Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos jó, de megvoltál nélküle is nem, míg meg nem szoktad? Hozzáteszem, minden télen nekem is a fokozatkijelző jár a fejemben.
Én is úgy voltam a fokozatjelzővel, hogy az a bénáknak való :-)

De kurvára meg lehet szokni. Ha átülök másik motorra és nincs akkor hiányzik nagyon.
Nem az èn fejemből pattant ki.... ...a tulaj ajánlotta , hogy èrdemes lenne (már azt a spec csavart v.mit is belevette ami kell a műszerhez)hogy jobb lenne a fogyi meg egyebek...de nekem sincs most "kedven hozzá"... a fokozatkijelzőből nem engedek... .a k6-k9-en volt...anèlkül megvagyok halva annyira megszoktam ...milyet, mennyièrt, ès hol èrdemes?....egyenlőre meg ahogy nèzem , ma is csak nèzegetem a garázsban ,mert olyan az idő errefelè...
Kellemes ünnepeket!
Egy 14 ezer km-es motoron nincs mit beállítani, a teljesítmény mérésre meg minek költesz? Tudom, ha egyszer beleköltöztek a fejedbe, nehéz megszabadulni tőlük, ezek a mérgező gondolatok. De első szezonban úgy sem használod el a full teljesítményt, ismerkedsz a vassal, akkor meg teljesen mindegy mit mutat a mérőpad. 128at, vagy 135öt....őszintén, nem teljesen mindegy? A fokozatkijelző...hasznos lehet, én is mindig gondolkodok rajta, aztán a végén elengedem a gondolatot. Néha amikor menet közben találomra fel akarom venni kerékre, csak akkor kéne nekem, hogy tudjam mennyit kell visszalőni 2ig.
Szóval szerintem ezeket a pénzeket motorozd el, lehet szezon közepén azt mondod, nem erre a motorra vágytál és akkor feleslegesen locsoltál el 5Oezret.
Köszönöm! 14000km van benne...erre szokták mondani hogy szalon állapotú...az eladó nem sajnált semmit tőle...nállam is jó kezekbe került , Ha nem dobom el persze... a könyv megoldódott, már le is töltöttem...mindenesetre köszönöm, ès a bizalmat is...
Feltètlen beszèlunk mèg ,mikor arra megyek januárban...

Igen. ..regisztráltam ès most hogy írtad , beugrott hogy láttam is ezeket...jó hogy szoltál...fene ezt az archejmert... ...a terv az , hogy megyek a talira...addig is spórolok, mert a malacpersely kiürült de szeretnèm mèg elvinni egy teljesítmèny mèrès ès beállitásra, meg kène rá fokkzatjelzõ...
Na , nem siránkozom....majd jövőre!


Kellemes Ünnepeket!
Regisztráltál már az RSV fórumra nem?
Ott megvan minden.

http://www.rsvforum.com/leiras...

Tavasszal a Fórumtalira várunk.

Ja, jól döntöttél, vagány szín ez.
Először is mindenkinek balesetmentes Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánok!

Neked pedig gratulálok! Gyönyörű a gép, mintha új lenne, és látom nem spórolta le róla a tulaj a bukógombákat sem, ez mindenképpen jó hír. Mennyi km van benne?

A könyv nekem papír alapon van meg, dobj egy címet, két ünnep között lehúzatom a karbantartási könyvet a másolóban és elküldöm postán. Kb. 1000 pénz lesz majd ha erre jössz valamikor ideadod. Valaki ezen a fórumon feltett pdf-ben egy szerelési könyvet amit a szerelők használnak, az első 50 hozzászólásban mintha láttam volna a letöltési linket..
OSZT a KÁTÉJJEMESEKKEL mi lesz te nagyprezstízsű LIMITÁLT HÜJJE?:D

Boldog Karácsonyt neked is...és JÖVŐRE szedd össze MAGAD:)
Boldog Bèkès katácsonyi ünnepeket kîvánok minden Apriliás versenyzőnek 2015- re meg ocsó benyát ès SOK-SOK motoros km- ert nektek!
Szia!

Beszéltünk telón ,és mondtad, hogy ha veszek tuonót és nem lenne hozzá karbantartási könyv akkor, tudsz benne sehíteni honnan töltsem le! Megkérnélek segíts ebben akkor!
Na, ...megjött a jézuska ,nehezen tudtam eldönteni,és sok vívódás után, ,végül a képen láthatót választottam...az egyiknek a színe,a másiknal a felszereltsége,a harmadiknak a makulátlan állapota stb. tetszett...sajnos 3 motorból tudtam volna összehozni a vágyaim motorját... ,ezért kellett kompromisszumokat kötnöm a döntésemnél...ja, és közben volt ami elkelt,és olyan is aki a végén már nem is akarta eladni...Mindenkinek Nagyon Köszönöm a fórumon a segítségét,és azoknál akiknél jártam motornézőben a türelmüket ,és a korrekt hozzáállásukat!...igazi szerető gondos tulajokat,és nagyon jó fejeket ismertem meg bennük ! Ezúton is remélem összetudunk majd futni jövőre , bár az Ő motorjaik szerintem rövidesen elkelnek...Mindenkinek Boldog Békés Karácsonyt,és Boldog Új Évet Kívánok!

Ui,:január elején ha alkalmas lessz, hozzád meg beugranák motor nézőbe !és egy kis csevejre!
A csúnya hang az szabadonfutó lesz, azt is a béna akksival történő indítózás teszi tönkre részben.
Köszi! lehet igazad lesz, mert elég gáz már az aksi töltögetem minden indítási próbálkozás után . Ha teker se túl nagy tempóban...:S De általában van is valami csúnya hangja az önindítómnak is ha tovább tekertetem.lehet azt is átnézetem.Köszi!
Nekem az 1es tuononál az oldotta meg ezt a problémát, hogy 14Ah-ás akksit vettem bele, az bírja tekerni hidegben is. 10 fok alatt nehezen indult, új akksi és semmi szívató! ( új önindító réle is persze )
Nálam ennyi megoldotta a problémát.
Üdv! Egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy miért van az a jelenség ,hogy van amikor 2 hét után pöc röff van amikor 1 nap után sem akar indulni a motorom amióta hidegebb az idő. Nyáron sose volt gond minden alkalommal szivató nélkül gáz nélkül egy pöccintés volt. Akinek esetleg ez az első szériás tuonoja van kérem segítsen hogy hogy indítja hidegen. Hallottam egy olyat ,hogy indítózom és amikor 1 et teker rögtön húzok egy szivatót. Ja hozzáteszem ha sokáig tekertetem akkor benzint köp:S Valami szerintem nem okés nála.. Előre is köszi a segítséget.
Remélem sikerült valami hasznosat is írnom...
Nem, én még itthon húzom az igàt. Csörgess meg ha úgy alakul hogy jöttök Kecsó felé, ha nem lesznek nàlam akkor csatlakozok. 06302739022
Ja lehetséges. te dolgozol külföldön.

Csak jön már a jó idő.

Mi pénteken ha jó az idő akkor gurulunk egy rövidet.
Bixi neked köszönöm a sisakról adott kimerítő tájékoztatást .A hangosságra kíváncsi leszek, főleg a nagyplekóval.
Szia! Szerintem beszéltünk is telefonon, amikor motort kerestem. A te mocidon vannak fennt a nem gyárilag adott akrák ha jól emlékszem. Egyszer megnézném a masinádat Kíváncsi vagyok mit javít egy akra.
Én Solton vagyok. Az nincs túl messze
A kényszer is szül jó dolgokat... ...bár,nincs öaazehasonlítási alapom,mert Mike pufóit,még nem hallottam...de feltételezem ,mivel Te a valóságban is hallottad (nem csak videjójón mint Én) ...relevánsabb vagy mint Én...
Szerintem annyira nem nagy flash, inkább hangos mint szép a hangja, csak karistos lett az akra, azért nyomja ezzel. A Mike two brotherse viszont marha jót szól.
Igen-igen,igérgetünk,aztán meg nem tudjuk betartani egy szebb egy esetleg jobb,vagy extrásabb vételért mire nem vagyunk képesek ...Én már látom sanyarú sorsomat.. biztos nem úszom meg utazgatás nélkül... ..SM Atti vágott kipuját szerettem volna lekoppintani barbárkodás nélkül , azért kérdeztem rá a Tiedre meg van-e ...de lehet nem sikerült olyanra mint az Övé,mert elég gyorsan szabadulnak Tőle...
Suomy-k jó,és nagyon kényelmes sisakok... egy kicsit problémás,az a plexi felfogatás...egy kis műanyag izével lehet levenni,a mehanikát takaró két burkolatot...de ha elhagyod,akkor jön a lefeszegetés (csak óvatosan)...és azt hiszem a takaró burkolatmiatt ,volt egy kicsit hangos a sisak.. .egyébként korrekt az ár érték aránya!Ja,antifog bevonat van a plexin belül...csak nagyon óvatosan szabad tisztítani,mert ha elkezd leválni le pereg az egész... ha van garancia rá ,és előjönne ,akkor elméletileg kicserélik... mindenesetre érdeklődj utánna, hogy érdemes tisztítani...űgy emkészem ,csak símán tisztavízzel... Szép ajándékot kapsz!Látszik Te jó voltál !Nekem már megint sapka lessz...