Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy kis érdekesség: A német ebay-en találtam ma ezt a régi verziós Tuono első lámpa átalakítást. Szerintem nem is néz ki rosszul...
A V2 new versionnak viszont találtam egy hirdetést, ami szerintema legszebb színösszeállítás
Baszki tényleg nem tom Tervbe van:Vectra OPC(280LE),Tojgli merga 320cdi,még a 3,2DID Pajero.... vagy valami hosszú+magas furgon,amit vikendbus-nak építek....nagy a szórás vagy valami OT-retro....Ajudi S2.... tudja tököm
Ez már az:" kapuzárási pánik,,
Ez már a kapuzárási pánik?
még nemtudom nállam akkor van karácsony mikor veszek valamit most valami kemííííínyebb kocsira hajtok +200 le...vagy mitudom én
plusz két kilóval.
ki mivel lepte meg magát karácsonyra?
üdv mindenki ! ha valakit érdekel, van egy 2004 es tuono 1000r em. fekete színű jó állapotba, sport dobbal eladó gyms megyében
Mèrt most nem abban sütöted? èn közel raktam hozzá
Srácok...milyen topik ez... Stáhl konyhálya v. Dzsémi Olivéré.. .egyébként anyús azt mondja ,sütés előtt meg kell szúrkálni az oldalát!Jó étvágyat hozzá!
Egyébként a sok tölteléktöl, vagy ha nagyon nedves a töltelék, attól reped ki. De hogy ne legyen OFF, rá is füzöm a tuonóra a témát, jövőre az akrákban sütöm.
Mert pont jó lenne nekem is!
Őszintèn nem gondoltam volna megleptèl az enyèm kb mindig szètreped de tuning a töltelèk..meg sokat is teszek utálom ha száraz szar inkább legyen ütős mint egy nyitott DOB Most a kakas sült kèszül, 11-re vendègek
Minden évben sütök, de most nekem is kirepedt mint a sz@r.
Miért sajnos?

Tavaszal viszi műszakira, aztán átrakta.
Mèrt sütöttèl nem hiszem el
Én arra gondoltam hogy MOST gyári dobokkal van fényképezve.
Hallani hallottam már sajnos...
Sziasztok!Nem válaszolgatok egyenként,mert úgyis elolvassa mindenki a fórumon a megjelenő hozzászólásokat...
Tehát mindenkinek köszönöm a kedves szavakat,és remélem lessz alkalmam összefutni mindenkivel,és személyesen is megköszönni !A gépről annyit lsl bukógomba szett és fekete lsl kormány van rajta,de a tulaj adta a gyári kormányt a gyári kormányvéggel,gyári kipuval,űléssel,plussz gyári rendszámtartó és szervízkönyvvel,radar blo.val,ja meg új gumikkal...még dőlve sem volt a paripa...na,szép a gép...de nehéz döntés volt,mert voltak vetélytársai...remélem hogy,összebarátkozom vele,mert eddig csak vigyorogtam a sisak alatt annyira élveztem...(de,biztos megmutatja majd a másik arcát is )...és hazafelé már befigyelt a 2húsz...nem bírtam ki...szidjatokle,vessetek meg érte,milyen felelőtlen meggondolatlan stb vagyok... de ez van..úgy voltam vele ,most fújja ki az orrát ,ha esetleg van vele valami ...a beállításokra meg annyit,mégegyszer utoljára,hogy az előző tulaj tanácsolta,éppen az egyik hozzászólásokban foglaltak miatt...de megvárom a nyarat,és majd akkor döntök...
tamozsnyik neked külön még annyit...egy igazi fan vagy ,és mint motoros érthető a ragaszkodásod a paripához...a beszélgetések veled,és a hozzászólásaid is olyanok ,hogy aki nem akarna az is kedvet kapna a tuonóhoz...mégegyszer köszi mindent...

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

Ui,:és igérem ,igyekszem egyre kevesebb helyesírási hibával írni jövőre!
Kevesebbet iszik mint te? Na dobd fel a bejglidet, had lássuk. Mindjárt kész az enyém.
A volt tulaj eladta az akrákat róla, aztán ezt vette rá. Faszán szól.
Mike cimborád képén a tunci nem a two brothers dobokkal van fényképezve. Hogy-hogy?
Szép! Gratula hozzá!
Akkor ez most melyik is lett? "fekete kormányos"
Most amit vettem caponordot,az elöző tulaj rárakott vakami amcsi hapi által kikisèrletezett tèrkèpet,ès szerintem jobb mint a gyári nem rángat alacsonyabb fordulaton,egyenletes lett a telyesitmènyleadás ,állitolag kevesebbet is iszik?(mèg nem használtam annyit hogy vèlemènyt alkossak)+mèg 3-ban is rángatja az elejèt simán gázra ne feledjük hogy a capo picit nehezebb mint a tunci
Gratulálok nagyon szép a paripa! Vigyázz rá és szokj hozzá hogy mindenki tátott szájjal fog bámulni mikor meglát!

Boldog Karácsonyi Ünnepeke Kívánok!
Pöpec a vas..grat hozzá