Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én pontosan sose mértem de 10 alatt nem eszik.
Én a tegnapi túrám során 24 liter / 400km -re jöttem ki , és volt benne szerpentin volt benne 200+ tempó de többnyire 120-130km/h. Ja és nézte elég sokat az orra az eget Engem ijesztgettek h 8 litert eszik a tuono. Pályán tuti megeszi, de közúton ez az átlag nektek is? Amúgy köszi a választ ránézek a láncra, csak kicsit szakaszosan nyúlik és nem tudom jól beállítani
az finom.
400km 25 liter.
Nem tudom mit tekergetett el a Laci de ilyet én még nem láttam:
Ez valószínüleg ilyen.
Nem nagyon laza a lánc? ...mert akkor beleér a kipufogó összekötő csőbe és azt reszeli. Szerintem már mindenkinek ért bele, azt nézd meg. Biztos hogy nem vezérműlánc. A 1OW-4Oet én is használtam két szezont is, semmi baj vele.
Okés rendben köszönöm a válaszod! Előfordulhat mert előtte sor 4 em volt és ahhoz szoktam hozzá.
Nem tudom,így nem egyszerű...de mindegyik "zörög". Azért írtam mutasd meg vkinek aki már látott Apriliát.Lehet csak az alap zörgése.
Igen most vettem kb 2.000 km ert tettem bele. Érdekes jelenség mert 1 személlyel nem is nagyon csinálja meg magas fordulaton szintén nem. Egy szervizlapot előszedtem az előző tulaj leszervizeltette eladás előtt, és 10W 40 olaj került a motorba. Lehet esetleg h e miatt? Bár elvileg a magyarországi időjáráshoz jobb a 10W40 viszkozitású olaj. Egyébként bitang kis jószág, imádom nagyon, csak erről a kerregő hangról nem tudom mi lehet. Ami még érdekes h ugyan olyan a kerregés 3500 nál mint 4500 nál. Nem lehet esetleg h csak a rezgés miatt valami beleér a kipufogóba vagy valamelyik blokkfelfogatás kivan esetleg. Válaszod előre is köszi
Nem egyszerű kérdés! Most vetted? Mert ha igen ez ilyen. Ha nem és most kezdte..akkor Polyák Laci mutasd meg az nem kerül semmibe. De szerintem a láncot nem hallod,ha igen régen rossz..
Üdv mindenkinek! Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy mikor esedékes általában a vezérműlánc cseréje? Alacsony fordulaton nagy terhelésre ( 3500-4500. ig) néha csörgő,kerregő hang jön a mociból. Én a vezérműláncra gyanakszom.Válaszokat előre is köszi.
Kicsit régebb óta ott van mint a tied volt Amúgy nagybátyám egész jól bírja, egész nyáron csak egyszer vitte el az enyém.
Türelem. ..tudom nehéz...de megéri.
Van pár gép.
Ott van nagybátyám gépe is, csak nem tudom hol tart azért mondom hátha te láttad, mondjuk mindig sok motor van ott szóval ha láttad is nem hiszem hogy felismerhető.
Ááááá a kép megint nem ment fel...
http://www.sportmotor.hu/motor...
Sajnos már nem halhattam őket,ma délután..
Miről van szó?
Na ez jó kérdés, Frobi szerintem többet tud ha látta..
Jégkorszakkal mi van?
Király....
Tegnap végre haza hozhattam az én szeretett Tuncimat!
A pár hónap alatt többször meginogta,hogy eladom..de tegnap amikor megláttam a Polyák Lacinál az udvaron és amilyen állapotban került átadásra PÉLDÁT VEHETNE róla minden szerelő,szervíz! Megérte várni! Tegnap már gurultam is vele 100km-t...
Ez úton is köszönöm : Polyák Lacinak !