Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem 30vhány ezer van benne. tökéletes.
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hozzátok,hogy 30 ezer esetleg 40 ezer km-es Tuonokat szabad megvenni?Rengeteget olvasok mostanában róla,jót is,rosszat is,de a végeredmény mindig ugyanaz,hogy egy igazi élménymotor.Csak a tartósságárol nem nagyon találok semmit.
Nemsokára összegyűlik a kis pénzecském és eddig ez a motorka van az első helyen a listámon.
Válaszotokat előre is köszike!
Unixos szűrőtémához: Ma én is megnéztem ezt a szűrőt, ha magatokkal viszitek a forgalmit és kértek törzsvásárlói kártyát, akkor adnak rá 10-20% kedvezményt is.
nem sürgős.

köszi.
ja online nincs fent, cikkszám alapján kerestek rá, amit meg a cimbi tud, a szűrő a garázsban...holnapra kiderítem.
Köszi.

Esetleg egy pontos típust ha tudnál adni akkor azt megköszönném, mert katalógusban nem találom :-(
Tecneco, olasz szűrő. Szerintem a gyárnak is ez a beszállítója.
Mi márka, típus?
Ma vettem légszűrőt az unixba, 2ezer.
....@cellkabel.hu ha nem találnád.
Írjál emailt és megbeszéljük.
Hali!
Mennyiért adod a plexit?
10ezer volt a gépben mikor vettem anno, akkor kapott újat mikor elhoztam, mert szétszedtem és láttam hogy patyolat tiszta, új van benne. 15 nél kitakarítottam kompresszorral ez tavasszal volt. Szervízkönyv is cserét 20ezrenként ír vagy 24 hónap. 10ezrenként csak tisztítás vagy ha nagyon gáz akkor csere. Szerencsére messze volt a problémás koszosságtól, annyit nem mentem vele sajnos ezért maradt a kompresszor. Idén pedig cserélem is benne. Már nem szórakozok vele többet, ráadásul megvan az infó is honnan tudom beszerezni végre amit nagyon köszönök!
Köszönet Polyák Lackónak a szerelèsèrt+a haza szállîtásèrt
Komolyba nyomod...én szezononként adok azért neki új szűrőt most 5ezer után kap újat. Azzal a 20ezerrel kicsit nagyvonalú vagy.
Az unixos full ugyan az volt mint a gyári, nem tudom milyen márka volt, nem kell ezt túlmisztifikálni. csak az ezer vmennyi, a gyári zacskós meg egy hatos. Amúgy Prfactory, ide is szokott írni.
mondjuk gyári szűrőm van.
Én kivettem a kis műanyagot.

Kb semmi. Vissza is tettem
Köszi az infókat! Én is maradnék a gyári papír szűrőnél, nem látom értelmét a sportnak, nekem így is tökéletes. Csak hát 20ezres szervízem van és illene cserélni a szűrőt tavaszra. Lacit milyen néven keressem a fórumon, vagy merre találom meg?

Ha már szűrő téma. Van a légszűrőház elején ami a első villához csatlakozik egy szűkítő cső amit 4csavar fog oda. Van annak értelme azt kivenni, hogy több levegőt kapjon? Persze nem gyári vagy akra térképhez, hanem gondolom sportszűrő és PC kombónál számíthat esetleg ez a kis szűkítés valamit.
Én tavaly kivettem a sportszűrőt, elkezdem keresgélni neten papírt, nem találtam, felhívtam az Abonyi Lacit, küldött egy full gyárit. Erre jö. a haverom, dobjuk be neki is, most volt az Unixba, ott vette, egy-két ezresért. Mentdégemül, az unix honlapja nem hozta, hogy lenne nekik. szóval ugorj be, hátha.

Ebben a frisités témában is hivd fel a Lacit sztem.
Sziasztok,
Nem tudja valaki honnan lehetne beszerezni levegőszűrőt tuncihoz 2006 oshoz? Van valami mód arra, hogy meg tudjam nézni, hogy a legújabb akra térkép van e a mocin avagy sem? Előző tulaj még anno 3 éve rárakatta az aktuálisat, csak nem tudom van a frissítés és tényleg rajta van e. Meg persze jó lenne valaki aki tudná nekem frissíteni igény esetén. Milyen árban mozog ez a művelet?

Olyan szépen süt ma a nap gondoltam elkezdek készülni a szezonra, meg olajat, szűrőket beszerezni, hogy az idei első gurulásra rendben legyen a vas. Remélhetőleg már közel a tavasz. Köszi srácok a segítséget!
Erről beszéltem, király vagy. Irány a körforgalom kereszbe érkezéssel.
Igen, viszont ezzel a kézi permetezővel nagy nyomással lehet nyomni a fékfolyadékot, és így minden buborékot kivisz. És tényleg tud blokkolni...
A visszafele nyomós technikát alkalmaztad amit írtam?
A képeken látható hibátlan plexi még keresi gazdáját:
Üdv! Kikísérleteztem egy hatékony féklégtelenítési módszert, ha valakit érdekel...
Nem kell hozzá más, csak egy pumpás kézi virágpermetező és egy nagy fecskendő. Most csoda lett a hátsó fékem.
Van pár trükk, ha valaki nekifogna szívesen segítek a tapasztalatokkal...