,hogy nincs hajtva.10e km van benne.
KÖszi
Ez lassan 2 éves hirdetés, már elkelt és azóta is gazdát cserélt már!
sziasztok!

Ezt a hirdetést ismeritek
Ezen a számon előfizető nem kapcsolható...kamu lehet
Ez van szügség törvényt bont evvel járok kezelésre...be Zuglóba....kocsival esélytelen a nagyfalu...föleg át az egészen...az Uzsoki-ig

Más valakit jöv 7 végén egy Türnicz-i gurulás?szállás+kaja 31-euro...péntek du indulnánk 16-óra felé.....irány az Osztrák szerpentinek...Mariaczel..-Hockar....meg ami ott van,este kaja-sör-pia...jó hely normális arcok...nem száguldozós....nyugodt túrázás...
http://goo.gl/maps/McMzN
érint valakit
Nekem is -1 +1 es van fent
nekem is ez az áttétel van, bőrben 120kg vagyok, többnyire 2személyezek, de 9 még nem volt sztem.
Nekem nagyon ritkán megy 8 alá de inkább 9 .
Sportmotor azért van hogy zabáljon .
Amúgy a fogyasztás nem a sebességtől hanem a gázcibálástól függ .
Volt hogy Graz - Ajka szakaszon 197 km hazajöttem egy tankból pedig pályán 200-260 között jöttem végig főúton is ritkán ment 130 alá az út tiszta volt így nem kellett kigyorsítgatni.
De van hogy RSV -ekkel megyünk és 10 et is bever 90 km en pedig nem vagyok az a vadulós fajta.
Nekem ez a 6 literes fogyasztás olyan mint a Jeti soktól hallottam hogy létezik de még sohasem láttam
Egyszer megnéznék egy ringes fogyasztást amikor igazán kivannak használva a lovak
Nekem -1 +2 de 3.ban gázra kerékre jön 150környékén igaz testel kicsit rásegítek, de azért nem rossz tőle :) 270-nél szerintem nem is megy többet, mivel dunántúlon motorozom nincs is rá szükségem
Én most cseréltem láncot, -1 +1 lett felrakva.
Most már ez sem eszik 9 alatt...
én szezon elején pupig raktamhogy könnyen be tudjam lőni a szintet majd fel irtam a kilométeróra állást ezután mindig felirtam mennyi tankoltam lassan kiszámolom
Ez is két tank volt..
De nem is az a lényeg eddig az istennek nem ment volna 8 alá.
igen, nekem is a kawa er6n evett 6ot.

én egy tankos méréseket nem is csinálok, totál pontatlan. Majd most...szezon elejétől pörög a mérés, lassan kiszámolom.
Akkor azt ne is állítgasd már sehova, kuka. Én is kidobtam tavasszal a 14ezres láncot, mert szakaszosan nyúlt. leg roszabb. Nem tudtam mitől pulzál kigyorsításon, állítgattam a seggét, mire rájöttem. De nem ez a lényeg,, azzal már bármikor bármi történhet, csere.
Óóóó baszod, nem vagy tiszta ..... ezt a szép technikát így elcsúfítani?! Roskadt Volvóban hordod a DDR-es csodát?
mondjuk nekem volt egy "csoda "adalékom ker fogalomban nem kapható....én csak túrbónak hívom:)amit az Osztrák bele-a magyar meg nem tesz bele,,,ÖMV-s cucc ipari
más...mai szerzeményem
Motor...lóóóóóó...és élőállatszálító...most Svéd tecnika Volvo
Az én első Tuonom is megállt nyélen 8.5ből! Ez eddig nem evett 8.5-9nél kevesebbet...ahhoz képest a mostani 6.
Mármint milyen gáz lehet? Nincs itt semmi gáz, az érdekes azért mert egy 600 többet eszik 5-6nál, mondjuk sokban függ attól ki hogy használja a motorját..
akkor ott valami gáz van!nekem tartós 180-200 nál evett jól 6-max8 lity,Osztrákban kinti tankoláskor 5-6 is prezentált.,a hegyekben....szerpentinen! Ami tény...a magyar-szlovén benzin Szar.....