Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legyen a Június 27-28-i hétvége.

Választható szálláscélok:
1: Börzsöny, (Visegrád): http://www.mogyorohegy-erdeiis...
2 Mecsek (Sikonda): http://kirandulastervezo.hu/ce...
3. Bakony (Bakonybél) : http://www.bakonybel.szallasje...
4: Mátra (Parádfürdő): http://kirandulastervezo.hu/ce...

Na melyik legyen, szavazzatok!
...egy kis számháborúzás stb... de,Én benne vagyok,és várom az ötleteket... mivel szervezési dolgokban eléggé nehézkes vagyok,ezt rád v. másra bíznám aki felvállalja...Én ,bevállalom a hideg sör ,és egyebek leszállítását ...akkor szerintem elászőr időpontot,és helyszínt kellene keresni... aztán majd csatlakoznak a riderek a bulihoz...neked mikor lenne jó?
Nem rossz ötlet egy 2 napos márkatalálkozó! Mondjuk egy faházas erdei táborban ahol a szerpentinezés után lehet szalonnát sütni és pálinkázni... Nekem lenne is ötletem. Ahhoz, hogy pl. szállást szervezni lehessen, tudni kellene hogy ki akar jönni. (név + telszám).
Ott akkor a bőség zavara van ,de benne vagyok hozzunk össze valamit ...akár felétek is megfelel nekem...de adjunk lehetőséget a távolabb lakóknak is,és 2naposra kellene tervezni, szállással egyebekkel...?
Italian family 7végén.
Hát itt veszprém környékén van 5 tunci, meg 4 RSV. :))))) Minden 7vége "találkozó"


De nyomassuk, csendben vannak az RSV fórumos kolegák.
Szerintem ennyire azért nem kellene leszűkíteni a kört, (bár egy csak tuncis tali ,az biztos cool lenne ) mivel eléggé szét vagyunk szórva kishazánkban ,nem egyszerű,nem egy tucat motor... de szíttyuék szerveztek már ilyesmiket,v. hasonlókat...sőtt tudomásom szerint lessz nagyobb túrájuk is...ha igaz!?Mindenesetre,Én nem vagyok semmi jónak az elrontója !Csapjunk bele,legyen valam i...ötletek?
Vegyük kézbe ezt a Tuonos gurulàs szervezés dolgot! Jelszó: màs motorral nem jöhetnek! Kinézzük őket!
Hali!
Hétvégén 22 motorral voltunk... bármikor csatlakozhatsz ,sőtt most hétvégén gyorsulási verseny lessz fertőszentmiklóson... aztán meg ausztriai túra van szervezés alatt...remélem mielőbb lessz valami szervezés a fúrumon is :)
Én is csatlakoznék.
én annyival egészíteném ki az előző kommantet, hogy a lendkerék kúpon van egy csavarral rögzítve. A csavar be van ragsztva, ezért kell felmelegíteni, hogy a ragasztó engedjen. Ezután letekerni sem lesz egyszerű mert elforog a motorblokk. Egy légkulccsal viszont tök könnyedén leszedhető. Visszacsavarni meg bajosabb, mert nyomatékkulcs kell, ~130Nm meghúzás, plusz ragsztás és a lendkereket meg kell fogni. Ja, és figyelni kell, hogy a szabadonfutót nehogy fordítva rakd vissza!
A képen 3-mas a szabadonfutó.
Hello ird le a tel számod légyszives ha elakadok akkor hivlak.köszi
Ami kell hozzá az egy 5-ös és egy 6-os inbuszkulcs, egy lendkerék lehúzó, és egy csavarrögzítő, rongy, papír.
Az olajat le kell eresztened vagy eldöntened a motort egy emelőre vagy bármire, hogy ne érjen le csak a kormány vége. Az generátor fedelét úgy kell levenned, hogy a tömítést lehetőleg ne tépd el. A lendkerék kúpjánál érdemes kicsit megmelegíteni a fémet, előtte a lendkereket körbe kell rakni tűzálló ronggyal, amit előtte vízzel átitatsz, hogy ne melegedjen fel a kényes része a lendkeréknek, tehát a mágnesek.
Ha nem tudsz rendesen odafigyelni, az olaj járatokba érdemes papírt tömni, nehogy valami fémdarab jusson az olajtérbe.
A lendkerék lehúzó csavar alá lehetőleg tegyél egy nagyobb csapágygolyót, ha nem gyári lehúzót használsz, így megvéded a főtengely végét a károsodástól.
Ha sikerült levenni a lendkereket, el kell távolítani róla a szabadonfutó belső gyűrűjét, ehhez jó minőségű 6-os inbuszkulcsot kell használnod, de ütvecsavarozó nem jó hozzá, mert eltöröd a mágneseket a lendkerékben.

Neked kell eldöntened hogy nekiállsz-e a javításnak vagy inkább szakemberhez viszed. Ha többet akarsz megtudni hívj fel.

Minden jót!
És én ezt megtudom csinálni vagy szervizbe kell vinni blokkot bontani kell hozzá?
Majd ha szétszedted úgyis látod, több baja nemigen lehet a szabadonfutón kívül. A képekkel össze tudod hasonlítani a sajátod.

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Gondolom a szabadonfutó fáradt el...!
Sziasztok.
van egy rsv 1000 tuono 2004 es motorom és olyan problémám van mogy az önintitó teker de nem hajtja meg a motor csak szabadon pörög mi lehet a probléma?Öninditó rendben akkumlátor új és az inditorelém is.Köszönöm
Üdv Mindenkinek!Érdeklődnék,hogy valaki Sopron-Fertőd-Kapuvár vonalon a hétvégén motorozik-e ?Vagy volna kedve most ,vagy a közeljövőben csatlakozni egy kis ténfergéshez ?Mindenkinek kellemes motoros hétvégét kívánok!:)
Képet tudsz dobni róla? Csak a kíváncsiság kedvéért.
Köszi!
Köszi, írok neki!
2015. március 19-et írunk, zord időjárás közepette látom már a hogy "millepeti" társunk időtlen idők óta alkotórészért esedezik, gondoltam pártjára kelek, ám napok múltján sem reagál irományomra. Galambjaim kopár szelencével térnek haza, birtokomra. Tán neheztel reám, sosem tudhatom meg...
Hello!
1000-es tuonohoz keresek km órát. Tud valaki egyet ?
Schláth Péter-t keresd. Számot sajnos nem tudok de ha van Facebookod ott tudsz neki írni, nekem is ő rakta össze a konzolt hozzá.

Link
Üdv!
Engem érdekelne ez a konzol!
Van megmaradt dobozom talpal, csak konzol kellene.
Szóval kitől is lehetne ilyet szerezni?