Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja bocs ez nem is az, na de mindegy, ugyan ilyen az is
Nem láttam még olyan 212őt aminek ne lenne ilyen a közepe...
300km..két személy..

Első sárvédő
Ferrodo Road sinter...
Mindenkinek jó gurit mára! Mi is túrázunk egy kicsit...(ki tudja lehet idén az utsó) Ma viszont nagyon jó idő lesz!
hívtad már?
lehet tudni mi történt azóta?
"Hááááát...."
ez nem túl meggyőző
Szia,enyém volt a vas,2007- es gyártás,2008,06üzembe helyezés,hozzám 3400km rel került,az első gazda biztositóra eldobta,egy jobbos dob..meg fékpedál bogyoja volt cserés../ vicc volt az egész/ kapott 2 új dobot,gyári köpenyben,full nyitott,FMF-folytással a végén...én imádtam K-jó gép,de túrázni több naposra nem épp ideállis,ezért vettem egy Pegát..most meg egy ETV1000-est,nekem ez kell hogy kényelem+pakolható legyen,és ha pont a sportosság kárán is..de moxt nekem ez jön be,beszély az eladóval jó arc:)
Ez volt a tied.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_tuono_1000-8070965
er
ről besz?
mi?azon kivül amit tudok
Az úgy fasza..
Én májusban a 6os kanyarban mikor Zozo jött mögöttem a pályaidom meg itthon röhög félrebaszva
Én az R6R-emet 7-8 között tettem el.
7-es kanyart kicsit benéztem, kimentem egyenesen át a sóderen ott szitált a füvön meg nyomott a motor hátulja egy 90fokot, lényegében csak eldőltem, de azért van mit rajta javítani.
Azt se tudod mi történt vele azóta.
Kicsit karcos volt..
Nem téged!
merem ajánlani
Megismertéééé frobi?
Köszönöm!
járó motornál nem is nagyon hallani, de ott körül kapcsol, lefele meg 94-95 fele kapcsol ki. Ha nem ment feljebb, akkor nem kell félned, bekapcsolt az.
Üdv az Uraknak!
Megtudnátok mondani kinek milyen hőfokon kapcsol a hűtőventillátor?
Nekem a városban felment 99 C-ra,és nem hallottam ,hogy bekapcsolt volna.
Előre is köszönöm