Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok!akkor mind1! Viszont ha valaki tud egy színkodot akkor azt szívesen fogadom!
Le van írva!
EGYSZERŰBBEN...csak egy hibátlanul előkészített felületen lesz szép,alá kell fújni fehéret vagy ezüstöt,egy visszavett pisztollyal többször át porolva kell felhordani,majd felül lakkozni,azt is többszöri fél száraz rétegben!
Ezért írtam hogy csak hozzá értőnek ajánlom,nem egy spré amivel meglocsolom aztán jólvan.
Az mit jelent hogy efekt lakk? A Tl-en akarom az arany felniket olyanra fújatni mint ami az RSV/Tuono factoryn lévő arany felni szine.
Nekem van efekt lakkom,kb 1 liter.Csak szakembernek ajánlom,igényesen alá kell dolgozni.RSV re lett kevertetve csak eladták a motort és nem használtam fel,elegendő a vázra és a kerekekre..ára 6000.ft Esztergomban!
Sziasztok!

Az arany felni színkódját nem tudjátok honnan tudnám beszerezni?
Ok, írtam emailt.
Emailbe.. Jó.
Az jó rsv factoryra is? Mennyiért adod?
Még meg.
Szia engem érdekelne a gátló meg van még?
Frobi, privátban kereslek.
Még van egy gyári kormánygátlóm eladó...a Tuonoról maradt.
Ha jól emlékszem 28 volt...20?
Szia!
2009-es évjáratra jó? Mennyit kérsz érte?
Sziasztok! Vadonat új sosem hasznàlt DNA sportlégszűrö új típusú tuonohoz eladó.Eladàs oka: nem akarom àtalakítani a rendszert és levenni a gyàri kipuffogót. Ár: 13500,ft.
Vkit nem érdekel?Eladó! Ermax plexi...fekete fejidomoson szerintem jól néz ki.
Pózolj hóban ;) ès basszunk oda mind a nyoc pacinak
Ha itt nem myitja meg akkor a videók közt Balkán túra 4 címmel.
Hol a videó?
köszi a választ
Szia a moto guzzi alapvetően choopoper motor mi túrázni is használtuk voltunk vele négyezer km-es túrán a francia Alpokban. Isteni a hangja, de a gyorsulása kevésbé jó. Nem egy sportmotor. Általában az előzést is meg kellett fontolni vele, inkább a nagypapás beállítottságú motorosoknak való. Németországban vettem az első két három évben számos problémáját kellett javítani de mindig meg tudtam oldani otthon a garázsban jómagam. Sajnos több túránkról vonattal jöttünk haza:( Az utóbbi időben már semmi problémám nem volt vele. Emiatt alapvetően szerettem. Nagyon nyomatékos volt, ha utas ült mögöttem, semmit nem változott a kraft.
Ok!
Akkor erre is küldheted peter.bikadi1@gmail.com köszönöm!
Szia Lakostomi!

Láttam adatlapodon, hogy hajtottad 7 évig a kis Guzzit. Mik a tapasztalataid róla? :) Bocs a többiektől az offért.
Szia!

Nem tudom elküldeni mert a citromail visszadobja, hogy nincs elég helyet.

Szerintem válts gúgölre :-) citromailest irányítsd át amíg megszokják a gmailes címed. :-)
Készítettem ma egy videót nagy unalmamban.