Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, neztem én is 1-2 hete a mobile.de-n es ott azert mintha drágábbak is lennenek. Foleg az első generációs mint az enyem is. Meg is lepődtem. Ha barmi kerdesed van meg akkor irj aztán barmi kérdésre szivesen válaszolok.
Köszönöm válaszod!
Sajnos nem annyi válasz jön mint amennyit szeretnék,de gondolom azért,mert egy elég ritka motor.
Azért jó ilyet olvasni róla.Eddig csak olyat találtam róla,hogy milyen erős meg futómű úgy meg milyen szép....
de tartósságra senki nem tér ki.Mobile.de-n nézegettem őket de csak a km-t figyeltem és van 60 ezer fölötti is igaz az 2006-elötti ami nekem annyira nem jön be külsőre,2006 utáni is van 50 ezer feletti.
Mégegyszer köszi a válaszod és továbbra is szivesen olvasnék Tuono tartósságáról szóló andkdotákat :)
Eladó egy ilyen köridőmérő! Érdeklődni emalibe.. Köszönöm!
Nekem van. Hívj fel.
Gyári "csöcs" forma kell?
Sziasztok.

Hamarosan lábra kéne tennem a motoromat, de van egy kis problémám.
A kuplung felső munkahengerének a gumiját megette a fene, ki kéne cserélnem, de nem tudom honnan tudnék venni gyorsan, melyik típus passzolna bele... Valakinek lenne ötlete?
Elvileg ez a cikkszáma: AP8133522

Köszönöm!
Tud valaki 2005-ös tuonohoz km órát ? Vagy , hogy hol van bontó ahol esetleg lehet?
Helló!
Nekem közel 40e km van a motorban és semmi baja nincs. Hirdetem is szóval lehetséges, hogy összefutottál vele. Én nagyon szeretem és fájó szívvel válok meg tőle. Nem kell félni, hogy meg hibásodik. Ha jó a gazdája akkor ez is ki tud menni a világból csak úgy mint a többi motor! :)
Üdv.
Lenne valakinek egy pár 1000-es touno gyári tükre?
Simán befér es szerintem jo en használtam 200/60 meg 195/65-öt is hibátlan nem tudom nehezebb e lehet ebben van valami de ezt szerintem nem veszed észre
..köszönöm az érdeklődést! Elkelt!
Vkinek?
Igaza van Szityyyu -nak!A legjobb választás,jobb kanyarban mint a /50-en,ès döntènèl nagyobb a tapadó felület
utcai tapadásban nem sok különbség, az a térdelős profilképem is ezzel a gumival van. Szóval ezt a sporttúra nemtapad hisztit nem adom meg . :)) Majd kiderül mit bír, most van először, még nem értem a végére.
Hát ez alapján akkor 8-10 ezerre számítok. Sokan nem kapom kerékre, meg pályázok 200 al remélem sokat el fog menni. A túra/sport gumi amit használsz az lényegesen többet megy el neked?
nekem az m1 6ezret ment, az m3 meg majdnem 7et.
Megírom mindenképpen. Remélem beváltja a reményeket és ez az új keverék miatt elmegy 3-4000 nél többet a hátsó gumi. Ha nem nagyon morcos leszek.
Legközelebb én is azt akarom kipróbálni, úgyhogy írhatod majd a tapasztalatokat. Szeretem a metzelert, volt már m1, m3, az m5 helyett most egy dunlop roadsmart lett, ki akartam próbálni a sporttúrát.
Köszi! Marad a 190/55, már csak fizunak kéne megérkeznie hogy meg tudjam rendelni.
Amiket írnak arról a gumiról, nem hiszem, hogy kéne tartalék. Szerintem tök fölösleges az a 200as gumi. Egy 180/55ös elég hegyes, plusz gyári méret. Amig egy olyannak nem tudod elrongyolni a szélét utcán, a 200as fölösleges rugózatlan tömeg. Kíváncsi lennék, mennyivel nehezebb egy 200as, de mivel a plusz tömeg a forgásponttól legtávolabb van, így a giroszkópikus erő is hatványozottabban nagyobb. Lehet az akármilyen hegyes, nem fogod könnyebben dobálni, az csak placebó...de legalább gondolkodhatsz, hogy befér-e. Szerintem végy egy arany középutat, 190/55öt.
Srácok gumi vétel előtt állok és vacilálok a méreten. Ahogy korábban sokan írtátok is /55 öt szeretnék, mert "hegyesebb". Metzeler M7 RR en gondolkodtam mert elég jókat írnak róla. Szerintetek a 200/55 gumi befér alá, vagy maradjak a gyári 190/55 nél. Igazán nincs nagy különbség árban, csak kíváncsi vagyok van e értelme nagyobbat tenni. Volt már fent 195/65 slick, de maradnék az utcai guminál. Bár tetszett benne hogy nagyon hegyes és jobban lehetett vele dönteni mint a gyári mérettel. Nem mellesleg túrázni is szeretnék menni idén ismét, és nem akarok tartalék gumit vinni magammal az útra, a legalitás is egy szempont.
minél kevesebb annál jobb...szerintem...
de sajnos nem ezen múlik hanem majd amennyit a pénztárcám enged,és amennyiért én néztem kb. 1.2milió 1.3miló emmyi km-esek vannak csak nem tudom hogy ezek is olyan motorok mint mondjuk az xt660 vagy a cbr 600f
kimennek a világból ha vigyáznak rá...
Mert te hány km-esben gondolkodtál?