Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem vagyok olajfetisiszta, bár eddig csak két féle volt benne, a Motul, meg Castrol. De a Castrolt nem csipegette. Ezt most kipróbálom, de ez is olyan lesz mint a többi. Belerakom, utána jön a placebó hatás, próbálok valamit megfogalmazni mitől jobb, aztán egész szezonban eszembe sem jut mi van benne. Mindenki így van ezzel szerintem.
Gyorsan kellett olaj mert vásárlás után nem cseréltem azonnal, most hétvégén pedig csapatni akartam, indítás előtt ránéztem az olajszintre és azt hittem hogy kevés. (Utólag okosabb lettem: meleg motornál kell nézni a szintet ) A közeli olajboltban meg nem nagyon volt motorolaj, mivel még nincs szezon, de ez az észteres Igol volt nekik. Azért rakok bele legközelebb 15w50 motult, mert ezt a viszkozitást irja a gépkönyv, (rosszat ugyan nem teszel a motoroddal ha magasabb hőtűrésűt raksz bele, pl 10w50 vagy 10w60), másrészt itt mindenki a motult rakja és sehol nem olvastam rosszat róla. Az Igolról viszont semmit nem nagyon olvasok, kicsit az tántorít el hogy nincs sajtója.

Legközelebb Burytől fogok venni.

Bury, apropó gumit milyen áron tudsz?



.
Jó az ár!Volt már tapasztalata valakinek ezzel az olajjal?Neked eddig melyik olaj vált be ?Vagy, még nem találtad meg az igazit?
Olaj,szűrő,levegőszűrő,erre kérnék ajánlatot...ha,nem publikus akkor a : bixi@citromail.hu -ra
nem egy embertől hallottam, hogy a motult csipegeti, az 51OO-asat. Nekem is, sőt semmi extra különbség. én most ezt fogom bele venni.

http://www.arukereso.hu/motoro...
Jaja, én nyomom a motul, szűrők, gumi stb minden van :-)
Szia!

Nagyon jó árak! Kecskeméten helyben akkor beszereztél mindent...Miért érzed úgy hogy a motul lenne a jobb választás?Nem akadékoskodok,csak érdeklődöm ...azt hiszem a fórumon bury az aki olajakkal foglalkozik(motul),és közel is van hozzád...köszi az infót ...elmaradt sajna a tali ,de majd pótoljuk...
Szia!

Olajszűrő(Champion): 2800,- Ft parilla
hátsó fékbetét: 4750,- Ft Czencz motors
levegőszűrő: 3250,- Ft Natix
15-ös kislánckerék: 4700,- Ft Parilla
OLaj: nekem most IGOL 10W60 van benne 3200/liter, nincs vele gond a váltóm még jobb is lett de legközelebb motult veszek 15W50ben.
Üdv Srácok!
Ülés komfortosítás előtt állok ...pontosabba nem vagyok egy langaléta,és kellene a tuono ülésén alacsonyítani,(gáz hogy az asszony tartbakkot hogy felüljek )plussz ahogy néztem mivel elég szélesnek találom, talán a pereméből is lehetne faragni,hogy keskenyebb legyen... ...kísérletezett már ezzel valaki?...Ötletek?...Esetleg ajánlani valakit akinek van tapasztalata ebben?Már meg vettem egy plussz első ülést,tehát bátran neki lehet ugrani a dolognak...ja,és szervíz előtt állok...mit mennyiért, honnan érdemes beszerezni?Olaj témát meg fel sem merem hozni, mert régebbről ebben a témában olvastam már pár pengeváltást ...de azért is ...melyiket érdemes belerakni? ...Köszönöm az építőjellegű hozzászólásokat!
Lassan de biztossan elkèszül a gèp full szervîz Polyák Lackónál
Azt mondja a mester odabasz a gèp,jó erötől duzzad
Resszkessetek tonyosok
Köszönöm az infót!
A szokásos dolgokon kívül indítórelé akksi fesszabályzó ezek legyenek rendben mert ha szarul indít annak az önindító szabadonfutója látja majd a kárát.
Sziasztok!
Motor váltás előtt állok, az előzőt épp ma vitték el, így szabad pályára kerültem! :D
Régóta szemezgetek az első generációs Tuonokkal.
A véleményeteket szeretném kikérni, hogy milyenek is ezek a gépek, mire érdemes odafigyelni megvételkor és stb. ilyen szokásos dolog.
Jelöltem is akad Tuono 1000
Esetleg a linken szereplő motort ismeri-e valamelyikőtök?

Zsolt
Sziasztok!
Valaki tudja, hogy kié ez a hirdetés, mert telefonszám nincs mellékelve, E-mailt meg nem akarok küldeni, hátha csak az E-mail címeket gyűjti...
SL Falcoról merre találhatok fórumot? Fogyasztása, hibái érdeklenének de sehol sem találok róla írást
Szuper? Mi a technika? Mekkora záridő? Fél nap? :)))))
Minden motorosnak Boldog Új Évet! :)
Tegnap kicsit megjárattam a garázsban a vasat, és gondoltam kipróbálom ezt a fényfestés dolgot a fényképezővel és egy telefon segítségével. Csúnya koszos, de szeretem ezt a szörnyeteget.
Kösz és viszont kívánom,mindenkinek! Buék!
km-ekben+ocso benzinben-egèszsègben boldog 2016...ot nah jóó 2015 -öt minden motorosnak,ès Tuncisnak....Lacosz
Ui:ne igyatok keveset!
Meglátjuk....majd januárban folyt...akkor ugyis minden halott,addig?meg ki 5 -löm Az meg nem is kèrdès hogy jössz tesztelni
Mi az gjsr lámpion?
Akkor inkább egy V8 veteránt vegyél. Mondjuk egy Chevelle ss.
Aztán már mennénk is tesztvezetni.
Nemááár. :) Az a lámpa....