Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hááááát....ez Lacosz gépe volt.
Sziasztok. Erről a motorról lehet tudni valamit?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_tuono_1000-8
070965
Remélem hamarosan én is beléphetek a klubba.
Sajnos ez! A motorba 2000km volt. Ilyenhez hozzá nyúlni?
hát ez gáz...hogy ilyet megtesznek ez M-O
Ez nem gondolat ment..hanem sajnos tény. Természetesen a Lacitól származik mivel ő szedte szét.
Fasza, erre nem is gondoltam...ez érdekes. Ez a te gondolatmeneted, vagy a Laci talált árulkodó nyomokat.
De akkor ez durva, mert akkor jól belenyúltak ott a szalonban, nem csak a sárvédőket cserélgették.
megesik ez más márkánál is...pl a hirös bjmw meg a váltót zabálja,meg a kuplung gyenge fos rajta,én pl csak jót mondhatok a technikáról :)a pega szabadonfutója hullott szét korzikán,mérges is voltam......de tele letört fogakkal/az olajban / csak-csak hazahozott 100-al gázzal :)
Mivel hogy szinte új kora óta ott állt a szalonba(évekig),valószínű hogy ha kellett vmi egy garanciás motorba akkor ebből szedték ki.Sok ember lehet perre ment volna,de bizonyítani...?! Erről nem tehet és ezért kapott még egy esélyt.
Az alap probléma ez volt.
Jártak nálad már szarabbul is mint pl egy jó barátom, ráadásul én vezettem. az egyik leszakadt a másik elszakadt. nyögd már ki
jah...jah
Csatlakozom!
Most, hogy kész, sőt jobb lett mint újkorában, meg eladni sem akarod, igazán kielégíthetnéd a kíváncsi olvasókat.
Selfie.
Dúl...
Megfázott.
Újra dúl a Love?!
Lehet tudni, hogy mi volt a baja?
Eladó a plexim,az enyémre fekete kell...
MZ/X-el 1600km bő 1 hét alatt csak a nagyfaluban mert oco a benzin...és menni kőőőőőőő bár 7-fön kb szarrá áztam és küzdöttem az életemért mint malac a vágóhidon
Lesz több is. Csak most ennyihez volt kedvem.
kell, a többi idomot is lecserélni karbonra, mert ha csak ez az egy az, akkor viccesen fog kinézni. szerintem.

Most, hogy letört nekem is az első sárvédőm, gondolkodtam én is karbonon, mert azt a legkönnyebb felhajtani, de szerencsére találtam jó áron egy fehéret amit lefújatok, mert vagy 80 papír lenne az öszes idomot lecserélni.
Marad. Kap még egy esélyt.
Szép!, marad a gép?
talán még?oco benya...a többi adott...jól néz ki...grat
Megjött a karbon sárvédőm.
Tudtam venni üléspúpot...mi kell még?!
hogy alázzam tuncidat metr a 125-kevis lenne a capo meg lehát már sok-is lessz sebaj majd állok a hátsó féken hogy utolérj